folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Google Sizi Dinlemesin ( Kişileştirilmiş Reklamlardan Kaçmak İçin )

Google Sizi Dinlemesin ( Kişileştirilmiş Reklamlardan Kaçmak İçin )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

Bir çoğumuzun karşısına interntte ilgi duyduğumuz alanlarla ilgili reklamlar çıkmakta. Özellikle paronayak olmamıza neden olan "arkadaşla telefonda konuştuğumuz konular hakkında reklamlar çıkıyor yeeaa" Google nın ses kayıtlarımızdan yola çıkarak sunduğu hizmetin nasıl kapatılacağını göstereceğim. Bir çoğunuz biliyordur ancak yeryer bazı başlıklarda karşılaştığım için bende tekrardan bilgi tazelemk istiyorum.

Google'nın açıklaması aynen şu şekilde;

Web ve Uygulama Etkinliği açık olduğunda Google aşağıdakiler gibi bilgileri kaydeder:

• Haritalar ve Play gibi Google ürün ve hizmetlerinde yaptığınız aramalar ve diğer işlemler
    • Konum, dil, IP adresi, yönlendiren ve bir tarayıcı mı yoksa uygulama mı kullandığınız
    • Tıkladığınız reklamlar veya bir reklamverenin sitesinden satın aldığınız ürünler
    • Aradığınız son uygulamalar veya kişi adları gibi cihazınızdaki bilgiler

Not: Etkinlik, çevrimdışı olduğunuzda bile kaydedilebilir.

( bu açıklamaya ek olarak konuşmalarınız ve sesli aramalarınızda dahildir )

Bu etkinliği kapatmak çok basit,  ilk yapmanız gereken

https://myaccount.google.com/activitycontrols?pli=1  adresine girerek

Ses ve Konuşmaları dahil etteki tiki kaldırmanız yeterli.

Mevzu derin | Papikolas Planet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Demek böyle bir ayar varmış.

Teşekkürler kapattım.

Not late for nothing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Bu ne abi adamlar hangi uygulamaya saat kaçta girmişim kayıt etmiş. Adamlar götümüzdeki donun rengini biliyordur. O ayarı kapatsakta kayıt ederler bunlar. Kapatmayın işkillenmesinler. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Valla benim sikimde değil dinlesinler beni 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Megalados bunu yazdı

Bu ne abi adamlar hangi uygulamaya saat kaçta girmişim kayıt etmiş. Adamlar götümüzdeki donun rengini biliyordur. O ayarı kapatsakta kayıt ederler bunlar. Kapatmayın işkillenmesinler. 

dkqkafksvkskg

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    Megalados bunu yazdı

Harika bir yaklaşım değil mi :) ulan bu kapatıyorsa kesin bir şey var, kesin bunu dinleyelim haha

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Roark bunu yazdı
    Megalados bunu yazdı

Harika bir yaklaşım değil mi :) ulan bu kapatıyorsa kesin bir şey var, kesin bunu dinleyelim haha

valla hiç takmıyorum artık onu geçtim bilgisayarımın kamerasını bantlamadım ne yaparlarsa yapsınlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Megalados bunu yazdı

yarıldım amg

DevilKingtr tarafından 20/May/20 01:36 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Birak dinlesin ibineler...

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    Megalados bunu yazdı

Doğru diyor ters psikoloji gibi olabilir. Ne işlere düştük. Bıyıkla sakal birbirine kavuştu. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Ben onu yaklaşık 1 sene evvel kapatmıştım ama halen aramalarımdan ve yazılarımdan gelen reklamlar, konuşmalarımdan gelen reklamlar devam ediyor.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
Toplam Hit: 10801 Toplam Mesaj: 29
google reklam arama