folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gençlik Bitmiş.

Gençlik Bitmiş.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyotbt
    Biyotbt's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:
    -----------------------------

Zerre umursamıyorum, yer de vermiyorum.Ayakta duramayacak kadar sağlıksız gözüküyorsa,sakatlık vb durumlar istisna..

25 yaşına geldim.22 yaşına kadar toplu taşıma aracı kullandım.Şu nacizane kaba etimi gönül rahatlığıyla-stres yaşamadan bir kere adam gibi koyamadım koltuğa arkadaş..

Adam 30-40 yaşında gözümün içine bakıyor kalkıyım diye.Yahu sakat mısın, 10 KM maratondan mı geldin, kan değerlerin mi eksik,yeni gelin misin, ayakta taciz ederler mi diye korkuyorsun?

Binme,kullanma.Kullanıyorsan da, yer veriyim diye bakma gözümün içine, hafif duyulabilecek sesle "gençlerde de hiç saygı kalmadı,cık cık cık" gibi çemkirme..Yer verdim diye saygılı, vermedim diye saygısız mı oldum? Bu mu yani kıstas?

burda tek katılmadığım ben 23 yaşına geldim

kendim hakkında daha fazla bilgi de
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hasta insanlar konusunda haklısın
    birde şu bakımdan düşünmelisiniz yaşlı başlı hasta insaların toplu taşıma araçlarında işi ne o onlar o toplu taşıma araçlarında dahda rahatsızlanmaz mı rahatsızlanır şayet çocuklara neden yer vermiyor diye kızacaklarına devlet yaşlılar için neden özel toplu taşıma araç yada ile neden daha fazla araç tesis etmiyor diye oy verdiğin belediyeye kızacaksın öncelikle hizmeti verecek belediyeler ona buna rant sağlayacaklarına çeksinler cezalarını kalkmayın a.k yine gitsin o belediyeye oy vermeye

Büyükşehirlerin toplu taşıma sorunlarını yaşlılara yer vererek mi çözeceğiz allah aşkına  bende vermiyorum (hastalar sakatlar hariç) açıkçası vermem de gitsin neden ayakta gidiyorum neden sürünüyorum diye hesabını bana değil oy verdiği belediyeye sorsun

birde genç kadınlar yer verilmesini bekliyorya deli oluyorum benle aynı yaşıtız dana neden yer vereyim sana ben  birde yer isteyenler oluyor deli oluyorum ben vermek istesem zaten veririm sen neden yüzsüzlük yapıp benden yer istiyorsun ki

bir ara okulda muhabeti açılmıştı biraz yobaz cemaatçi arkadaş ben başı açıklara vermiyorum yer demişti bende ne kadar başı kapalı varsa çarşaflı varsa vermiyorum demiştim.

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

SeRDaR bunu yazdı:

Hasta insanlar konusunda haklısın
    birde şu bakımdan düşünmelisiniz yaşlı başlı hasta insaların toplu taşıma araçlarında işi ne o onlar o toplu taşıma araçlarında dahda rahatsızlanmaz mı rahatsızlanır şayet çocuklara neden yer vermiyor diye kızacaklarına devlet yaşlılar için neden özel toplu taşıma araç yada ile neden daha fazla araç tesis etmiyor diye oy verdiğin belediyeye kızacaksın öncelikle hizmeti verecek belediyeler ona buna rant sağlayacaklarına çeksinler cezalarını kalkmayın a.k yine gitsin o belediyeye oy vermeye

Büyükşehirlerin toplu taşıma sorunlarını yaşlılara yer vererek mi çözeceğiz allah aşkına  bende vermiyorum (hastalar sakatlar hariç) açıkçası vermem de gitsin neden ayakta gidiyorum neden sürünüyorum diye hesabını bana değil oy verdiği belediyeye sorsun

birde genç kadınlar yer verilmesini bekliyorya deli oluyorum benle aynı yaşıtız dana neden yer vereyim sana ben  birde yer isteyenler oluyor deli oluyorum ben vermek istesem zaten veririm sen neden yüzsüzlük yapıp benden yer istiyorsun ki

bir ara okulda muhabeti açılmıştı biraz yobaz cemaatçi arkadaş ben başı açıklara vermiyorum yer demişti bende ne kadar başı kapalı varsa çarşaflı varsa vermiyorum demiştim.

aynen haklısın.teyzeler günden,gezmekten dönüyor biz it gibi çalışmışız gözümüz kapanıyor bide yer kavgası ediliyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msb
    msb's avatar
    Erkek

calculator bunu yazdı:

arkadaşlar minibüslerde otobüsler yani kısacası toplu taşıma araçlarında büyüklere yer verilme olayı canımı sıkmaya başladı 

gencecik çocuklar 15 yaş grubu başında yaşlı teyze durmasına karşın kalkıp yer vermek gibi bir hamle yapmıyor hade onu geçtim

birde üstüne üstlük yanındaki arkadaşı ile kahkalar atıyor bunların annesi babası ile hiçmi binmiyor toplu taşıma araçlarına 

onlarında annelerine ablalarına yer vermeseler acaba onların duyguları ne olur...

merak etme gelip isteyen çakal teyzeler çakal amcalar var pat diye darbeli matkapla kolunu delermiş gibi kalk ben oturucam demesini bilenide var :) kafanı takma sen

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Otobüse binen birisi 60-70 yaşında dede veya nine ise özellikle baston kullanıyorsa yer veririm.Ama öle 30-60 yaş arası ise zerre ilgilenmem hatta o tarafa bile bakmam.Sanki bizden çok yoruluyorlar bütün gün dersane okul derken insanın canı çıkıyor kafa 1 milyon zor atmışın kendini otobüse millet gezmeye veya evine gidicek benden yer istiyor nah veririm.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

SUPERBICO bunu yazdı:

acemi-webci bunu yazdı:

ats30 bunu yazdı:

medya sağolsun.daha bunlar ne ki.okullarda skandallar sürüsüyle artacak daha...

bunlar hiçbirşey daha...daha çoooookkk...

medya ile alaka?

arka sıradakiler+es es ;)+gavat yelleri

---------------------------------------------------------------

Saygı değerlerini  ''ÇAĞDAŞ DİZİLER'' sayesinde kaybediyoruz. Kesinlikle doğru.... Hele esese gıcık oluyorum......

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

torpedo_XL bunu yazdı:

Otobüse binen birisi 60-70 yaşında dede veya nine ise özellikle baston kullanıyorsa yer veririm.Ama öle 30-60 yaş arası ise zerre ilgilenmem hatta o tarafa bile bakmam.Sanki bizden çok yoruluyorlar bütün gün dersane okul derken insanın canı çıkıyor kafa 1 milyon zor atmışın kendini otobüse millet gezmeye veya evine gidicek benden yer istiyor nah veririm.

+1

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Ayakta duramıçak halde olan kuçağında bebeği olanlara  yer veririm gerisi çok oturmak istiyorsa bir sonraki arabayı beklesin ...

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
Toplam Hit: 8509 Toplam Mesaj: 59