Geleceğin Meslekleri ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskarpin
    iskarpin's avatar
    Erkek

İmkanın varsa pilot olucan, kral meslek.

ne sevmektir ne sevilmek, en güzeli şırıl şırıl işemek..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

orospunun bile iyisi aranır,  hakkıyla yaptıktan sonra herşey iştir . geleceğin mesleği yazılım da , mesela pideciler yada  kaporta ustaları açlıktan ölecek mi, ya da adam uluslararası işletme okudu diye zengin mi sayılacak ? ben yazılımcıyım ama geçen motor ustasına bi dolu para bayıldım muhtemelen o adam benden çok kazanıyordur , diyebilirsin e o senin mallığın - doğrudur da insan bilgisayarcı olduysa billgates  olacak diye bir kaide mi var ?

herşeyin bir şeyi vardır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:
    -----------------------------

orospunun bile iyisi aranır,  hakkıyla yaptıktan sonra herşey iştir . geleceğin mesleği yazılım da , mesela pideciler yada  kaporta ustaları açlıktan ölecek mi, ya da adam uluslararası işletme okudu diye zengin mi sayılacak ? ben yazılımcıyım ama geçen motor ustasına bi dolu para bayıldım muhtemelen o adam benden çok kazanıyordur , diyebilirsin e o senin mallığın - doğrudur da insan bilgisayarcı olduysa billgates  olacak diye bir kaide mi var ?

-----------------------------
    Haklısın hocam bu konuda fakat dağın tepesine yılan gibi sürünerek çıkmak var bide şahin gibi havada süzülerek çıkmak var, mesela bir avukat la veya bir psikologla kaportacı arasında dağlar kadar fark vardır, kaportacı gerçekten iyi kazanıyor olabilir ama kazanacağı parayı kolay kazanamıyor yağların hisin içinde aynı parayı pekala sıcacık büronda kazanabilirsin. Ayrıca Yazılımcının Bill Gates olacak diye bir kaidesi yok ama kaportacınında Doğuş otomotiv gibi olacak diyede bir kaide yok sadece yazılımcının zengin olması olağan olmayan birşey değil.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Veri Tabanı programcılığı. Soğutma sistemleri, makina teknolojisi, Bilgisayarlı Grafik Tasarım, Dijital Tasarım felan fistan. :)

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ameros
    ameros's avatar
    Erkek

gelecegin iletişimde;gazetecilik reklam yeni iletişim teknolojisi vs.vs...

Hepimiz Onaylanma Bağımlısı Keşleriz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JCARLOS
    JCARLOS's avatar
    Erkek
    egıtım ve saglık sektorlerı hıcbır zaman olmez.bılısım ve buna benzer sektorlerın her zaman gelecegın meslegı oldugu soylenır ama degıskendır zamana gore.

Coboller
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

malzeme muhendisliği...    çok ciddiyim

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Yalnız bu geleceğin meslekleri her sene değişyior :| bende bi ara geleceği mesleği olarak Diyetisyenlik diye okumuştum gazeteden 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek
    Nano teknoliji

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Tasarım geleceğin meseleği bu. Üretim-Tasarım

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
Toplam Hit: 8120 Toplam Mesaj: 65