folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Geceleri Düdük Sesi Hakkında

Geceleri Düdük Sesi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese iyi geceler bir kaç gecedir duyuyorum şimdi de bahçede büte çalışırken daha yakından duymaya başladığım bir düdük sesi var yani biz bahçeli yerde oturuyoruz gece sürekli polis düdüğü sesi geliyor bir yakından geliyor bir uzaktan geliyor ne olduğunu anlayamadım bizim evin önünden de geçmedi henüz. Bir fikri olan var mı?

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Bekçiler hocam, biz buradayız haberiniz olsun gibi bir şey aslında düdük. Uyarı niteliği gibi. Eskiler daha iyi bilir, geçmiş yıllarda ki bekçilerde de böyle bir olay söz konusuydu sanırım.  Hatta bakan söylemişti, milletimiz bekçinin düdüğünü duyup rahat uyusun vsvsvs. Yani en azından olayın şehir efsanesi kısmını ben böyle biliyorum. Bir iki arkadaşım bekçiydi hiç sormakta gelmedi aklıma başka bir anlam var mı diye. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

bekçidir hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Eski bekçilerde silah oluyor muydu bilmiyorum da, güvenlik bekçiye bırakılır mı.

iki kişi birer düdük alsa ve öttürse, üçüncü bir hırsız da müstakil evleri,daireleri dolansa kimsenin ruhu duymaz.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_mali
    asi_mali's avatar
    Erkek

80'lere döndük iyi miiiiiiii!!!!!!.bekçilik geri geldi.Millet ilerlemek adına epey yol katedip uzaya çıkar biz ise geriye gideriz.Daha ne kadar geriye gideceğiz merak ediyorum.

http://www.tahribat.com/forum/2017-mart-turkiye-ekonomik-krizi-223734/13 http://www.tahribat.com/forum/ulke-ekonomisi-doviz-ve-zamlar-genel-konu-224852/9 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-6-256260/79 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-7-256352/65#msg3357950
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Bekçi 

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Eski bekçilerde silah oluyor muydu bilmiyorum da, güvenlik bekçiye bırakılır mı.

iki kişi birer düdük alsa ve öttürse, üçüncü bir hırsız da müstakil evleri,daireleri dolansa kimsenin ruhu duymaz.

Şuan memurdan bi farkları yok. Küte,kelepçe,jop

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

sogukta kalmiş bekci çükü ile nam salmişlardi. kışın fırınlarda sıcak yerlerde uyuklarlardı. bekci murtaza hariç

https://www.youtube.com/watch?v=ZmH2J75GinI

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Halka güven vermek, asayişi bozacak kişi ve kişileri caydırmak bak biz buradayız demek için ve diğer bekçilerle haberleşmek için kullanılıyor. 

Uzun tek düdük : herşey yolunda biz buradayız

Kısa kısa 3 düdük : asayişi bozacak olay var

Olası bir telsiz sorununda diğer bekçileri haberdar etmek için bu yola başvurulur. 

Şuan bekçileri emniyet hizmetleri sınıfında. Eskiden yardımcı hizmetlerdeydi. Ancak şimdi polis neyse bekçi o. Bütün hak ve yetkiler polisle aynı.

Bence bekçiler en azından Adana için gayet iyi oldu. Sokak başında satılan uyuşturucu sokak içlerine girdi.

Gece ses sistemi ile donatılmış arabalar gümbür gümbür müzikle yolda dolaşamıyor. 

Politik görüşüm her ne olursa olsun bekçilik uygulaması yapılan iyi işlerden birtanesi. 

Haa suçu önlemeyi kolluk kuvveti oluşturarak yapmak yerine daha iyi bir eğitimle ülke refahını yaşanılır kılmak en güzeli olurdu. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dümbük bekciler tekel bayilerin önünde durup saat sonrası alınan alkolleri felan denetliyorlar.

halka güven veriyormuş hasiktirsin amk silah ruhsatını ucuz yenileme süresinide yükseltsinler herkes kendine güven versin bekçi kim mk

do_som tarafından 28/May/19 15:50 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    asi_mali bunu yazdı

80'lere döndük iyi miiiiiiii!!!!!!.bekçilik geri geldi.Millet ilerlemek adına epey yol katedip uzaya çıkar biz ise geriye gideriz.Daha ne kadar geriye gideceğiz merak ediyorum.

senn gibi bebelere uyuz oluyorum amk.

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
Toplam Hit: 3166 Toplam Mesaj: 25
polis gece emniyet düdük