Hack İçin Program Önerisi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bu arada o antirus fln filan DDOS araclaridir siteye zarar vermez hosta yonelik saldirilardir, en baba flood ( DDOS ) programi da HolyOne in programi Denyo Launch dur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    Bilmeyenler konu açamayacakmı artık ?

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    dostum,pm'den adresi yolla okul yöneticilerine garezim vardır bakayım

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    Herkese teşekkür ederim yine de. En azından kafamda bir fikir oluştu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    olm lamerce it dalası yapmayın bılenler yazsın bılmeyenler kapasın cenelerını (madfius)

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIVILCIM
    KIVILCIM's avatar
    Erkek
    Zumsuk denen şahsiyet; benim amacım karalamak değil bilginin 0 olduğunu her mesajında biraz daha belli ediyorsun. Yaşının ufak küçük olduğuda göze çarpıyorsun, sabahtan akşama kadar forumlarda ona fırça atıp onu küçümsemekten kibirlilik yapmaktansa kendi hayatını kurtarsana? Hep aile bakmaz, artık yaşın ilerliyor kendi hayatını kurtarmaya bak artık.

9 senedir internet ile ilişkim var; ADSL sınırsız internet çıktı saygı kalmadı. Önüne gelen veletler büyüklerine sinirlendiğinde ana bacı sövmeye başladı. Eskiden bu alemde kral saygılı insanlar vardı artık onlarda yok...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    ya sırf tartışmasınız ha...zumsuk çok haklı adam diyoki araştırın eğer öyle bişey yoksa gelin sorun diyo haklı çünkü adam onu kendi emeğiyle araştırıp öğrenirse gerçekten öğrenmiş olur ama şimdi biri yardım etse şöyle şöyle yap derse hiç bişey öğrenemez...KIVILCIM akıl yaşta diil baştadır senin zeka düzeyinde az buçuk belirlendi galiba sırf tartışmaya msj atmışsın....nese saygılarımla...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    incelik
    incelik's avatar
    Erkek
    arkadaslar ben ne programlama dili biliyorum nede asp html falan biliyorum. isteyen olursa konuyu acan arkadasın yardım istedigi proglamlarla ilgi bir sürü kaynak buluyum bunun bu kadar kolay oladugu herkez biliyor. ulasması bu kadar kolay olan bilgiler icin neden forumu kirletelim? ayrıca aranıp de bulunmayan bir sey icin forumdaki kimse tepki göstermiyor.

zumsuk arkadasımıza hak veriyorum o bu konularda cok duyarlı
    ayrıca ben şu veya bu programı kullanarak site hackleyeceğim diyenler internete dagılmıs programları aynı zamanda deşifre olduklarını ve bunlara karsı önlem alındıgını düsünemiyorlar mı?
Toplam Hit: 2773 Toplam Mesaj: 19