folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Google'nın Aramalarında Ki Haber Sitelerinden Kurtulma

Google'nın Aramalarında Ki Haber Sitelerinden Kurtulma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı

Ben onun yanında şunu da kullanıyorum. Para kazanmasını istemediğim sitelerin yanlışlıkla girersem benden hit almasın diye;

https://chrome.google.com/webstore/detail/block-site-website-blocke/eiimnmioipafcokbfikbljfdeojpcgbh?utm_source=chrome-ntp-icon

adblock, ublock vs kullaniyorsan zaten komple siteyi engelleyebiliyorsun. Filtre kismina dogrudan domain yazmak yeterli, orn:

sabah.com.tr

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmak mı istiyorsunuz? işte Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmanın cevabı aşağıdaki haberimizde:

Google dünyada en çok kullanılan arama motorlarının başında geliyor. oluşturduğu ekosistem sayesinde birçok alanda kullanıcılara hizmetler sunuyor. Bu hizmetlerden bir tanesi de arama motoru hizmeti. İnternet kullanıcıları sürekli Google arama motorunu kullanıyor ve buradaki sonuçlar sayesinde aradığını buluyor. Fakat bazı sahte siteler sizleri yanlış yerlere götürebiliyor. Bunlardan bazıları da haber siteleri. peki Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmanın yolu nedir?

Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmak için bazı eklentiler yükleyebilirsiniz. İşte Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmayı sağlayan bazı eklentiler için galerimize göz atın.

Galeri 1:

Ublock origin

Galeri 2:

adblock

Galeri 3:

search filter pro plus premium diamond

Galeri 4:

Merve'nin bikinili pozları yürek hoplattı

Galeri 5:

Bu yiyecekler kanseri önlüyor

Galeri 6:

Sadece 15 günde ikili opsiyon sistemiyle nasıl zengin oldum

Galeri 7:

Ünlü şovmenden zehir zemberek açıklamalar

Galeri 8:

ublock origin

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmak mı istiyorsunuz? işte Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmanın cevabı aşağıdaki haberimizde:

Google dünyada en çok kullanılan arama motorlarının başında geliyor. oluşturduğu ekosistem sayesinde birçok alanda kullanıcılara hizmetler sunuyor. Bu hizmetlerden bir tanesi de arama motoru hizmeti. İnternet kullanıcıları sürekli Google arama motorunu kullanıyor ve buradaki sonuçlar sayesinde aradığını buluyor. Fakat bazı sahte siteler sizleri yanlış yerlere götürebiliyor. Bunlardan bazıları da haber siteleri. peki Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmanın yolu nedir?

Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmak için bazı eklentiler yükleyebilirsiniz. İşte Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmayı sağlayan bazı eklentiler için galerimize göz atın.

...

Eğer yazıyı bi yerden çakmadı isen bu metinleri yazanlardan biri de sen olabilirsin :=) Okurken gerildim. 

zeybekustasi tarafından 20/May/20 09:34 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ben otomatiğe bağladım artık.

almam gereken bilgi işin haberin son 4 satırına kaydırıyorum farenin tekerleğini..

beynimdeki bir tool hemen ilgili 4 satıra gelince zamanlanmış görevlerden tetikleniyor.

haber ile ilgili sorunun cevabını 4 satırdan bulup direk beynime txt olarak kayıt ediyor.

beynim haberle ilgili özeti hemen işlemiş oluyor. ve saçma bir haberde bile dakikalarca boş şeyler okumamış oluyorum.

ama sanırım beynimdeki eklentide bir sorun olmalı ki bazı koşullarda düzgün çalışmıyor.

mesela memeleri büyük kadın haberi gördüğümde zamanlanmış görevlerden o tool tetiklenmiyor. 

haberin tamamını okumak zorunda kalıyorum. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Galeri 1:

Ublock origin

Galeri 2:

adblock

Galeri 3:

Galeri 4:

Galeri 5:

Galeri 6:

Galeri 7:

Galeri 8:

ublock origin

Valla aynen böyle oluyor. Yalniz dikkat ettim sadece Google Türkiye'de durum böyle. Diğer dillerde bunu görmedim. Ben Türkçe birsey arayacaksam DuckDuckGo kullanıyorum. Google icin hemen bir örnek vereyim mesela. Almanca pilav nasıl pişirilir yazdığımda bir sürü yemek sitesi çıkıyor ve birçok tarif hemen geliyor. Türkçe yazdığımda ise haber sitelerinin arasında tarif sitelerinden biri veya birkaçı ancak barinabiljyor. En üstte sabah gazetesi çıkıyor ve tarifi verene kadar kırk takla attırıyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

ben otomatiğe bağladım artık.

almam gereken bilgi,işin,haberin son4 satırına kaydırıyorum farenin tekerleğini..

beynimdeki bir tool, hemen ilgili 4 satıra gelince ,zamanlanmış görevler'den tetikleniyor.

haber ile ilgili sorunun cevabını, 4 satır'dan bulup direk beynim'e txt olarak kayıt ediyor.

beynim haberle ilgili özeti, hemen işlemiş oluyor. ve saçma bir haberde bile, dakikalarca boş şeyler okumamış oluyorum.

ama sanırım beynimdeki eklenti'de bir sorun olmalı ki, bazı koşullar'da düzgün çalış'mıyor.

mesela memeleri büyük kadın haberi gördüğümde, zamanlanmış görev'lerden o tool' tetiklen'miyor. 

haberin tamamını okumak ,zorunda kalıyorum. 

Ula arkadaş. ^^D`

~@~

NoktaliVirgul bunu yazdı

...

Galeri 1:

Ublock origin

Galeri 2:

adblock

Galeri 3:

Galeri 4:

Galeri 5:

Galeri 6:

Galeri 7:

Galeri 8:

ublock origin

^^D`

mobil'de de "tarayıcı'dan bağımsız" çalışabiliyor mu?

RitmFarbRacourci tarafından 20/May/20 10:08 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

...

Galeri 1:

Ublock origin

Galeri 2:

adblock

Galeri 3:

Galeri 4:

Galeri 5:

Galeri 6:

Galeri 7:

Galeri 8:

ublock origin

^^D`

Mobil için; eğer chrome tabanlı kiwi browser yüklersen mobilde eklenti desteğine kavuşursun. ublock origin yükleyip reklamsız internetin tadını çıkartırsın.

ekşideki konudaki eklentiyi de kurup haber sitelerini engellersin

neden kullanmıyorum:

google, 3. parti chrome tabanlı browserların, mevcut google hesabındaki şifrelere erişmesini ve şifreyi otomatik girme özelliğini yasakladı. şu güzel browserı, sırf şifreleri otomatik yazamıyor diye kullanamıyorum. bir bypass yöntemi de bulamadım.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

...

Galeri 1:

Ublock origin

Galeri 2:

adblock

Galeri 3:

Galeri 4:

Galeri 5:

Galeri 6:

Galeri 7:

Galeri 8:

ublock origin

^^D`

Mobil için; eğer chrome taban'lı, kiwi browser yüklersen mobil'de eklenti desteğine kavuşursun. ublock origin yükleyip reklamsız internetin tadını çıkartırsın.

ekşi'deki konuda (geçen) eklentiyi de kurup, haber siteleri'ni engellersin

neden kullanmıyorum:

google, 3. parti chrome taban'lı browser'ların, mevcut google hesabı'ndaki Şifre'lere Erişmesini ve şifreyi Otomatik Girme özelliğini, yasakladı. şu güzel browser'ı, sırf şifreleri otomatik yaza'mıyor diye ,kullanamıyorum. bir ByPass Yöntemi de bulamadım.

bakış açını√ beğendim.  Tşk'ler. 

~@~

sana gelsin;

drake, tootsie slide. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Mobil için; eğer chrome tabanlı kiwi browser yüklersen mobilde eklenti desteğine kavuşursun. ublock origin yükleyip reklamsız internetin tadını çıkartırsın.

neden kullanmıyorum:

google, 3. parti chrome tabanlı browserların, mevcut google hesabındaki şifrelere erişmesini ve şifreyi otomatik girme özelliğini yasakladı. şu güzel browserı, sırf şifreleri otomatik yazamıyor diye kullanamıyorum. bir bypass yöntemi de bulamadım.

LastPass kullanıyorum face id ile de hızlı çalışıyor ve hemen şifreleri kullanıcı adını otomatik dolduruyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

neden kullanmıyorum:

LastPass kullanıyorum face id ile de hızlı çalışıyor ve hemen şifreleri kullanıcı adını otomatik dolduruyor. 

mobil chrome'daki şifrelerimi pırt diye aktarabiliyor muyum?

Toplam Hit: 3064 Toplam Mesaj: 23
haber siteleri chrome eklenti