folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gözümde Arpacık Çıkıyor,Nasıl Tedavi Edilir ?

Gözümde Arpacık Çıkıyor,Nasıl Tedavi Edilir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

KozMoz bunu yazdı:
    -----------------------------

bir hafta oluyo kendi yaptığım tedaviyi söyleyim sana nette okumuştum  arpacık gözündeki kirpiklerin dibinde çıkar genelde hangsinin dibindeyse onu bul sonra o kirpiği cımbızla nazikce çek arpacık dışa doğruysa dışa doğru olanı çek içerdeyse içeri doğru olanı  olmadı ikisnide çek :) sonra pamuğu çaya batır gözüne pansuman yap ondan sonra zaten patlama kıvamına geliyor yada kendi patlıyor patlmassa pansumandan snra peçeteyle gözünü silerken patlar ve hiç birşey kalmaz

test edilmiş onaylanmıştır hocam

yaw hocam öyle diyorsunuzda bunun vebalini alabilcek misiniz  ? 

orda biriken irin vucut onu bi yere almış ayırmış.siz onu patlat vs. diyorsunuz çaya batırın demleyin tavşan kanı vs. diyorsunuz.

allah korusun göz bu ya. grei dönüşm olmayan bir organ. anne karnında gelişimini tamamlayan tek organ lütfen böyle yöntemler söylemesin kimse kimseye.

bunun en sağlıklısı bir doktora gitmektir. yanlış anlamayın sadece size demiyorum.

itle su iç ite öptür ite yalattır iti miti diye gidiyor. kimse düşünmüyor mu oralardaki mikropları enfeksiyonları falan filan.

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:

KozMoz bunu yazdı:

bir hafta oluyo kendi yaptığım tedaviyi söyleyim sana nette okumuştum  arpacık gözündeki kirpiklerin dibinde çıkar genelde hangsinin dibindeyse onu bul sonra o kirpiği cımbızla nazikce çek arpacık dışa doğruysa dışa doğru olanı çek içerdeyse içeri doğru olanı  olmadı ikisnide çek :) sonra pamuğu çaya batır gözüne pansuman yap ondan sonra zaten patlama kıvamına geliyor yada kendi patlıyor patlmassa pansumandan snra peçeteyle gözünü silerken patlar ve hiç birşey kalmaz

orda biriken irin vucut onu bi yere almış ayırmış.siz onu patlat vs. diyorsunuz çaya batırın demleyin tavşan kanı vs. diyorsunuz.

allah korusun göz bu ya. grei dönüşm olmayan bir organ. anne karnında gelişimini tamamlayan tek organ lütfen böyle yöntemler söylemesin kimse kimseye.

bunun en sağlıklısı bir doktora gitmektir. yanlış anlamayın sadece size demiyorum.

itle su iç ite öptür ite yalattır iti miti diye gidiyor. kimse düşünmüyor mu oralardaki mikropları enfeksiyonları falan filan.

eyw doğru diyosunda valla bende nette buldum denedim faydasını gördüm ondan yazdım çünkü saçma saçma şeyler yazmışlar yok itin içtiği kaptan gözüne su dök felan töbe töbe :D:D alakaya maydanoz bide ilk kim görürde arpacığa tükürürse geçer derler  :D  hocam ilk kim gördü gitte bi böyle balgamlıca bi tükürsün sıfatına :D

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

KozMoz bunu yazdı:

BarisYigit bunu yazdı:

KozMoz bunu yazdı:

eyw doğru diyosunda valla bende nette buldum denedim faydasını gördüm ondan yazdım çünkü saçma saçma şeyler yazmışlar yok itin içtiği kaptan gözüne su dök felan töbe töbe :D:D alakaya maydanoz bide ilk kim görürde arpacığa tükürürse geçer derler  :D

sizin için demiyorum yanlış anlamayın ama cidden göz çok çok önemli bir organımız ki geri dönüşümü yoktur bi hatanın. kimse bunun farkında değil bi allahın kuluda lan durda şu gözüme baktırıyım demez ya kör olur ya göremez oda odur ya budur diğer rahatsızlıklar ve organlar içinde geçerli bu.

bu tarz yorum yapan bütün arkadaşları kınıyorum.

en sağlıklısı bir göz doktoruna gitmektir gecikmeden.

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

hoca çözümü pek yok, bendede birkere çıkmıştı, sıcak su tedavisi çok iyi geliyor.. bi havlunun ucunu gözünü yakmayacak şekilde ısıt ve  göz kapağına arpacığa çok bastırmadan masaj yap. onun dışında 1 hafta fln sürüyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kimene
    kimene's avatar
    Erkek

en kolay çözümü alyans sürt mumkunse kullanılmamış olsun ben yatarken sürerim sabah birşey kalmaz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

çok gıcık birşeydir kardeşim ameliyat sabahı gözümde çıkmıştı hemde ikisndede geçer dedim bıraktım ama geçmedi narkozun yararı var galiba etkileri %80 azaltıyor denemek gerek ama bekle bekle geçer oynama fazla

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek

ulan şuan bende de var tam tbt de kesin konusu vardır bi bakıyım dedim çat ana sayfada gördüm şansa bakki cuma akşamı oldu doktora gidemiyecem :(

edit: la doktora git bende gideyim bak bu iki videoyu izle onlar bile zıt şeyler söylüyor:

http://www.uzmantv.com/gozunde-arpacik-cikanlar-evde-ne-yapabilir   kirpiği çek diyor

http://www.uzmantv.com/gozunde-arpacik-cikanlar-evde-ne-yapabilir   çekme diyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Buradaki arkadaşların dediğini aynen uygula. Doktorlar ne bilir ki aq, 6+5 sene okuyorlar. Ne anlar la onlar! Bak mesela ben de bir yöntem söyleyeyim. Laptopun fanını alıyorsun. Diğer masaüstü bilgisayarlar olmaz. Sonra ona 3 ihlas okuyup üflüyorsun. Onun üzerine yavaşça oturuyorsun. Şimdi kaldı mı dohuz...

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

doktora git hocam. yanlış bir tedavi allah göstermesin kör edebilir.

..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

teramisin sür geçer hocu

Toplam Hit: 7036 Toplam Mesaj: 42