Gerizekali Komsum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek

Simdi arkadaslar zamaninda ve yerinde bizde cok yuksek sesli muzik dinliyoruz ama gecenin bu saatte son ses muzik dinleyen bir komsum var... Ozurlunun teki heralde 2 dir soyluyorum anlamiyor... Ben Polonyada yasiyorum. buranin kurallarina gore saat 22 ye kadar muzik dinyelebilirsin istedigin seste... Yalniz adam beni takmadi gene bildigini yapiyor.. Benim bu adama birsey yapmam lazim, ne yapayim? intikam olur, boyle aci cektirmeli ama yapabilecegim sey... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

kardeş türkiyede olsa çok çözüm önerim var ama polonya olunca işler değişir 

boş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    overlocker bunu yazdı

kardeş türkiyede olsa çok çözüm önerim var ama polonya olunca işler değişir 

o yuzden bir intikam cesidi ariyorum... ne yapayim bilmiyorum, elimde olsa direk onlarin evine sanayi elektrigini verip butun elektronik cihalarinin a.... k..... yasim geliyor ama yok oyle bir sansim...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

polisi aradın mı hacı?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

polisi aradın mı hacı?

polonya polisinin ta ecdanini.. :)) ulan 4 defa aradim cevap vermediler 5. cevap verdiler :) dedim olsem bursa kimsenin haberi olmayacak :)))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

binanın elektrik hattının sistemini tam bilmesemde tüm dairelerin sigortaları farklı ise git sök :D

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    mustafacsn bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı

polisi aradın mı hacı?

polonya polisinin ta ecdanini.. :)) ulan 4 defa aradim cevap vermediler 5. cevap verdiler :) dedim olsem bursa kimsenin haberi olmayacak :)))

ben öyle evrupa filan görünce polisin işini düzgün yapacağını düşünmüştüm. Hocam eğer sigortalar açık biryerdeyse 3-5 defa aç kapa yap. şok elektronik aletlere zarar verebilir.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

ben intikam icin bizim burda bi cingeneye para verip bina kapisini actim dedim git su kapiya sic :D adam bildin sicti kapinin onune :D 2 defa tekrarlattim :D  inan cok buyuk keyif alirsin :D

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Benimde öyle yüksek ses muzik dinleyen komsum vardı. .

Baktım laf dinlemiyor iyi kaliteli ses sistemi aldım. 

Gece 1 2 ye kadar yüksek ses ile aksiyon savaş filmleri izlemeye başlayınca en sonunda yola gelmişti. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Hacı eğer komşu öğrenciyse birşey yapmanı önermem bırak hafsonları bari eğlenedursunlar, fakat komşun öğrenci değilse sana inat yapıyor olabilir, bizzat polisi ara, gelip uyaracaktır.

3. şikayette iş hukuki yaptırımlara kalacaktır.

Bende polonyada öğrenciyim ve sistem böyle işliyor.

Esconda tarafından 06/Nis/13 21:53 tarihinde düzenlenmiştir

https://t.me/pump_upp
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Al eline bi vodka, viski git evine. Beraber dinleyin muzigi...

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 7802 Toplam Mesaj: 57