Gelin Ortak İş Yapalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:
    -----------------------------

yazcam hoca sana. yaz okulunda ek gelir lazımdı. alış satış. ama emin msiin gümrükte sorun çıkmıcağına?

sıkıntı yok adetlı felan sorun olmaz hoca sen fıkrıyat dusun

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

mustafa58 bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

çinden getirmek için çine gitmeye gerek yokki hocam

hocam daha ucuza urun bulabılıyoruz ve getır getırebılırsen mesala 1000 tane usb gumrukde takılıyor vergısı felan baya bıseyler gırıyor ama bız cozumu bulduk halledıyoruz veyahutta 100 tane kamera veya dvr getırelım dıyelım 100 kameradan 10nu arızalı cıktı dıyelım ne olcak bız yenısını ısteyebılıyoruz vede amcamın baya cevresı var orada 10 senedır gıdıp gelıyordu en sonunda yerlestı oraya daha da cok pıyasa edınebılıyor

hoca partiler halinde çekersen 1 er gün arayla gelirse sorun çıkmaz :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Yaza askere gitmeyecek olsam iyi bir girisim firsati olabilirdi... :/ Donuste isleri buyutmus olmaniz dilegiyle.. :)

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

telekom bunu yazdı:
    Yaza askere gitmeyecek olsam iyi bir girisim firsati olabilirdi... :/ Donuste isleri buyutmus olmaniz dilegiyle.. :)

adres yolla da iç çamaşırı sigara yollayalım usta :))

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şimdilik yanlızca takipteyim olayların akışına göre belki müdahil olabilirim

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:

telekom bunu yazdı:

adres yolla da iç çamaşırı sigara yollayalım usta :))

hoca hayırlı teskereler beaa

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

mustafa58 bunu yazdı:

qoqo bunu yazdı:

mustafa58 bunu yazdı:

hocalar öz amcam çine yerleştı oradan ne istersem gönderebiliyor ben genellıkle kamera getırıyorum oralardan zaten kendısıde kamera imalatı ıcın yerlestı oraya dıcek sudur kı mesela dıceksınız ornk : 16 gb usb ıstıyorum ne kadar 1000 tane veya 100 tane bende araştıracagım solıcem amcama fıyatları karşılaştıracagız sızde para koyucaksınız bende urunlerı buraya getırecegız beraber satıcaz hem sız hemde ben pazarlama yapıcaz umranıyede oturuyorum eger buralara yakınlar felan varsa gorusebılırız aklında bı fıkrıyat olupda yurtdısından getıremeyen hocalar yapalım bıseyler ıkı tarafta karlı cıksın

Hocam olayı daha detaylı olarak anlatabilirsen ve çzödük biz olayı demişsin nasıl olduğunu anlatabilirsen ortak olabilirim.

hocam yurtdısından gumruge geldıgı zaman amcamlar en az 3 konteyner mal çekıyorlar ordan buradakı en orta kısımlarda 2 3 kolı benım malım oluyor dıgerlerı onların zaten onlar vergılerını felan oduyorlar benım urunler arada kaynıyor ve yada kamera kutularının ıcerısınde urunler gelıyor bı sekılde o konteynerın ıcınden gecıyor ve mersın lımanına ınıs yapıyor

Ticeret yapalim diyorsun  ve  ticaretin en buyuk kuralini cigniyorsun nasil olacak bu is..

En buyuk  kural ticari sir soylenmez..

+ Ya bu sitede polis varsa ve seninle iletisime gecip amcanin bilgilerine ulasirsa  nolcak.. Uc kurusluk mal icin adamin ocagina incir agaci dikicen..

Daha dikkatli olmani oneririm sana genc...

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hocam bi sürü cinli arkadasım var birebir görüştügüm.simdi herkes düşünüor ki cin ucuz fln.hocam cakma mallar gayet ucuz fakat sen orijinal alırsan türkiye ile aynı para.bu durumda bize kalıyor cakma mal.getirecen buraya satacan millete sonra başın agrıyacak..

ayrıca ticari sır die bişi var.benimde bildiğim cok saglam bi ticaret olayı var.tek sorun parasal..söle bişi düşün ki, bir sehir var ve kimsede camasır makinesi yok.herkes elinde yıkıyor.sen buraya camasır makinesi getiriyorsun.bana tutmama ihtimalini söyler misin ? (elbette camasır makinesi diil dediğim gibi ticari sır)

bu işe girmek istiyorum ama bekliyorum sermaye lazım..sermaye buldugum an zenginim

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek

hocam tıcarı sır dıyorsunuz yakalanma durumu var evet yakalandıgında yasal ıslem uygulanmıyor sadece vergı duzenlenıyor 
    ayrı olarak mılletın aklında soru ısaretı kalmasın ve de murıdlerın ıs yapmasını ıstıyorum yoksa benım paraya ıhtıyacım oldugundan degıl ben zaten yolumu bulmussum sadece yardım edeyım dıyorum bı sıkıntı olmaz hocam ama bu acıdanda dusundugunuz ıcın saolsın daha dıkkatlı olurum bu konuda ama yasa dışı bişey yok hocam yakalanırsa vergılendırme uygulanır olur bıter ılerısıne gıttıgını gormedım balıtech yapıyor aynısını hocam adamlar gerçı geçen gun 3 trılyon ceza yedıler kamera fıyatları fırladı balıtechde 

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

hocam çinde kayan yazının 1 paneli 15 tl imiş türkiyede satışı ise 50 tl

kayan yazı panellerini sorarmısın amcana 1 paneli ne kadar 10 paneli ne kadar 100 paneli ne kadar

1000 lik  paket mantar ledin fiyatı nedir ?

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 3708 Toplam Mesaj: 37