folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Günlük Hayatta Ve Kampta Kullanmak Üzere Termos Önerisi

Günlük Hayatta Ve Kampta Kullanmak Üzere Termos Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Şu masaya yapışanlar vardı, çarparak dökmek mümkün değil sadece 90 derece kuvetle kaldırınca kalkıyor ben de onlardan arıyorum

varmı kullanan tavsiye eden?

E bebekte şunun 1 2 tl ye olanı var çocuk için kullanıyorum inanılmaz başarılı. Arafa bazen telefonu cama falan yapıştırmaya da kullanıyorum. Yaklaşık 20 kg taşıyabiliyor

https://m.trendyol.com/babyjem/tabak-bardak-vakumu-528-mavi-p-4133493?boutiqueId=394003&gclid=EAIaIQobChMI0bXAyPC05wIVRed3Ch0pnAkREAQYAyABEgLbDvD_BwE

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

abi bu ne ya fiyatlar ne biçim pahalı :D yoksa ben mi fakirim anlayamadım :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    ruhi bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Stanley ve thermos markaları bu işin en iyisi.

geçenlerde bi link atmıştın indirimli ürün için komutanım. var mı yine gözüne çarpan

Şans eseri denk gelmişti o ürün hepsiburada üzerinden, bende onu aldım kullanıyorum çok memnunum. Denk gelirse yine sıcak fırsatlara atarım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Bende 3 yıldır bunun farklı bir markası var. Baya da kullanışlı. Öyle çok paralar gömmeye gerek yok.

https://urun.n11.com/kamp-mutfagi/vacuum-flasks-gunmetal-750-termos-P366820374?gclid=Cj0KCQiApt_xBRDxARIsAAMUMu9IgHuH4-4OziiRfp7oJxls4mA3URjO8d1RduIgmoNjklBnaF2JsBMaAsI7EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Edit / ilave olarak; 750 ml den aşağısını alma bir halta yaramıyor. Daha önce başıma geldi o 350 ml boşa para..

Baturay_Turkmen tarafından 03/Şub/20 13:14 tarihinde düzenlenmiştir

Ne Mutlu Türk Doğana..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    ruhi bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Stanley ve thermos markaları bu işin en iyisi.

geçenlerde bi link atmıştın indirimli ürün için komutanım. var mı yine gözüne çarpan

Şans eseri denk gelmişti o ürün hepsiburada üzerinden, bende onu aldım kullanıyorum çok memnunum. Denk gelirse yine sıcak fırsatlara atarım.

teşekkürler:)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

Bende 3 yıldır bunun farklı bir markası var. Baya da kullanışlı. Öyle çok paralar gömmeye gerek yok.

https://urun.n11.com/kamp-mutfagi/vacuum-flasks-gunmetal-750-termos-P366820374?gclid=Cj0KCQiApt_xBRDxARIsAAMUMu9IgHuH4-4OziiRfp7oJxls4mA3URjO8d1RduIgmoNjklBnaF2JsBMaAsI7EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Edit / ilave olarak; 750 ml den aşağısını alma bir halta yaramıyor. Daha önce başıma geldi o 350 ml boşa para..

sızdırma olayı var mı? sıcak soguk tutma suresı nasıl

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

2sene önce şundan aldıydım oldukça memnunum uzun mesai saatlerinde oldukça işimi görüyordu.

https://www.decathlon.com.tr/metal-termos-07l-id_8172745.html

imza
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Süt ve Meyve Suyu tarzı sıvıları termosa koymamanızı tavsiye ederim. Meyve suyu çok hızlı Bakteri üretiyor, Küflenme ve Koku muhabbeti. Süt kokusu direk termosla bütünleşiyor. Termosun kampçılıktaki mantığı sıcak-soğuk Su Taşıma muhafazası üzerine. En fazla sıcak çay-kahve ile sorunsuz kullanabilirsin.  

Ben kendi kamp tecrübelerimden yola çıkarak şunu da ekleyebilirim. Eğer Ekstrem şartlarda değilseniz ekstrem malzeme kullanmanızın pek bir mantığı olmuyor. Hasta arkadaşlarım var, adam everest'in son 200 metresinde giyilen teknik ceketi Adana kışında kullanıyor (^^D). Adana'da kış ayları ortalama 15-20 derece arasında geçiyor :D. Yani özetle, daha iyi tercih yapabilmek için Kullanım Koşullarını veya Yolculuk Planını daha netleştirip ona göre almak daha mantıklı. Bir örnek daha vereyim, velespitle İzmir'den Adana'ya geliyoruz. Arkadaşlardan birisi Ekstremci, termosundan, çadırına kadar :) Bende bir Market Çadırı (^^D), bir tane de cibinlik (^^D) var. Çadırı 1 veya 2 defa kurdum, onun dışında cibinlikte uyudum . Termos kullanmadım 5 litrelik pet şişeyi mat'a sarıp öyle su taşıdım. Teknik bir termostaki su bile Akdeniz sıcağında yazın 20dk sonra çay demlenecek kıvama geliyor vs. vs. 

Sıcak süt ve meyve suyu olayı ilginçmiş. Sıcak su, nane, hazır kahve (bunu da çok içemiyorum Al++) 

Bazı vücut tipleri var (kadın erkek farketmez, genelde kısa boylu.tıknaz, ama şişman değil ), termik nükleer santral gibiler. Kışın Anadolu soğuğunda  yazlık mont'un önü açık, bere yok, atkı yok, altta bi tek kot var. Termik içlik var desen o da yok,sordum. Bunlarda Demir, Hemoglobin fazlası mı var anlamadım gitti. Ama bot'lar sağlam. 

-@-

bende Şöyle, içi cam olup, düştüğünde kırılmayacak, 750-1000ml sıvı hacmi olup, termos hacmi küçük olan bi marka-model ürün bulamadım gitti. Çantaya sığmıyor.   Hep çelik hep çelik hep çelik..6-8 saatin üzerine çıkınca, tadında bozulma, sıcaklığında hayli düşme oluyor.

ekstrem ürünler, bi de onlara bakalım.

E-bebek vakum araç. 

RitmFarbRacourci tarafından 03/Şub/20 15:18 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 3070 Toplam Mesaj: 30
kahve kamp soğuk sıcak termos