folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Günümüz Gençlerine Yapılan Anket Sonuçları

Günümüz Gençlerine Yapılan Anket Sonuçları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    MaTRiXe bunu yazdı:
    -----------------------------
    zumsuk bunu yazdı:

MaTRiXe bunu yazdı:
    niye acun niye polat niye kendini kültürel, bilimsel anlamda yetiştirmiş birisi değil bi edebiyatçı bi şair veya bi matematikçi bilim adamı vs vs değil

Erkekler 3 şey ister dizilerde de bu vurgu önemli

aşk , yani güzel bir kadına sahip olmak
    para yani maddi yanın güçlü olması
    ve son olarak güç.Gerekirse birilerini vurdurabilmek bi çeşit mafya.

Polatta güç, koçta para var fakat acun neden bilmiyorum.

İŞin senlik kısmı ise hiç bir matematik,e debiyatçıyı tvlerde bu isimler kadar çok görmüyoruz değil mi :)

istemek sadece istemek zaaftır bana kalırsa o adamların hiç biri olduğu yere zembille inmedi he tvlarda görünenler onlar bu gün gözümüze sokulanlar zaten bi çok şeyi görmemizi engelliyor o kadar çok gereksiz program haber diye sunulan magazinsel olay var ki insanımız başka bişeye vakit ayıramıyor matematikçi edebiyatçı da zaten tv.lara çıkmak için can atmıyodur adamlar zaten ürünleriyle direk bağ kurmuş durumdalar bizde işte onlarla ilgilenecek zaman yok çok yoğun insanlarız (!).

matriks guzel yorum.. bir profesor demisti.. bu ulkede din siyaset ve futbol ulke insanlari icin bir cesit uyusturucu olarak kullaniliyor..  anlamadim gitti su spor tartismalarinin nedenli bu kadar reting yapiyor.. kosan adamlar sihhatli olanlar futblcular, paralari alanlar futblcular. ha seyredecek sin guzel hareketleri greneceksin bu kadar mac snrasi kritik okadar onemli degil.. bir ikincisi din ben bu ulkede dinin kendi ile allahi arasinda yasayan insanlar isterim. ayni sekilde sokaga ciktigimdada ankaranin gobeginde  plajdaki gibi giyinen insanlar cok komik geliyor... siyaset ise ataturkun olumuyle bitmistir bu ulkede.. ha demirel vardi bir donem eletrik uretimi icin barajlar yapimina onem vermisti... ozal ise ithal urunlerde turkiyenin tanismasini saglamisti. ya ondan sonrakiler.. baykal denen adam ne yapti.. snra bu rte neyapti saolsun unakitan(...) ulkenin stratejik sirketlerinin satarim abi sekliyle butun imtiyazlari ile (butun monopol haliyle) satti.. kisacasi lider dedigin insan firast yaratmali.. tutturmuslar bir avrupa birligi. ulke insanarinin agzina bir parmak bal calmak istiyorlar.... madem hedefin avrupa birligi. koyucaksin avrupa birligi bugunlere gelmesini  saylayan kurallar butununu halkin onune, iste ulasmak istediginiz ab kuralliri bugunden itibaren bunlar gecerli...  vala su osman pamukoglu bir basbakan olsun yada turan comez baska bisey istemiyorum yaw... lider dedigin ulkeyi sadece mudur gibi yonetmez.. lider dedigin ulkesinin insanlarina yeni ufuklar acar. istihdam yaratir.. 

not : hasta oluyorum su uzak dogulu ulkelere.. adamlar islere baslamadan once spor (kultur fizik hareketleri ) yaparak islerine zinde basliyorlar.. varmi bizde bir sirket, sirket calisanlari icin bole bir uygulama... varsa yoksa ye-ic-yat.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    bu acurun neyini ornek aliyolarmiski :D valla kesin tikiy kesmi bu herifi soylemistir haha

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Rahmi Koç gibi baba parası yiyen, Polat gibi serseri, Acun gibi bala g*te iş yapan boş adamlardan oluşan gençliği kendilerini çok güzel tanımladıkları için tebrik ediyorum.

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

hoca 3üde benden uzak şahıslar. şahsi olarak bilgim var sadece naparlar nederler bilmem.

show tv yi kanaldan silmiştim 2yıl önce iyi olmuş :)

rami koç avrupadaki malların 2. ellerini türkiyeye sokan şahıs babasının oğlu nede olsa.

yazık gençlere..bende gencim ama yinede yazık.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

ulan full gereksiz isimler, utandım şimdi...

hadi anne baba yine denir de, diğerleri kim oluyor :|

hangisi bu soru karşısında ATA mızın ismini vermiş...yazıklar olsun...

baykal, erdoğan gibi sıfatsızları saymışlar hiç kimse Ata mızın adını vermemiş...

çok utandım çok...

İzindeyiz ATAM... 

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Acun kim la
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek
    yakintakip bunu yazdı:
    Acun kim la
    helal olsun kardeşime bak tanımıyo adamı bile soruyo kim diye :) bu adamın neyini örnek alcaz bea:D

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mustafa kemal varken bu denyoları örnek alan zihniyete kafam girsin ...

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetguveli
    ahmetguveli's avatar
    Erkek

Koçu tercih ederdim... Onun gibi başarılı bir işadamı olmak güzel olurdu.

Diğerlerine bakılırsa Necati oldu 60-70 yaşında daha göremezsiniz onu ekranlarda aynısı Acun içinde geçerli ...

Ama bakın Rahmi Koç'a adam öldükten sonra bile yaşayacaktır...

Bunların arasından Rahmi Koç'u seçtim ama  bana sorsaydılar:

ATATÜRK derdim... 

Senden mehcur iken düştük Diyar_ı Liseye Not yine gösterdi hüsran hüsran üstüne Ahmet Güveli
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    Biri mafya , diğeri milletin kanını emen birisi, acun denende pe....venkin teki. Yazıklar olsun...

Long Live Turkey..
Toplam Hit: 4453 Toplam Mesaj: 25