folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gece Gece Yıkıldgım Andır....

Gece Gece Yıkıldgım Andır....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Torrentle 21gunde cektiginiz dosya %98 e geldikten sonra 3gun beklememe ragmen 1kb bile download yapmiyorsa... iste bu daha boktan bir durum :(

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

bizim arkadaş lineage die bi oyunu internetten çekti 2,31 gb. sağ tıklayıp rarlı halini buraya çıkart dedi bilgisayar kitlenio her seferinde. 4gb kota var o nappsın :)

http://yigitdemirag.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

anaaaa   bu nasıl ibnelik lannn

adam o kadar uğraşmış 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek
    dosyayıa geri dönüşüm kutusuna çürümeye gönderdim .Bazı garibanlar benden upload etmeye calısıyolardı ben yandım onlar yanmasınlar ahulen:)

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sil_Bastan
    Sil_Bastan's avatar
    Erkek
    yazık sana hacı

para yok pul yok iş yok karı yok kız yok gol yok hep hüsran amk...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

kardeş 2gb lık dosya tek part olarak nasıl indirdin ben hayatta güvenip de indiremem

10 part olsa bozuk olanı tekrar indirmek gibi bi şansımız oluyo 2gb yerine 200mb zarara giriyoz

edit :  rarlı dosyaya girebiliyosan dizine cıkart de yanda ayarlardan bozuk dosyaları koru var onu işaretleyip dene cıakramayı buyuk ihtimal cıkarır oyunu yuklemeyebilir ama yuklerse belki eksik doyaları ister onları aratıp indirip kurtarabilirsin

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek
    Böyle seyler hep iyi insanların mı başına gelir :)

Flashgetle far cryi cekiyorum 2.68 mb da son 5 sn kala flashget hata verdi. Sonra bi baktım yüklenmis gibi duruyo. Sonra cıkarmaya calısıyorum zipli dosya bad crc hatası veriyo.yeter ulen internetten soğudum 50 mbit internet verseler ben gene bisiy indirmeye calıssam gene bozulur mk.

Biliyorum bunu telekom yaptı .Beni kotalılarla karıstırdı bidaha cekmem icin bozdu.Fuck you telekom.:D

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    soğuk su iç ;)

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek
    off abi kotu olmus.bana da gecen gun house of wax ı indirirkene oldu.tam %99 du makina dondu kaldı amk

ut veniant omnes!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

inidirmeyi baslatıp 2 gun uramıyorum makınaya ne yaparsa yapsın:).kendi basına bırakmak lazım....

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
Toplam Hit: 2550 Toplam Mesaj: 22