Gelin Ortak İş Yapalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

konunu gizle bence  :D

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek
    Hocalar simdi baya bi karisti ortalik cok mal isteyen var benim bu kadar urunu getirmem imkansiz. Bide hep farkli farkli urunler soruluyor hepsiyle ilgilenemiyorum hocalar kusura bakmayin ben bu isi iptal ediyorum niye derseniz skinti olucak bu kadar mal sokamayiz e biriyle is yapalim dicem okdar tbtde murid var is yapmak isteyen hepsiylede gorusemeyecegim ve okadar pm varki cevap veremediklerimde var onlar kusura bakmasin bn bu kadar ilgi olucagini zanletmemistim herkez ayri telden is soruyor .d kafa resetlendi benim Hocalar kusura bakmayin hepinizden ôzur diliyorum

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek
    Ama kamera cctv olsun dome dvr vs vs bu islerle ugrasan arkadaslara yardimci olurum gûçlû güvenlik amcamin cindekinin oradan da mal cikariyorum kendime getirdiklerim var fiyatlar uygun gayet isteyenler pm atabilit

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Bu iş en iyi ortak hvuzla yapılır mesela birkaç ürün seçilir o ürünler herkesin ortak parasıyla alınır ister verdiğiniz paraya göre malları alırsınız isterseniz satıp karını paylaşırsınız bence bu iş anca böyle olur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

cctv guvenlık sıstemlerı ıle ılgılı fıyat lıstesı yayınla hocam ona gore takıpte olalım kıytırık camlara bı suru para verıyoruz senden alırız olmadı ucuza getırebılırsen

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

gozkopat bunu yazdı:
    -----------------------------

cctv guvenlık sıstemlerı ıle ılgılı fıyat lıstesı yayınla hocam ona gore takıpte olalım kıytırık camlara bı suru para verıyoruz senden alırız olmadı ucuza getırebılırsen

-----------------------------

aynısını soracaktım.

çok iyi olur hocam liste yaparsan (:

Toplam Hit: 3689 Toplam Mesaj: 37