folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Googleyin Hackleyen Pagbugs Sitesinin Kullanıcıları Ve Hashleri

Googleyin Hackleyen Pagbugs Sitesinin Kullanıcıları Ve Hashleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cilginturk
    cilginturk's avatar
    Erkek

Koskoca googleyi hackleyen pagbugs kullanıcılarının ve admini aralarında Türkiye NİN önde gelen hackerleri de listede yer alıyor İşte siteye üye olanların pasword hashleri ve kullandıkları adresleri ilk ve tek burda yayınlıyorum.

http://lists.grok.org.uk/pipermail/full-disclosure/attachments/20090916/7c8298b3/attachment-0001.txt  işte adres listeye dikkatlice bakın anlarsınız.Listede her sey ortada:)

Saçlarınız dökülmesin zigavus şampuanı deneyin www.zigavus.com yemin ediyorum süper şampuan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    herifler fena deşifre etmiş herkesi hee listede neler neler var yabancı yerli
     şifreleri oradakiyle msnleri mailleri site şifrelri aynıysa yandı gülüm keten helva

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Konuyu biraz daha aç üstadım

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

gercekten hocam ac sunu biraz : :)

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:
    -----------------------------

Konuyu biraz daha aç üstadım

bir güvenlik sitesine üye olan hack ile uğraşan elemanların md5 ile şifrelenmiş passwordleri hocam.

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

0573149b845ee8691f126c26fb7152cd  .D:Dads a  şifreye bak danger1221 :asdF

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cilginturk
    cilginturk's avatar
    Erkek

Konuyu açalım diyecem ama hackden tam olarak anlayan bu bilgilerle koskoca googleyi hackleyen site olan pagbugsu da hackler nasılmı diceksiniz işte cevabı verdiğim linkte saklı orda adminlerin adları epostaları ve pasword hashleri yazılı:

Arkadaşlar son buldugum sayfada bir çok güvevlik sitesi var ve bu sitenin adminleri ve kullanıcıların md5leri yer alıyor  bu adresten http://lists.grok.org.uk/pipermail/full-disclosure/2009-October/071108.html  md5 yazan kısımları pc ye indirip bakabilirsiniz siteyin bilgilerine ulaşabilirsiniz.Ayrıca sitede bir çok  bankalara ait siteler var.Araştırmalarıma devam edeceğim

Saçlarınız dökülmesin zigavus şampuanı deneyin www.zigavus.com yemin ediyorum süper şampuan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cilginturk
    cilginturk's avatar
    Erkek

bulduğun şifreyle sistemlerine giriş yapabilirsin sitenin adresi pagbugs googlede yaz çıkar karşına login olabilirsin o kişinin adıyla Hackerim diye ün sananların hepsi aynı sitede yer alıyor herkesce tanınan hackerlerin düştükleri çukur:)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

hayır bir sn bu bence biraz saçma adamlar hacker olarak google ı bile hack edecekler sonra geri zekalı bir sistemde takılacaklar mı? ayrıca açıklarmısın lütfen google ı nasıl hacklemişler? hocam hacking olayından az da olsa anlayan birisi olarak açıkça şunu söyleyebilirim ki bir sistemi zorlayarak girmeyi hacking sanıyorsunuz ama sadece iş bununla bitmiyor... ki zaten google gibi büyük bu tip konularda uzman olmuş kişiler zaten böyle zorlanarak girilecek sistemler değil bildiğin birinin google ın data center benzeri mekanlarına sızması gerekiyor ki o hiç kolay değil...

Fırtına koparmaktır işim... Uzaklar Yolcusu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Milamber bunu yazdı:

hayır bir sn bu bence biraz saçma adamlar hacker olarak google ı bile hack edecekler sonra geri zekalı bir sistemde takılacaklar mı? ayrıca açıklarmısın lütfen google ı nasıl hacklemişler? hocam hacking olayından az da olsa anlayan birisi olarak açıkça şunu söyleyebilirim ki bir sistemi zorlayarak girmeyi hacking sanıyorsunuz ama sadece iş bununla bitmiyor... ki zaten google gibi büyük bu tip konularda uzman olmuş kişiler zaten böyle zorlanarak girilecek sistemler değil bildiğin birinin google ın data center benzeri mekanlarına sızması gerekiyor ki o hiç kolay değil...

Bilişim sistemi sanal yoldan herhangi bir şekilde zarara uğratılıyorsa  o hack kabul edilir hacklemek index atılması demek değildir illa

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

şimdi bu herifler google'yi hacklemiş sonra biri bunların

takıldığı siteyi hackleyip şifreleri id'leri mailleri mi yayınlamış ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 15927 Toplam Mesaj: 80