folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Hacı-Hoca Dalgası (Derin Konu)

Hacı-Hoca Dalgası (Derin Konu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı:
    -----------------------------

Kimilerine göre kimi kullar allahın sevgili kuluymuş.Pehh.. ya diğerleri onları sevmiyor mu peki?Bunun tek açıklaması vardır zırcehalet+çaresizlik+dedikodu+menfaat= (Hacı / Hoca) ve Hacı / Hoca işleminin sonucu koskoca bir 0dır.

Saygılar

Peygamberler sevgili kuludur.

uslubuna dikkat et.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek
    hacıdan hocadan karanlık geceden kork...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:
    HannibALgan bunu yazdı:

Kimilerine göre kimi kullar allahın sevgili kuluymuş.Pehh.. ya diğerleri onları sevmiyor mu peki?Bunun tek açıklaması vardır zırcehalet+çaresizlik+dedikodu+menfaat= (Hacı / Hoca) ve Hacı / Hoca işleminin sonucu koskoca bir 0dır.

Saygılar

uslubuna dikkat et.

Peygamber dediğinde insandır nihayetinde...Senin benim gibi doğmuş yemiş içmiş evlenmiş ve ölmüştür onları özel kılan biz insanlarız

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı:

Kimilerine göre kimi kullar allahın sevgili kuluymuş.Pehh.. ya diğerleri onları sevmiyor mu peki?

her kul bir değildir dostum..Allahın sevdiği kullarıda vardır ki(Peygamberler,Evliyalar var)hiç Pehh deme yani..yanlış cümle ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı:
    erkan07 bunu yazdı:
    HannibALgan bunu yazdı:

Saygılar

uslubuna dikkat et.

Peygamber dediğinde insandır nihayetinde...Senin benim gibi doğmuş yemiş içmiş evlenmiş ve ölmüştür onları özel kılan biz insanlarız
    uslubuna dikkat etmen yeter gerisi beni ilgilendirmez.

istediğini düşünmekte özgürsün.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    HanniBalgan Kardeşim Takva nedir bilirmisin Şayet Bilmiyorsan vede Öürenmeye Niyetin varsa Araştırmanı Öneririm ve Hemen Ardından Ekliyimki Kısacık Cümleyle Sonucu Anlamanı Umuyorum "Bilen ile Bilmeyen Bir Olurmu..." Bu Cümleden Anlıyacağın gibi Onları Özel Kılan Diğer İnsanlar Değildir. İlimde İleri Düzeydeki Bilgileridir. Bu Sebeple Yol Göstericidirler. (Peygamberleri Kastediyorum Kimse Hacıya Hocaya Dediğimi Sanmasın..)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

efrasyap bunu yazdı:

elbetteki kendini batın ve zahirde ielriye götürmüş alimler vardır!

ama senin anlatmak istediğin xxx ytl karşılıgında kısmet acan ,muska yazan kavatlar  bunlardan değilidir.bunlar yalan tüdcarıdır.1

Bir cok cagdaş görününmü insan bile bunlara inanır çünkü kendisini dünya ilminde yetiştirirken din ilmi hakkında 1  2 namaz duasının ötesine gitmemiş,bi aşamadan sonrada duyduğu  hurafelere inanmaya başlar.

-----------------------

yeterli cevap.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı:

Saygılar

Bilmiyorsan konuşup günaha girme be..

Nasıl ben reneye donanım,underzero ile siyaset tartışacak düzeyde değilsem;Sende bu tip bir önyargı ile yorum yapacak düzeyde bence..

Allah her kulunu severde gece-gündüz içip kızla düşüp kalkan ile 5 vakit namazını kılıp kalp kırmayan bir olmaz heralde..?

Eğer sen bunları red ediyorsan bunu tek açıklaması vardır cehalet+dinle alakasızlık.. 

Konumu silenlere inat kürdüm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı:

Saygılar

Allah'ın SevgiLi KuLu oLmak Başka , BaşkaLarının Allah'ı Sevmesi Başka ...

DeğerLi Hoca Da Var DeğerLi Hacı Da . Ama bu Demek değiL Ki Her Hacı Her Hoca DeğerLidir.

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

THT2005 bunu yazdı:
    JohnD bunu yazdı:
    cahillik ve çaresizlik
    +10

bu yüzdendirki okur yazarlığı artırmalıyız..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
Toplam Hit: 5098 Toplam Mesaj: 22