folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Göz İllizyonu :S

Göz İllizyonu :S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

gozyanilgi.gif

ortadaki   +   ' ya kitlenince  dönen sey yeşil oluyo noktayı takip ettiğinizde pembelşiyo,  caktırmadan yana baktığınız an yada o anı düşündünüz an da pembeleşiyo :D

kafayı yedirir la bu :)

(:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    OHA :S

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoom8
    zoom8's avatar
    Erkek
    hersey beginde biter derlerlermisler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    kerim bunu yazdı:
    -----------------------------

hatta + ya bakmaya devam edince morlar kayboluyo sadece yeşil kalıyo 

g2k[et]tahribat[dat]com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Göz Illizyonu :s bozmak gibi olmasın illizyon[ilizyon] zaten göz yanılması-aldatması değil mi? öss sınavı gibi birşey olmş:D ama resim şukela 

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    Nitrous bunu yazdı:

Göz Illizyonu :s bozmak gibi olmasın illizyon[ilizyon] zaten göz yanılması-aldatması değil mi? öss sınavı gibi birşey olmş:D ama resim şukela 

ilizyon değil. illüzyon. bende yanlış yazmışım. illüzyon; yanılsama. göz illüzyonu; göz yanılması.  Buda ses illüzyonu:
    http://ccgi.bluerabbit.plus.com/virtualbarbershop/ (kulaklıkla) yani kavramlar o kadar önemli deği. Türkçe olsa neyse :/

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek
    ya renkli iken Screenshot alın  paintten bakın renksiz normalde.. yani hile mile yok.. beyinle alakalı bişe.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    Herhangi bi hile yok resim baştaki halini kaydettim ve negatif halini kaydettim bmp olarak bisüre baktım sonra ileriye bastıp dier resme geçtim gene aynı sounuc verdi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    normal bi fotoyu negatifini alıp kaydedin sonrada siyah-beyaz olarak burdaki gibi gif haline getirin muhtemelen aynısı olacaktır...

Toplam Hit: 6271 Toplam Mesaj: 50