folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Green Card (2019) Başvuruları Başlıyor - Güncelleme: SON GÜN 17:00 GMT, 22 Kasım

Green Card (2019) Başvuruları Başlıyor - Güncelleme: SON GÜN 17:00 GMT, 22 Kasım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı
    can498 bunu yazdı

beyler şöyle başvuru için ne adımlar yapılıyor döküman vs var mı? ilk defa başvuru yapacağım hatalı adım atmayayım diyorum.

https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2019-Instructions-Translations/DV-2019-TURKISH.pdf

teşekkürler.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

türkiyeye green kart da mı askıya alındı? kesin mi?

enjoy i'm vaccinated
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harmattitude
    harmattitude's avatar
    Erkek
    Fatih bunu yazdı

öyle bir şey mi var kesin mi ?

Bu vatana hainlik yapanlar cezasini elbet ceker.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

AES is currently down for maintenance. Please try again later.

sürekli bu uyarıyı alıyorum basvuru yapılmıyor sanırım.2 gün önce de aynı hatayla karsılastım.

Koca hestiy aya bedenem ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    Fatih bunu yazdı

yapilan aciklamada gocmen olmayan vizelerin askiya alindigi soylendi, yani hayir.

ama henuz kendim basvuru yapmadim, erisim sikintisi var mi bilmiyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek
    ehveniser bunu yazdı

AES is currently down for maintenance. Please try again later.

sürekli bu uyarıyı alıyorum basvuru yapılmıyor sanırım.2 gün önce de aynı hatayla karsılastım.

şirketin vpn'li bilgisayarından denedim; isviçre ip'ye dönüyor bağlantı. orada da aynısını verdi. gerçekten bakım olabilir.

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    herlocksholmes bunu yazdı
    Fatih bunu yazdı

yapilan aciklamada gocmen olmayan vizelerin askiya alindigi soylendi, yani hayir.

ama henuz kendim basvuru yapmadim, erisim sikintisi var mi bilmiyorum.

Türkiye'ye özgün bir durm değil hocam heryerde böyle şuan, havadan nem kapmaya gerek yok.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Bendeki şans harbiden artık dönmeye başladı :D

Ben ve eşim yanlışlıkla geçen seneki biyometrik resimlerle başvuru yaptığımızı fark ettik, otomatik olarak eleneceğiz diye üzülüyorduk.

Nitekim çekiliş iptal oldu yeniden katılım 18 Ekim de başlıyor.

( Çekilişin iptal olma sebebi, yani başvuranların başvurularının iptali şu sebepten olmuş: Doğum yeri seçme bölümünde sadece çekilişe katılabilen ülkelerin isimleri yer alıyormuş. Örnek olarak farz edelim Türk Vatandaşıyım ancak Polonya' da doğdum, ertesi gün de ailem Türkiye'ye dönüş yapmış farz edelim. Şimdi başvuruda doğum yerine Polonya yazamıyorduk. Neden ? Yanlışlıkla sadece çekilişe katılabilen ülkeler görüküyordu. Eksik bilgi olmasın diye, ve kimin eksik bilgi verdiğini bilemedikleri için dünya geneli tüm başvuruları iptal ettiler. Çekiliş açıklanma tarihleride 15 gün ileri sarktı..)

Hadi bu kıyak bilgiyi de kimse vermez haa :D

https://ec.usembassy.gov/new-entry-period-diversity-visa-program-dv-2019/

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vesikalık işini yapamayanlar telefonun ön kamera modunu 1:1'e yani kare moduna alıp beyaz bir duvar önüne geçip çekilsini fotoğrafını.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@Kaan

Madem öyle diyorsun denemekten zarar gelmez. :)

An itibariyle :

hocam bunu hangi programla yapıyorsun?

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
Toplam Hit: 109540 Toplam Mesaj: 196
green card ücretsiz harlem turu america dream