folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gençlik Bitmiş.

Gençlik Bitmiş.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:
    -----------------------------

@Dos_Attach: Ben 22 yaşında gelene kadar, 15 yaş evresinden geçmedim mi arkadaşım? Ana karnından direk 22'mi çıktım? Biz de geçtik o yaş evrelerinden..Buradan 10-25 yaş arası ülkem gençlerine sesleniyorum, vermeyin yer falan, sen de para ödedin, boş koltukta oturmak isteyen bekler diğer otobüsü.Yaptığınız da saygısızlık değil. (bir önceki mesajda yazdığım gruplar istisna)

sen bu zamana kadar 35 - 40 yaş arası büyüklerine yer verdiysen adamlık etmişsin güzel, bundan sonrada 55 80 yaş arası insanlara yer verip insanlık edersin 

35 40 yaşındaki adamların gereksizliğini muhtaç olan insanlardan çıkarma demek istediğimi anlatabildimmi ? 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

milletce az empati yapmayi ögrenebilsek keske..

Parlayan bizi paylar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

Sabahları erkenden bütün bankalara gidiyorum , daha sonra üniversiteye gidiyorum ( Bursa Görükle arasının ne kadar çok mesafe olduğunu ve 47 48 gibi otobüslerin doluluğunu bilen bilir) akşama doğruda şirkete gidiyorum daha sonra Kapalı çarşıda kızına gelinine öte beri bakan kokoşlara niye yer vereyim!

Gerçekten yorgun ve işi olan insanlara yer veriyorum hasta ,hamile ,sakat.. vs bu farz zaten ama diğer alışveriş kokoşlarının canı cehenneme diyorum!

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trabs0n
    trabs0n's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pim bunu yazdı:

chp basta olsaydi bunlar olmazdi 

tamm bir amelesin.

AğLıyor musun? Diye soruyor bide Mal!!! Yok ben gözümden işiyorum !.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

VIGILANTE bunu yazdı:

Yaşlanırken bana mı soruyorlar allah allah hiç yer vermem ben kimseye :D

inan senden beklediğim davranış biçimi bu

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

nedemek ki yer vermek ??? zorunda değil hiç kimse buna , yaşlı hasta vb kimse ayakta kalacağını göze alarak binsin madem o toplu taşıma aracına , keyfine çok düşkünse verir parayı biner taksiye kardeşim, gençliğin bittiğinden kastınız bu mu ?

haaa tutup öküz gibi anırıyorsa kahkaha fln susturacaksın , ama sende sustururken kavga etmeyi de göze alacaksın - yok yemiyor diyosan oturucan kıçının üstüne paşa paşa.

kendi başında ayakta duramayan ölmeye mahkumdur , senin ona destek çıkman vb tamamen ruhsal mastürbasyondan başka bişey değildir, acısını uzatmaktan ve gücü heba etmekten öte bir işe de yaramaz. sanırsın ki birgün banada böyle destek olacaklar (!)  al burdan babayı madem ...

herşeyin bir şeyi vardır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Gerekene yer vereceksin arkadaş. Durumu olmayan insanlar da toplu taşıma araçlarını kullanıyor. Fakat yer verdikçe bu millet parasını verdiği otobüste oturma hakkı olduğunu bilmiyor, bilse de aramıyor. Bir de işin bu kısmı var. Sen yer verdikçe de aramayacak bu böyle...

Yani aslında tüm gençler olarak bir gün çok dolu bir otobüse ilk duraktan bineceksin, bütün koltukları kapacaksın.. Sonra da bütün yaşlılar, sakatlar ayakta gidecek... Belki o zaman içlerinden biri belediyenin kapısını çalar... Tabi yapmayın bunu...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkteam
    turkteam's avatar
    Erkek

Yer verme konusunda anlatılan her şey kişisel görüş.

Bana göre yaşlı insanlara bir şekilde yer verilmeli. Hasta oldup olmadığını veya çok halsiz olup olmadığını hesap edemeyebiliriz. Bazen yer verdiğimde büyükşehirlerde enayi gibi bakıyorlar bana :) HAla birçok yerde ya işte sen de parasını verdin o da parasını verdi beklesin ayakta mantığı var. BAzıları da ya bana zaten kimse yer vermedi otobüste benim çocuğumda yer vermesin mantığı güdüyor. Elimden geldiğince yer vermeliyim. Psikolojim yerindeyse, çok keyifsiz değilsem, çok uzun yoldan gelmediysem , çok yorgun değilsem mutlaka yer vermeliyim. Ben ona değil kendime yer veriyorum. Elbet onların yaşına geleceğim. İşte o zaman gururumdan veya birini zor durumda bırakmam inceliğinde birinden yer isteyemeceğimden birilerinin bana ufak bir saygı gösterip veya o an beni halimi düşünüp yer vermesini bekleyeceğimi adım gibi biliyorum !

Ev Yapacaksan Betondan, Kız Alacaksan Japondan Al..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mostwanted
    mostwanted's avatar
    Erkek

otobüste önce ben geldim diyerek g.tünüzü rahat ettirmek için yaşlılara yer vermeyin sokakta haksızlık edilen birisi gördüğünüzde g.tünüz yemiyor diye yardım etmeyin yardımınıza desteğinize ihtiyacı olan kişilere banane diyerek sırt çevirin sonra birgün başınıza birşey gelir ve aynı duyarsızlığıda başkaları size yaparsa bu seferde insanlık ölmüş vs falan diyerek ağlamayın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Bigün okuldan geliyodum. Oturmuşum otobüste baktım bi kadın ayakta yer vereyim dedim tabii.

-Teyze oturun siz isterseniz..

-Hayııırr! Böyle iyiyim. Ne gerek var" falan bağırdı kaşını çattı o an ona küfür ettim sandım. Yol boyuda yanlış birşey yaptım gibi millet bana bakıyor.

O günden sonra kimseye yer falan vermiyorum. Doğruya doğru :\

Toplam Hit: 8517 Toplam Mesaj: 59