Google Aramalarında Üste Çıkmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasincelik1987
    yasincelik1987's avatar
    Erkek

Merhaba sayın forum sakinleri, bir abimiz istanbulun bir semtinde bir çiğköfteci dükkanı açmış ve beni aradı bu işlerden de anlamam ama çok pc oyunu oynayınca demekki dışarıdan farklı gözüküyor.Soru şu bu abimizin sadece bir dükkanı var internet sitesi vs yok haliyle, ama google atıyorum sarıyer çiğköfteci yazınca dükkanının üst sırada çıkmasını istiyor.Bu hizmeti ücretli veya ücretsiz nasıl sağlarız yada sağlayabilirmiyiz.Ortalama bir fiyat varmıdır bu konuda aylık yıllık vs.Örneğin http://www.google.com.tr/adwords/ bu site bize istediğimizi verir mi ?

BİR MÜSLÜMANIN 3 KASE BALI VARSA 3 ÜNÜ YESİN BAĞIRSAĞINDA ÇIRÇIR OLSUN 1 DAMLA POK KALMASIN HEPSİNİ SIÇSIN
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

Hocam kolay kolay kimse google da cigkofteci aratmaz die dusunuyorum. Bunun yerine google maps e agirlik versin. Yemek sepeti vs uye olsun yada adwords e verecegi parayi magnete brosure yatirsin. Yamuluyorda olabilirim ama google araciligiyla bu iskolunda reklam gereksiz olabiilir dusuncesindeyum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasincelik1987
    yasincelik1987's avatar
    Erkek
    clogu bunu yazdı

Hocam kolay kolay kimse google da cigkofteci aratmaz die dusunuyorum. Bunun yerine google maps e agirlik versin. Yemek sepeti vs uye olsun yada adwords e verecegi parayi magnete brosure yatirsin. Yamuluyorda olabilirim ama google araciligiyla bu iskolunda reklam gereksiz olabiilir dusuncesindeyum

yemeksepeti ve google maps olayları ücretlimi peki bilgin varmı acaba

BİR MÜSLÜMANIN 3 KASE BALI VARSA 3 ÜNÜ YESİN BAĞIRSAĞINDA ÇIRÇIR OLSUN 1 DAMLA POK KALMASIN HEPSİNİ SIÇSIN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Maps ucretsiz. Yemeksepeti komisyon aliyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Google Maps ücretsiz. Mutlaka kayıt yaptırın. Google'da çiğ köfteci diye nereye arama yapılmıyor ? Mobil alanı unutuyorsunuz. Telefonda atıyorum Sarıyer kebapçı diye aratırsanız size en yakın kebapçıların haritadaki konumlarını ve telefon numaralarını Google ilk sırada gösteriyor.

Ek olarak Yandex Rehberede ekleyin ki Yandex haritalardada çıksın : https://rehber.yandex.com.tr/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Engin arkadaşımıza katılıyorum. Yemeksepeti yanlış hatırlamıyorsam en azından X cafe sahibiyle konuştuğumuzda bana dediği şey, her verilen siparişten 1 tl i kendilerine alıyorlar diye söylemişti Yani Pide - ayran - sütlaç sipariş verdin diyelim bu 3 siparişten de ayrı ayrı 1 tl kesiyor toplamda 3 tl yani. Bize böyle anlatmıştı artık ne kadar doğru bilmiyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

Ben googlede cigkofteci olarak arama yapiyorum .adwords reklam iyi olur arama sonuclarinda cikmasi icin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Internet reklami yapcaksan bir websitesi sart hocam. Bi baglantin olmazsa bana mantiksiz gelir internet reklamlari.

Sanalda bazi bolge ve kisilere yada gruplara direk hitap edebiliyorsun reklamlarda. Mesela facebook reklami ile mesela kadikoyluler grubuna direk reklam gomebiliyorsun. Yada yemek karagorisine.

Ayni sekilde googledende belli kesime hitap edebiliyorsun.

Ben kesinlikle reklam icin butce ayrildi ise internet reklamciligina da girisim olmasi taraftariyim. 

Ayni sekilde el brosur ve afis olmazsa olmazidir bu isin. 

MuhammeT tarafından 14/Şub/17 20:28 tarihinde düzenlenmiştir

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

Ben adama googleda kimse arama yapmaz demedim ki. Adwordslu ilanin gereksiz olabilecegini soyledim. Aramalarda daha ii sonuc almak istiyorsa bosyere internet sitesi hosting domain ve formator tarzi web desingerlarla ugrasmasin diye bildigim kadariyla dogru yere yonlendirdim. Cep telefonunuu elinize alir cigkofte yazarsaniz size ilk ince maps sobuclari cikarir. İnlarinda internet sitesi falan yoktur cogu sadece dukkan kaydini yapmis yerlerdir. Sana mapste reklamli sonuclra gore degil cogunlukla yakinlik pozisyonuna gore sonuc verir. Yemeksepeti ayri bi dunya o konuyu bilmem ama cigkofte gibi bir konuya insanlar daha cok el ilani vs ile ulasiyor yada gece gec saate kadar acik olma durumuna gore. 

clogu tarafından 14/Şub/17 20:39 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasincelik1987
    yasincelik1987's avatar
    Erkek

teşekkürler herkeze bir ön bilgi edinmiş olduk 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    PhYtOn bunu yazdı

Engin arkadaşımıza katılıyorum. Yemeksepeti yanlış hatırlamıyorsam en azından X cafe sahibiyle konuştuğumuzda bana dediği şey, her verilen siparişten 1 tl i kendilerine alıyorlar diye söylemişti Yani Pide - ayran - sütlaç sipariş verdin diyelim bu 3 siparişten de ayrı ayrı 1 tl kesiyor toplamda 3 tl yani. Bize böyle anlatmıştı artık ne kadar doğru bilmiyorum.

Aynen böyle yapıyor. Bende yemeksepetinden menümü hazırlıyorum. Sonra firmayı google da aratıp kendilerini arayıp sipariş veriyorum :). Böylece yemek sepeti yapması gereken hizmeti yapmış oluyor :D

Titanyumun gücü adına!!!
Toplam Hit: 2422 Toplam Mesaj: 15
google reklam verme çiğköfteci aramalar