folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Gün Geçtikçe Tuhaflaşan İnsanlar Ve Şahit Olduğum Saçma Sapan Şeyler.

Gün Geçtikçe Tuhaflaşan İnsanlar Ve Şahit Olduğum Saçma Sapan Şeyler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Arkadaş bendemi cenabetlik var anlamadım . 

6 aydır denk geldiğim o kadar saçma olay varki yemin ederim kendime inanamıyorum . yazzsam 5 sayfa sürer kimse okumaz o kadar uzun ve saçma sapan olaylar . 

Herkes bir cinnet bir kabadayı bir güç gösterisi peşinde . Kadın erkek ayrımı olmadan hemde . 

belki okuyan olur . 

6 AYDIR DENK GELDİĞİM SAÇMA SAPAN OLAYLARın bir kısmı . 

***biraz önce anneme market alışverişinden yardım ettim toplanacakları topladık kasada ödeme yapıcaz  genç bir bayan (mağza içindede denk geldim telefonla konuşuyordu ortalama 10dk ) elinde telefon diğer elinde çocuk arabası . ödemesini yapmış kasanın önünde duruyor .verdim ürünleri banda bu kadın öyle duruyor kasanın önünde eşyalar doldu kasiyerde bişey demiyor öle bekliyor  1 dk geçti dayanamadım haımefendi biraz ileri giderseniz bizde aldıklarımızı poşetleyelim dedim demez olaydım  anaaa bi başladı bağırmaya (bana bağırırken telefonla konuşmaya devam ediyor acaip komik bir şekilde ) geçebilirdiniz biraz saygılı olun çocuğum var ne kadar sabırsızsın ....... dayanamadım neden bağırıyorsunuz kibarca ileri gidermsiniz dedim bağırıp çağırıp isyan edeceğiniz birşey yok dedim  (annemde hiç sevmez ) yanlız kadın o kadar komikki kasiyer döndü sırtını gülüyor sırada bekleyen bir kaç kişide kıkırdıyor . kadın bildiğin içine şeytan kaçmış gibi neyse dedim bu böyle olmayacak üstüne sertçe bağırıp yürüdüm (185cm 110kg kel göz altı torbalarım eroinman gibi evet korkunçum ) ayakları götüne vura vura kaçtı . arkadaş illa hayvan gibimi davranılması lazım ... 

*** geçen kız kardeşimle semtimizin çarşıda işlerimizi halletik (ben yürüme derdindeyim diye onuda yürüttüm eve yürüyerek dönüyoruz. semtimizin lisesinin orda üst geçitten geçiyoruz 1 aile arabası 1 tanede içi kırmançe zane dolu araba  (kafada şapkası var ama şapka yahudi gibi tepede böyle komik bi şapka takış sekli  elde tespih + sigara+telefon )  trafik her zamanki gibi tıkalı xöt kadar üst geçit trafiği kaldırmıyor ana bu kırolar  ön koltukta oturan fırladı arabadan öndeki aile arabasına başladı küfür etmeye bağırmaya çağırmaya ama gidiyo allah kitap ana avrat düz sayıyor peşinden arka koltuktan 1i daha indi oda başladı şöförün camına vurmaya it gibi diğerleride indi sardılar arabanın etrafını sardılar  diğer arabada 1 adam karısı ve 2 ufacık çocuk . neyse ben üst geçitten koşana kadar pendik kadıköy münübüsçü durdu kovduk bunlar .lan kimse yardım etmiyor ben bide münübüsçü diğerleri bakmıyor bile yeminle .......... ya bildiğin adamlar gaspçımıydı neydi anlamadım hiç bişey yok yani adamada sorduk sonra tanıdıkmı sorunmu var yok . öyle bildiğin adamlara iş olsun diye saldırdılar aileye .... 

*** 1 ay önce semimizin çarşıda moto kurye (15 yaşında var yok )  çarşının büyük kısmı trafiğe kapalı ama motorsiklet vs için sorun yok onlar insanların arasında devam ediyorlar .  polis karakolunun az ilerisinde ara sokakta geldi orta yaş bi kadına çarptı kadıncağız düştü allahtan yavaştı ama kadın yere yapıştı ve korktu  az kendine geldi ne yapıyorsun dikkat etsene dedi motorun sürücüsü velede  . yine içine şeytan kaçma vakası . çocuk birden sen ne diyon lan xmına kodumun xrospusu deyip başladı kadına tekme tokat yumruk dalmaya (kadın cağız yerde afallamış durumda üstüne bide dayak yiyor  )  neyse etraftakiler ayırdı etti . kadına yardımcı olmaya çalışırken (yeminle millet OROSPU ÇOCUĞU OLMUŞ ) çocuğu uzaklaştırdılar motorunuda . piçte bindi motora kaçtı gitti . kadını az ilerideki hastaneye götürdüm bıraktım şikayet edecekseniz şahit kalayım dedim kadın yok dedi  bende işime devam ettim . millet başımıza iş açılır diye kaçtı bak esnaf bile kafasını çevirdi bize bişey olmasın diye iş çıkmasın başımız ağrımasın diye ....

*** kartal çarşıda bankadayım 3-5 kiş var yok şube boş . abi geçti bankonun önüne 10sn sonra (içine şeytan kaçma vakası) başladı avazı çıktığı kadar bağırmaya ( korkak bi insan değilimdir ama adam okadar bağırıyorki lan dedim ne oluyor yani bi değişik anırıyor gibi ) siz bana yardımcı olmuyorsunuz, ben böyle rezalet görmedim , bu nasıl ..... sayıyor güvenlik koştu şube çalışanları ayaklandı bekleyenler kaçtı ( mal olarak ben hariç) güvenlik beyfendi sakin olun bişeymi oldu falan ama adam güvenliği itmeye  başladı o sırada şube sorumlusu heralde beyfendi sakin olun ne oldu (onlarda korktu adam bişeymi oldu diye ) sakince söyleyin yardımcı olalım ama adam dinlemiyor . dedim nalet olsun çık git delidir ne yapsa yeridi . çıkıp gittim bende  kaçtım şubeden nalet olsun .

***büyükada arka taraflarındayım kafaya koydum gezicem adayı dağ bayır (hava bozuk kışın sonu ) 3 tane kapalı kadın ( çarşaflı ) az önce aşağılarda denk gelmiştim  ulan dedim bu havada bir ben deli değilmişim . neyse 30dk sonra bunlara denk geldim ( yine içe şeytan kaçma durumu )  hafif  bayır yoldayız 15-20m gerimde kaldılar  arkadan çığlık sesleri bi baktım birbirlerine girmişler ama insan gibi değil 3ü kavga ediyor cıxxxx refleks koştum yanlarına geldim ulan dedim samaccc elleme bunları bunlar tuhaf adetleri tuhaf inançları olan insanlar . erkekle tokalaşmaz bile bunlar sen oralarını buralarını tutup ayırıcan yemin ederim seni ayırırlar 2 ye diye düşündüm kaldım 2 arada 1 derede bağırıyorum hey ayrılın falan filan ama bildiğin dalıyolar birbirlerine etraftada 200-300 m ötede  ev var oda baya yukarda bayırda. ne yapcam ne etcem ayırsam bi dert ayırmasam 1 dert .(bi yandanda aklıma terörist / hırsız / herşey geliyor )  ben polisi arıyorum siz şimdi görürsünüz dedim başladılar kaçmaya :D ana bide komikler kafam karman çorman oldu bi yandan Türk filmleri geldi aklıma erkekler saklanmak için şalvar giymiş kaçıyor gibi bi yandan it köpek olabilirler dedim . dur ben gidim cidden polise bildireyim bunları dedim . aklıma geldi bu manyaklar yalan malan bi sürü şey uydurur uğraşılmaz bunlarla konuşmalarıda düzgündü öyle tuhaf şiveleri yoktu dedim salla benmi kurtaracam büyük adayı . turuma devam ettim

***arkadaşım gaspa uğramıştı ( hafiften alkolik bi tip 10 bira üstüne ufak rakı içebilir )  kafası güzelken semtimizin karakolunun sol çaprazındaki parkta içerken geç saat  biri bakıyor kafası güzel ben bunu saoyarım deyip çekiyor bıçağı falan filan neyse . polise şikayet ediyor , bıçaklandı falan raporu var , olay görüntüleri var ve baya net ( onun söylediği ben görmedim görüntüleri )  neyse  olaya geleyim . şikayet sırasında polis abi bu vatandaşın adı soyadı adresi yokmu biz bunu nerden bulacaz  diyor ! ve 3-4 aydan fazla oldu tık yok . 

***taxi şöförlüğü yapan arkadaşım trafik kazası yaptı . karşı taraf kusurlu masraflar vs herşey karşı tarafta tamam buraya kadar Allaha şükür ölen yaralalan vs yok . ama arkadaşımın yolcuları bunu şikayet ediyor (tam ne için bilmiorum anlayamadım daha doğrusu ) 30 gün kamu görevi cezasına çarptırıldı . 30 gün hafta sonları  huzur evinde görevli olarak çalışacak . lan ona çarpmılşlar o kimseye çarpmamış. ? avukata sormuş xxxx lira isterim deyince bizimkide allah belanızı versin deyip cezasını çekecekmiş :D

***bak trafikte 6 aydır 20 tane kavgaya şahit oldum . 1 tanesi bile kavga etmeye değer değildi. hepsi yol verme kavgası . bak geçen hafta kahvede oturuyorum tam kahveniin önğnde karşılıklı denk gelen arabalar soldaki korna çaldı sağdaki korna çaldı (lan inanmayacaksınız hiç bişey yok ortada gözümün önü olay 2m önümde oluyor . indi artiz arabadan sövmeye başladı diğeri altta kalırmı oda indi arabadan . kafa kafaya geldiler o ona sövdü diğeri ona sövdü kafaları tokuşturdular ( öküz gibi ) sonra hiç birşey yokmuş gibi arkalarını dönüp arabalarına binip gittiler . ( kamera şakası zannettikmq )

yazmayacam daha onları yazzsam yazı bitmez . 

bu son en bobmalarından 

*** Babamla fenerbahçe tarafına gitmemiz lazım araba yok arkadaşlara soracam peder bey tez canlı salla biz iett ile gidip gelelim dedi. cidden araba kullanmaya deymez tam iett güzergahı . işi halletik 2 katlıya binip dönelim dedik . aman allahım bunca yıllık istanbulluyum bu tahminen bindiğim en kalabalık toplu taşıma aracıydı . hani o kadar kalabalıkki üst kata çıkan merdivende 10-15 kişi varız o  derecedeyiz . (içine şeytan kaçma vakası ) üst katta 1 tanesi kız arkadaşına dokunulmasın diye elleriyle böyle kıza siper olmuş malın biri . üstten ne dese beğenirsin . siz sapıkmısınız millet merdivenden geçerken sürtünmeyemi çalışıyorsunuz demezmi . ( ulan mal bırak birinin geçmesini biz birbirimizle akraba olmuşuz canımız burnumuzda . ) asabi elemanın biri merdivende benim yanımda kilerden biri başladı buna küfür etmeye dalacak adama ama üste çıkma şansı yok :D işin kötüsü babamda başladı buna bağırmaya ulan Allahtan elemana yetişemiyoruz bak yeminle kan çıkardı .  ama olaylar anlatılacak gibi değil. üstten biri bize sapık diyor . onla kavga edicez . alttakiler saygısızlar kavga ediyor bi huzur yok diye sitem ediyor  . saçma sapan bişey ......en komiğide kimse inmiyor mq arabasından  normal şartlarda o saate hemen hemen her durakta ya inen olur ya binen . şöferde durmuyor . dragos taraflarında attık kendimizi bi şekilde araçtan . 

samaccc tarafından 10/May/17 00:13 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek

Truman showw

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Devamı bekliyoruz..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

toplum olarak tepki koymadığımız için ortam ite kopuğa kalıyor. Herkes olaylardan kaçma peşinde. Herkes haklıda çünkü kaba güç adalet olmuş ülkede. Kanunlarda bu tip zorbaları korkutmuyor. Polis işini yapsa kanunlar caydırıcı olmuyor. Çoğu zaman işlerini yapmıyorlar. Salla başını al maaşını durumları var.

Kardeşim bu yaşadıklarının çoğunu hergün yaşıyorum. Toplumsal cinnet ve bananecilik, bencillik.... Bu hale geldi ülke... düzelmezde

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Vay amk 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Şimdi 1 aydır satılmış iktidar yalakası iktidar şakşakçısı terete nin bir dizisi mahalle mizde çekilmeye başlandı . 

Adam kapımın önüne geliyor 1 saat kendi evime girip çıkmama engel olmaya çalışıyor .. 

Çekim yaptıkları yeri süpürüp temizleyip kamera açısını bal Dök yala yapıp  hemen 1 metre arkasını izmarit , selpak , pamuk  çöplüğü yapıp siktir olup gidiyor lar . 

Orda figüran olan gençler bakın şu kadarını yazıyorum  ÇOCUKLARINIZI BU ORTAMDAN UZAK TUTUN  Tuhaf bir öz güven patlaması ile ne yaptıklarını konuştuklarını bilmiyorlar  neyse allah ailelerine sabır versin . 

O kadar tuhaf bişey ki memlekette ben işimi yapıyorum ekmeğimdeğim kamuflajı na bürünen kim varsa taxi ci... tv ci ...ve diğerleri  . Sen ekmek yiyeceksin diye ben senin ağız kokunu ç3kmek zorunda değilim hoşaf . 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Herkes bir diğerini İktidar şakşakçısı, Vatan haini olarak görünce böyle gerginlikler oluyor. Belki o adamda sade ekmek parası kazanmak için Terete de. Hemen damgayı vurmuşsun adama. Her gördüğün sakallıyı imam sanmayacaksın. Olaylara tek yönlü bakınca hep başkaları kötü, sen melek oluyorsun.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek

Hocam benim şahit olduğum şeyleri anlatmaya kalksam bu forumda sayfalar yetmez :) 15-20 milyonluk bi şehirden bahsediyoruz, her ırktan her şehirden her kültürdün hatta her dinden insan var. En kültürlüsüde var en kültürsüz yobaz anlayışsız öküzüde var. Bu tarz olaylar diğer şehirlerde (istanbula nazaran) daha az yaşanmakta. Bu açıdan bakıyorum ben. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    İstanbulda hayat var. Anadoluda bir yere gidin, saat 18:00 den sonra şehir merkezinde bile sokakta kimseyi göremezsiniz. Kalabalık olmasının iyi ve kötü yönleri var.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

İçim içimi yiyor lan forum . Ben çok kötü bir insan olmuşum . Bu gün .Beşiktaş metrobüs üst katta köprüde Beşiktaş tarafına inişte ilk karşıdan karşıya geçişte  bir insanı bilerek ölüme bıraktım lan . Adam bonzai yi köklemiş . Nefes almadan  yarıyor du %80 ölmüştü . Kendi kusmuğunda boğularak . Polisi aramadım  ambulans çağırmadım 😩 ama 200 m Aşşağıda polis görünce durumu izah ettim . İyice yerinde tarif ettim . Sırf başıma iş almamak için birini ölüme terk ettim  ..... lan ben kendimi çok kötü hissediyorum . ........öldümÜ acaba yardım etsem yaşarmıydı .

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

İçim içimi yiyor lan forum . Ben çok kötü bir insan olmuşum . Bu gün .Beşiktaş metrobüs üst katta köprüde Beşiktaş tarafına inişte ilk karşıdan karşıya geçişte  bir insanı bilerek ölüme bıraktım lan . Adam bonzai yi köklemiş . Nefes almadan  yarıyor du %80 ölmüştü . Kendi kusmuğunda boğularak . Polisi aramadım  ambulans çağırmadım 😩 ama 200 m Aşşağıda polis görünce durumu izah ettim . İyice yerinde tarif ettim . Sırf başıma iş almamak için birini ölüme terk ettim  ..... lan ben kendimi çok kötü hissediyorum . ........öldümÜ acaba yardım etsem yaşarmıydı .

Kendisi zaten ölmek istemiş. Bonzai kullanımı doğal bir şey değilki, ölümünden de, sakatlığından da sen sorumlu olacaksın. Ya bıçak çekip seni öldürseydi? Böyle işleri uzmanına yada sorumlusuna bırakacaksın. En doğrusunu yapmışsın.