folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Gündelik Hayattan Bir Konu: İşçiler...

Gündelik Hayattan Bir Konu: İşçiler...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hocam yanlış düşünmüşsün.madem o kadar basit gitsin işçide kpss girsin oda memur olsun...biri kafasıyla işe sahip oluyor diğeri gücüyle...

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

Evet maalesef piyasa da o işi yapacak adamların sayısı fazla olduğundan ve istediğin maaşa çalıştırabileceğin insanlar olduğu sürece bu böyle olmaya devam edecek bir terfi bir zam bile almadan hayatının sonuna kadar çalışacak bu insanlar.

Hepimiz şükürcü olmuşuz Allaha şükredeceğiz tabiki de fakat sen önce hakkını arayacaksın önce eşeğini sağlam kazığa bağlayacaksın ondan sonra gerisini Allaha bırakacaksın ama biz ne yapıyoruz? Oturduğumuz yerden Allaha şükür diyip diyip duruyoruz.

Fransa da hafta da 35 saat çalışıyorlar sarkozy bir ara bunu yükseltmeyi denedi fakat halk tepki gösterdi sarkozy birşey yapamadı insanlar akıllı çünkü. Burada devleti şikayet etsen ne olacak ki sen kimi kime şikayet ediyorsun?

@anarsistherif

Hocam okudum yazının tamamını güzel gerçekten sağol.

Eskisi gibi değildir belki!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    ya beyler herşey göründüğü gibi değil yazıp ciziyosunuz ama işçi sınıfına bok atanlar düşük maaşa çalışmak istiyolar kendileri istiyo hakediyo zaten diyenler sosyoekonomik durumlarını bi yazsın boş konusmasinlar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

olay işçi yada memur olmakla alakalı degil çok yanlış bir düşünce olay kafa yapısı ile alakalı bence bende işçiyim özel bir firmada memur maaşı kadar olmasada iyi bir maaşım var sosyal haklarım var okul falanda okumadım.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

sendika falan hikaye onlar anca 2012 fluence alıp gezerler sağda solda :)

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tutaysalg1r
    Tutaysalg1r's avatar
    Erkek

açlık sınırı 958 tl asgari ücret 773 tl daha neyi tartışıyoruz ki ? 

Diyemedim Ya La
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

kusura bakma da kardeş saçmalamışsın.özel kurumda da çalıştım şuanda da memurum.ne kadar emek verirsen o kadar ekmek yersin.ben evde yatıyim dersen hiç bişey yapamazsın.

memuriyeti de kimsenin torpiliyle kazanmış değilim.1200 kişinin girdiği sınavda 20. oldum.istisnalar kaideyi bozmaz falan da demeyin.oturun azıcık çalışın amk.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Öyle bir konuşmuşsun ki memur olmak ile işçi olmak aynı kolaylıkta işler gibi söylemişsin. Lise KPSS'in hayvan gibi sıralama yapabilmek çok mu kolayda ço önemsiz birşeymiş gibi söylemişsin.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Gecen sene ayda 800 tl'ye calisiyordum, isimi seviyordum ama aldigim maas malum. Oturdum bende kpss'ye calistim, simdi ohh :)

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

kusura bakma da kardeş saçmalamışsın.özel kurumda da çalıştım şuanda da memurum.ne kadar emek verirsen o kadar ekmek yersin.ben evde yatıyim dersen hiç bişey yapamazsın.

memuriyeti de kimsenin torpiliyle kazanmış değilim.1200 kişinin girdiği sınavda 20. oldum.istisnalar kaideyi bozmaz falan da demeyin.oturun azıcık çalışın amk.

konudaki en saçma post seninki heralde. adam zaten emek verip ekmek yiyemeyenlerin durumundan bahsediyor.

Helyum tarafından 11/May/13 21:22 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
Toplam Hit: 3525 Toplam Mesaj: 28