Gece Nobetcileri İçin Film

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

https://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://tamfilmizle.com/oyuncu/peter-sellers/&ved=2ahUKEwikhcyB-NriAhXJZVAKHTy4DgsQFjAKegQICRAB&usg=AOvVaw3XhP1lohJgeV8NEn4HkUGT

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

https://tamfilmizle.com/filmizle/tatli-budala-the-party-1968/

Mobilin azizlikleri

..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

bende şu filmi arıyorum; Taare zemane par, Amir khan.

biri önerdi bakalım. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

biri önerdi bakalım. 

https://www.fullhdfilmizlesene.net/dram-filmleri-izle/yerdeki-yildizlar-taare-zameen-par/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

biri önerdi, bakalım. 

https://www.fullhdfilmizlesene.net/dram-filmleri-izle/yerdeki-yildizlar-taare-zameen-par/

EyvAllah, Tşkler. 

RitmFarbRacourci tarafından 09/Haz/19 04:11 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Neden diğer filmlerin çekildiğini sorgulatan 3 film vardır.

1. Batman - The Night Knight
    2. John Wick 
    3. Matrix

Yeni bir şeyler arayıp vaktinizi öldürmeyin 3 haneli rakamlara gelene kadar bu filmleri döne döne izleyin.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

- IMDB Top 250'yi 250'den 1'e doğru izlemek.  Eğer diğer türlü izlersen film kalitesi düştüğü için sıkılabilirsin.

- Nöbette kitap okunur mu bilmiyorum ama bu da bir seçenek.

- Dizi izlemek. Eminim ilgini çekecek onlarca dizi vardır.

- Eğitim videoları izlemek. Gece öğrenme ve nöbetten dolayı odaklanma sorunu olabilir ama kafana ne girerse kardır diye bu seçeneği kullanabilirsin.

Bunlar konuyu okuyunca aklıma gelen şeyler. Daha önce nöbet tutmadığım gibi haliyle gece nöbetide hiç tutmadım.

Sadece bi imza..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

Neden diğer filmlerin çekildiğini sorgulatan 3 film vardır.

1. Batman - The Night Knight
    2. John Wick 
    3. Matrix

Yeni bir şeyler arayıp vaktinizi öldürmeyin 3 haneli rakamlara gelene kadar bu filmleri döne döne izleyin.

batman gece şovalyesi değil '' Kara Sövalye (2008)The Dark Knight (original title) '' olacak heralde , o bir trilojinin 2. filmiydi hacım.  3. filmden sonrasını diyorsan zaten evet rises den sonrası çöp. ama 3. film aslında bir yerlere bağlanabilirdi nolan çekmek istemedi tekrar.

john wick için ise iyiki geldi diyorum 1. film ne kadar güzelse 2. ve 3. film de o kadar güzelki gişenin içinden geçti 4. film (belki son film olabilir)gelecek , fakat adamların yarattığı dünya çok güzel , sırf o dünyayı anlatan dizi bile gelebilir. ki continental oteli merkezine alan bir dizi gelecek diye muhabbeti geçmişti.

3 matrix , evet bazılarına göre ve bana da göre matrix 1. filmi muhteşem ve en iyisi , ancak hikayeyi bitirmek gerekiyor , normalde 2 film olacaktı ama gişedeki başarı görülünce 3 film yaptılar her dakikası yine başarılı.

senin örneklerin bence sıkıntılı yapımlar değil ama mesela bir hobbit 1 film olması gerekirken 3 film çektiler son filmin adı 5 bilmemne savaşı ama neredeyse savaş yok. vs vs

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bu arada konu başlığı çok clickbait olmuş , game of thrones sonrası gece nöbetçileri için bir spinoff filmi yapılıyor sandım ayıptır :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

bu arada konu başlığı çok clickbait olmuş , game of thrones sonrası gece nöbetçileri için bir spinoff filmi yapılıyor sandım ayıptır :)

Tam olarak bunu da istemiştim...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

aynen

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 2058 Toplam Mesaj: 17
komedi peter sellers