Gidişat..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

bana gelen mail i direk kopyalıyorum arkadaşlar.bizkackisiyiz.com dan gelmiştir:

Sayın üyelerimiz

Hatırlarsanız hürriyet yazarlarından yılmaz özdil’in 30 kasım 2007 tarihinde “gidişat” başlıklı yazısı vardı hatırlamayanlar için yazıyı aşağıya tekrar ekledim bir kez daha okuyalım ve o günden bu güne yılmaz beyin öngördüğü şeyleri bir düşünelim bana öyle geliyor ki 2021 yılına bırakmayacaklar şayet sizler bir şeyler yapmaya karar vermezseniz….

Saygılarımla

İbrahim bal

YILMAZ ÖZDİL’İN “GİDİŞAT” BAŞLIKLI YAZISI

Gidişat

2007...

Isparta'da bir öğretmen hakkında, öğrencilerine, ön yüzünde Atatürk portresi, arka yüzünde "Cumhuriyet'e sahip çık" yazılı tişörtler giydirip Cumhuriyet Mitingi'ne götürdüğü için soruşturma açıldı. Suçlu bulundu. Maaşı kesildi.

2008...

İzmir Atatürk Lisesi'ne yapılan baskında, 3 Atatürk büstü, 2 Gençliğe Hitabe, 8 Nutuk ele geçirildi. Öğrencilerin beynini yıkamaya çalışan 9 "yobaz" öğretmen soruşturmanın selameti için açığa alındı.

2009...

Kadıköy Anadolu Lisesi'nde gizli gizli "Atatürk'ü anma töreni" yapıldığı duyumlarını alan Milli Eğitim müfettişleri, operasyon düzenledi. 200 öğrenci ve 11 öğretmen, İstiklal Marşı söylerken suçüstü yakalandı. Çıkan arbedede pencereden kaçmayı başaran "elebaşı" fizik öğretmeni, aranıyor.

2010...

Milli Eğitim Şûrası'na yakasında Atatürk rozetiyle katılıp, "Burası şeyhler, dervişler, müritler memleketi olamaz" diye slogan atan 3 "meczup" öğretmen, salondan atıldı.

2011...

Galatasaray Lisesi'nin yatakhanesinde yapılan aramada, yastıkların arasına gizlenmiş halde, 71 Türk bayrağı, 28 Atatürk posteri bulundu. Yatakhane mühürlenip, ilaçlandı... Vefa ve Haydarpaşa liselerinde, iPod'larına "10'uncu Yıl Marşı" yükleten 129 öğrenci, ibret-i álem için falakaya yatırıldı. Bahariye İlköğretim Okulu'nda "Andımız"ı okuduğu saptanan 7 ila 11 yaş arasındaki 90 öğrenci, psikolojik tedavi altına alındı.

2012...

Gece saat 04.00 sularında ellerinde çiçeklerle duvardan atlayarak Anıtkabir'e girmeye çalışan 3 öğretmen ve 14 öğrenci, belediye zabıtaları tarafından coplandı. Zabıtaları protesto için toplanan Gazi Üniversitesi öğrencileri, tazyikli su ve göz yaşartıcı bombayla dağıtıldı.

2013...

"Şerefli Gazeteci Ali Kemal'e iade-i itibar gecesi"nde olaylar çıktı... Hasan Tahsin posteri açan Dokuz Eylül ve Ege Üniversitesi'nin "gerici" doçentleri, linç edildi.

2014...

Kemalistler, Makedonya'dan TV yayınına başladı. Programlara telefonla katılan 8'i rektör, 17 profesör, meslekten tart edildi. Makedonya'ya nota verildi. Milli Eğitim Bakanlığı, Makedonya Büyükelçiliği'ne siyah çelenk bıraktı.

2015...

Florya sahilinde "Atatürk yuvası" ortaya çıkarıldı. İzinsiz kamp kuran ve çadırlarında "Atatürk ilkeleri" eğitimi vermeye çalışan 5 öğretmen ve 78 öğrenci, "kıyı kanununa muhalefet", "taşınmaza tecavüz" ve "fuhuş"tan savcılığa çıkarıldı. Çadırlar yıkıldı. Geçen ay da, Atatürk Orman Çiftliği'nde benzer bir "Atatürk yuvası" dağıtılmıştı.

2016...

Dolmabahçe'deki İngiliz firkateyninde kutlanan "19 Mayıs Vahdettin Efendimize Saygı ve Gençlik Bayramı" törenlerine gölge düştü. Samsun'da korsan gösteri yapmaya kalkışan 19 Mayıs, 18 Mart, Karaelmas ve Karadeniz Teknik öğrencilerine ateş açıldı.

2017...

Avrupa Birliği, Atatürkçü Düşünce Derneği'ni terör örgütleri listesine aldı. ODTÜ ve İTÜ'de derneğe bağış toplayan 38 örgüt mensubu genç tutuklandı. Gençlerin ana-babalarının da, 10 yıl önce Tandoğan mitingine katıldıkları, hatta, 12'sinin Çağlayan mitingine de gittiği tespit edildi.

2018...

ABD, Fransa'dan Malta'ya geçmeye çalışan Erdoğan Teziç'i paketledi... Yıkıcı faaliyetlerde bulunan eski YÖK Başkanı, Paris'teki Bosna Büyükelçiliği'ne sığınmıştı. Bosna'ya nota verildi. Boliç dövüldü.

2019...

Birleşmiş Milletler, Atatürkçülerin "mülteci" kapsamına alınamayacağını açıkladı. Bu arada, Türkiye, Almanya'da tutuklanan Vural Savaş'ın yargılanmak üzere iadesini istedi.

2020...

Atatürkçüler, Toroslar'da kıskaca alındı. Stratejik ortağımız ABD, insansız uçaklarla anında istihbarat vereceğini bildirdi.

2021...

Gülüyorsunuz belki ama...

Çember daralıyor.

Ne güzel yazmış..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    bosnaya nota verildi , boliç dövüldü :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ativaran216
    ativaran216's avatar
    Erkek

yuh ki ne yuh hala anlayamadınız zannımca anlayamayacaksınız hani çanakkale die anlattıklarınız insanlar memleketin 4 bir tarafından gelen dindar gençlerdi ve son kanlarına kadar savundular ha arasında vatansever hristiyanataistte mutlaka vardır ki biz bunu inkar etmiyoruz ama siz inkar ediyonuz sanki çanakkalede,kıbrısta vs...sadece harekat ordusu savastı mavalları okumayın.......

bu memleket hepimizin biz gunahkar olsak ta dinine baglı gençler yuceltecektir en azından yuceltmelidir diyoruz....Ben buna inandım veher ortamda soyleim...

bizde burada yasıyoruz ve artık soz sahibiyiz siz istesenizde istemeseni de ;

selametle.....

yorum tartısmada olur imza da değil...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    işte bunun oılmaması için biz Atatürkçülere büyük görev düşüyor Atatürkçüler!!!En büyük güç örgütlü güçtür..Örgütlenin birbirinize kenetlenin..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

ativaran216 bunu yazdı:
    -----------------------------

yuh ki ne yuh hala anlayamadınız zannımca anlayamayacaksınız hani çanakkale die anlattıklarınız insanlar memleketin 4 bir tarafından gelen dindar gençlerdi ve son kanlarına kadar savundular ha arasında vatansever hristiyanataistte mutlaka vardır ki biz bunu inkar etmiyoruz ama siz inkar ediyonuz sanki çanakkalede,kıbrısta vs...sadece harekat ordusu savastı mavalları okumayın.......

bu memleket hepimizin biz gunahkar olsak ta dinine baglı gençler yuceltecektir en azından yuceltmelidir diyoruz....Ben buna inandım veher ortamda soyleim...

selametle.....

ne dedin anlamadım ?

siz kimsiniz, biz kimiz ?  biz burdayız,söz sahibiyiz falan?

dine küfür ettimde haberim mi yok ?

illa ortalıgı karıştıracan.ergenekoncumusun la sen alın içeri :|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

ativaran216 bunu yazdı:

selametle.....

------------------------

çanakkale de sadece iman sayesinde mi kazandık? kaybettiğimiz cephelerde savaşan atalarımız imansız mıydı söeyler msin ?

http://yigitdemirag.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ativaran216
    ativaran216's avatar
    Erkek

abicim alıntı yaptıgın herif dincilikle sucluyosa demekki o dinin sahibi olması gerekir biz ona Allah(c.c. ) deriz tabi 99 sıfatı da vardır..

lafım sana degil alıntılı cahil saydıgım yazara neyse iice uykum geldi hadi hayırlı geceler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

2018...

ABD, Fransa'dan Malta'ya geçmeye çalışan Erdoğan Teziç'i paketledi... Yıkıcı faaliyetlerde bulunan eski YÖK Başkanı, Paris'teki Bosna Büyükelçiliği'ne sığınmıştı. Bosna'ya nota verildi. Boliç dövüldü.

gülmüyordum vallahi ama burada koptum valla :))))))))))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Herkes Çanakkale zaferini sahiplenmesin. Oraya gidenler kara yobazlar değil gerçek müslümanlardır. Bugün şeriatçisi, cemaatçisi çıkmış Çanakkale Çanakkale konuşuyor. Ülkeye değil faydaları dokunmak aksine o sahte karacahil şeyhlerin arkalarından giderek ayaklanma çıkarttılar. Aksine yazıyada katılmıyorum. Bu ülke o kadar başıboş değil. Dengeleri korumak adına kaba kuvvet kullanılmıyor. İleri gidilirse gereken yapılır.

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ativaran216
    ativaran216's avatar
    Erkek

anubisx bunu yazdı:

ativaran216 bunu yazdı:

selametle.....

------------------------

adam gibi oku yazımı ne yazıyor sonra cevapla...

ben ne dini sallamayan vatanseverler oldugunu bildigim gibi kıçı kırık denyo keendini vatansever sayıp (yani gosterip) şerefsizlerde biliyoruz ki  bakınız masonlar(ittihak terakki denilen grupta zulalanmış.)

ama dindarların hakkını yemeyin benim dedem 2 kardesi ve annemin dedesi 3 kardesi vatanı,milleti, d,n, namusu birdir onun için savastı 2 istiklal madalyamız var
    2 si çanakkale sehiti 2 si yemen şehiti ki bunlardan biri kardesi onunde ingiliz bogazını keserek sehit ediyor....

ha benim gibi dedeleri olan musluman olmayanlar da vardır ama kızdıgım her bişeyi arap milliyetçiliği gosterenlere siniir oluyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ativaran216
    ativaran216's avatar
    Erkek
    Allah yol açıklıgı versin hepinize...

Toplam Hit: 5555 Toplam Mesaj: 32