folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Grafik Tablet Fiyatlarındaki Hayvani Artış

Grafik Tablet Fiyatlarındaki Hayvani Artış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Bir hevesle aldigim evin icinde bir yerlerde yatan sifirdan farksiz cillop gibi her seyiyle duran wacom intous var; boyut olarak a4'ten kucuk, a5'ten buyuk. Tam modeline yarin bakarim, piyasa fiyatini bilmiyorum, kontrol ederim, seni - beni uzmeyecek ortak bir noktada anlasabiliriz diye umuyorum.

vatandaşa kafam girsin!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

@telekom hocam olabilir ama hijyen açısından 2. ele sıcak bakmıyorum. :D

fiyatlar diğer ürünlerde de arttı niye şaşırıyorsun diyorsunuz da bir ay önceki fiyatı 200 liraydı bu tabletin. dolar 3 katına çıkmadı ki 6 liradan 7 lira oldu %300 zam gelmiş ürüne :D? ve tüm modellerde bütün satıcılar fiyat arttırmış burada anlaşmalı bir fiyat yükseltmesi söz konusu. hadi zam yaparsın da aliexpressten vergi kargo dahil 170 liraya alabilinen bir ürünün 600 liraya satılması normal değil ki? stokçuluğun da bi limiti var bu nasıl bir fiyatlandırma?

Konsollara zaten %50 vergi geldi de grafik tabletlere birşey gelmedi tamamen satıcıların uzaktan eğitimden faydalanma çabası bu. İsteğimi tekrar dile getiriyorum şikayetlerinizi bekliyorum.

HACKEROKAN!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

hocam şöyle devam ediyoruz

ohhhh ohhhhh eveettt evetttttt durmaaaaaaa  hadiiiiiiii vuhuuuuuuuu yaaaaaaaahhhhhhh hiyaaaaaaaaaaaa  

övröba bözö göskanöyö...

sen çok dikkat çekiyorsun yakışıklı :D 

gerek buradan gerek insta'dan , gerek wp'den :D 

yapma. iş çamaşırı getiren olmaz 

:D:D  si*meseler bari. 

Ula @BarisTbt ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 03/May/20 14:40 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

:) Şu sıralar hijyen önemli.

Neyse bendeki alet wacom intuos creative CTL-480S-ENES diye yazılmış, güncel satış yapan yer olmadığı için fiyat hakkında da bir fikrim yok. Korona geçince hala arıyor olursan haberleşiriz.

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 1297 Toplam Mesaj: 15
covi19 fırsatçıları