folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Guvenlik Sistemi Fiyati - Sizce Yuksek Mi?

Guvenlik Sistemi Fiyati - Sizce Yuksek Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

Selam hocalar. Bir konutta guvenlik kamerasi ve alarm taktirmak icin yoreden bir guvenlik firmasindan teklif aldim. Gelip kesif yaptilar ve asagidaki kalemlerin gerekli oldugunu soylediler.

Alarm sistemi fiyat listesi

Guvenlik kamerasi fiyat listesi

Tahribatta da guvenlikle ugrasan kisiler oldugunu biliyorum. Hikvision marka cihazlarin internet fiyatlariyla burda belirtilen fiyatlarin arasinda bayagi fark gordum (hepsiburada, amazon). Kendilerine fiyat farkini soyledigim zaman internette getirilen urunlerin genelde 2. el ya da arizali oldugunu soylediler.

Sizce bu fiyatlar uygun mu? Alarm/Kamera taktirip memnun kaldiginiz, tavsiye edebileceginiz bir guvenlik firmasi var mi ? Guvenlik sistemi taktirmak icin genel tavsiyeleriniz var mi?

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hikvision sağlam markadır Çin hükümetine yakın bir firma. Ancak fiyatlara az çok baktım ve çok şişirme olduğunu gördüm. Kamera işinde değilim ama elektronik ürünlerin az çok fiyatını bilirim. En basitinden 6 TB harddiske 230 dolar yani 2.650 lira fiyat biçmişler. Hayırdır harddiskin içinde dönen plaka altından mı ?

https://www.n11.com/urun/toshiba-p300-hdwd260uzsva-35-6-tb-5400-rpm-sata-3-hdd-1512494?

150 dolarlık monitör : https://www.hepsiburada.com/asus-vp228he-21-5-1ms-analog-hdmi-full-hd-multimedia-monitor-pm-HB000006I29C

Monitör için bu kadar fanteziye girmeye gerek yok. 700-800 liralık bir monitör işinizi görür. Altı üstü kamera kayıtlarını izleyeceksiniz. Yüksek FPS ile 1080p olarak oyun oynamayacaksınız.

mkyb tarafından 22/Kas/21 20:25 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

Aldığınız HDD'nin 7/24 olmasına dikkat edin. Hastanede bu konu yüzünden kriz çıkmıştı. Normal HDD kullandıkları için patlamıştı, en olmadık zamanda denk gelirse üzülürsünüz hocam. 7/24 disk önemli.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

çift.

ayd tarafından 22/Kas/21 20:45 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı

Aldığınız HDD'nin 7/24 olmasına dikkat edin. Hastanede bu konu yüzünden kriz çıkmıştı. Normal HDD kullandıkları için patlamıştı, en olmadık zamanda denk gelirse üzülürsünüz hocam. 7/24 disk önemli.

Wd purple serisi ve seagate skyhawk serisi güvenlik diskidir. 6tb fiyatı da ortalama 1700tl

Kara_Mc tarafından 22/Kas/21 21:01 tarihinde düzenlenmiştir

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    alli bunu yazdı

Selam hocalar. Bir konutta guvenlik kamerasi ve alarm taktirmak icin yoreden bir guvenlik firmasindan teklif aldim. Gelip kesif yaptilar ve asagidaki kalemlerin gerekli oldugunu soylediler.

Alarm sistemi fiyat listesi

Guvenlik kamerasi fiyat listesi

Tahribatta da guvenlikle ugrasan kisiler oldugunu biliyorum. Hikvision marka cihazlarin internet fiyatlariyla burda belirtilen fiyatlarin arasinda bayagi fark gordum (hepsiburada, amazon). Kendilerine fiyat farkini soyledigim zaman internette getirilen urunlerin genelde 2. el ya da arizali oldugunu soylediler.

Sizce bu fiyatlar uygun mu? Alarm/Kamera taktirip memnun kaldiginiz, tavsiye edebileceginiz bir guvenlik firmasi var mi ? Guvenlik sistemi taktirmak icin genel tavsiyeleriniz var mi?

yuhhh ya ben bu fiyatlara iş yapsam zengin olurdum hocam 

ozelden gonder numaranı yardımcı olayım yedirme bu fiyatı veren bi esnafa para 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

"Kendilerine fiyat farkini soyledigim zaman internette getirilen urunlerin genelde 2. el ya da arizali oldugunu soylediler."

Hass*ktirsinler lutfen.

sifir almana ragmen 2. el urun oldugunu fark edersen ve icine sinmezse iade edersin. arizaliysa da iade edersin.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocam adam kaldırmış geliyor dikkat!!!

bedavaya çalışıyoz gıı.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Sana 4mp verelim beğenmezsen iade et alarm crow verelim İsrail ürünü taş gibi kendimiz bunların kurulumunu yapayoruz

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Pahalı demiş ek olarak böyle teklif mi olur hamına? el yazısı? İlcedeyseniz şehirdeki firmalardan teklif alın bir de 2-3 yerden alın en az

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

pahalı mı ucuz mu bilemem ama böyle kareli kağıtla teklif veren bir yer ile çalışırken iki kere düşün.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 1735 Toplam Mesaj: 16
guvenlik kamerasi alarm