folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Googleyin Hackleyen Pagbugs Sitesinin Kullanıcıları Ve Hashleri

Googleyin Hackleyen Pagbugs Sitesinin Kullanıcıları Ve Hashleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

bu kadin kokusu herseyi pic ediyo arkadas iste

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

break bunu yazdı:
    -----------------------------

Bence bidaha yazma siteye. Dunden beridir bakiyorum hep gereksiz, Turkceyi tam kullanamayan, laf sokmaya calisan uslubun var. Tamam bayansin diye birsey de demiyorum ama gercekten arkadasin dedigi gibi 0-12  yas grubuna donmus burasi.

Saygilar

-----------------------------

Katılıyorum. Bu kızın burada bu kadar şımarması birazda tbt deki bazı abaza arkadaşlar yüzünden başka birşey değil

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

yapcanız muhabbetin amk.   Hack ile  gerekli bilgiyic nic.ma nın nasıl işledini üst postalarda arkdaşlarımız anlatmış saolsun.

Bu tür konularda bilgisi olmayan arkdaşların merak edip sormaları hoş.

ama bazı arkadaşlar hem  bilgisiz  hemde  konuya 2 karı kız post  attı die bende bi post atıyım mantıyla çalışıyo.

Bu arada nic.tr   gibi sitere bu  izni veren yada adamların bunu nasıl sağladını bilen warmı. başka bi özel  kuruluş  bunların haricinde   tr uzantılı  domain satamaz m ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

baska bir kurulus ulke uzantisi satisi yapamaz.

orn: nic.br nic.gr nic.ma nic.mx nic.bh vs vs vs

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

peki black hocam nic lerin sahip oldu sistemler her ülkede aynımı yoksa ülkesine göre değişiyormu. nie sordun dicen  nedense  3. dünya ülkerlerinin  google uzantıları deface  ediliyo. büyük ülkerde çok nadir yada pek gözükmüyor.Bu ülkeye göre muamele gibi geldi bana

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

hepsinin sistemi farklidir mesela turkiye icin bu islemi odtu yapmaktadir. seninde bahsettigin gibi genelde 3. dunya ulkelerinin hedef olmasinin sebebi sistemlerinden sorumlu kisilerden kaynaklanmaktadir. onemli ulkeler internete onem verip her turlu guvenlige ozen gosterirken diger ulkeler buna dikkat etmezler. buna turkiyeyide katabilirisn bir donem internetle fazla hasir nesir olmayan ulkemizde sadece biraz photoshop hilesi ve faks cekerek bir .tr uzantisini diledigin yere yonlendirebiliyordun. ama artik internete onem veriyoruz e-devlet gibi bir sisteme geciyoruz onun icin guvenlige onem gosteriyoruz. ama ne kadar guvenlidir orasini bilemeyecegim :) sonucta her sistemde kafaya takarlarsa birileri bir acik bulabilir.

duzenleme:
    http://www.iana.org/domains/root/db/index.html

bu sitede hangi ulke icin hangi kurumun calistigini gorebilirsin.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Oda doru sahte faxla adamın mynete neler yaptınıda gördük.Bu arada hocam e-devletin bir kısmını kullandım cidden çok büyük sorunları var. ( özellikle yargı organlarının kullandı  uyap ).  o yüzden  türkiyede e devletin kurulması  yada tam faliyete geçmesi bence baya bi zaman alıcak.yani düşün sıradan bi vatandaş bile hakimin savcının ulaştığı portala çok basit bi hileyle ulaşabiliyor. gerçi bi bokuna yaramaz ama  öter sağ solda en fazla.benim anlamadım  bu gibi basit şeleri  zeki oldumu sanmıyom ben bile fark edip görebiliyosam bunları kodlayanlar nasıl fark etmiyo :S   salla başı al maaşı çoğu . kişisel olarka yazdım en ufak bi uygulamayı bile  iyicene dürtüklüyom  başkalarına kurcuklattırıyom açık yada hesaplama hatası warmı die.Nese hocam konu sapmasın .

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PLuToNiuM
    PLuToNiuM's avatar
    Erkek

way m.k burda benim adresimde var. Bende diyordum bu spam mailler nerden geliyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cilginturk
    cilginturk's avatar
    Erkek

Adresi olan var mı listede

Saçlarınız dökülmesin zigavus şampuanı deneyin www.zigavus.com yemin ediyorum süper şampuan
Toplam Hit: 15962 Toplam Mesaj: 80