folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Green Card (2019) Başvuruları Başlıyor - Güncelleme: SON GÜN 17:00 GMT, 22 Kasım

Green Card (2019) Başvuruları Başlıyor - Güncelleme: SON GÜN 17:00 GMT, 22 Kasım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

amk yine yok ya

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

biri de bana çıktı desin de mutlu olalım, kendi acımızı unutalım (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    g2k bunu yazdı
    LhaNeT bunu yazdı

Sonucu görememek daha kötü sanırım tüm bilgileri eksiksiz doğru girdiğim halde sürekli bu hatayı alıyorum
    ne ola ki bu ?

hocam bana da ilk öyle oldu. bunlar bi başvuruları iptal edip tekrar başvuru aldılar. ben bi 4 ekim de bi de 18 ekim'de başvurmuşum iki tane confirmation number kaydetmişim ikincisiyle deneyince sonucu gösterdi. ama çıkmamış tabii ki :/

Eyw. hocam
    ben direk 18 ekimdekinin numarası ile deniyorum olmuyordu en son Forgot Confirmation Number diyerek sonuca ulaştım
    başını almışız ama yine de 6 aylık merakın sonlanması güzel (züürt tesellisi)

https://www.youtube.com/watch?v=yIyawhHjzQI

Bide her başvuru için %20 çıkma ihtimali gibi rakamlı söylentiler dolaşıyordu hani nerede amk
    koca forumda bana çıktı diyen yok neyse..

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Sayfa yüklenirken uzun uzun dönünce ”Oha çıktı mı lan yoksa” dedim ama yine hüsran, feryat figan kalbim 😞

Mustafa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Bence Türkiye yasaklar listesinde ya da kota olarak çok düşük seviyede tutuluyor. Malum sürekli olarak "Eyyyyy" diye sesleniyoruz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

1kişi var konu açmış bu kadarmı :D 

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

amerikada iş bulma sıkıntısı çekermiyiz mesela ben konservatuvar bestecilik okudum orada gidip lisede müzik öğretmenliği yapmam mümkün mü acaba ?

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı

amerikada iş bulma sıkıntısı çekermiyiz mesela ben konservatuvar bestecilik okudum orada gidip lisede müzik öğretmenliği yapmam mümkün mü acaba ?

You can make if knows best english. 

not: benimki çok best olmadı senin olmalı :)

Free_Mans tarafından 18/May/18 14:58 tarihinde düzenlenmiştir

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mihrali
    Mihrali's avatar
    Erkek

Has not been selected way anasını

Hırs bir teknenin, yelkenini şişiren rüzgara benzer. Fazlası tekneyi batırır. Azı da tekneyi olduğu yerde saydırır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

1kişi var konu açmış bu kadarmı :D 

Sanırım bu kadar
    Zaten o konu açan arkadaş 9 yıllık memurmuş gitmese bile buradaki imkanları iyi olan biri ama öylesine çıkmış
    kısmet işte :D

edit: 
    https://www.youtube.com/watch?v=gsNWvo0NgxU

LhaNeT tarafından 18/May/18 21:02 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 109577 Toplam Mesaj: 196
green card ücretsiz harlem turu america dream