Hackledim Korkuom :\

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iptal007
    iptal007's avatar
    Erkek
    hackermemo bunu yazdı:
    -----------------------------

yabancı site ise bişey olmaz mahkemeye verseler bile seni vermeyiz türk milleti olarak :) tabi işbirlikçi akp teslim ederse orasını bilemem :)

eğer türk sitesi ise mahkemeyle işin olmaz ama sokakta yakalayıp eşek sudan gelinceye kadar dayak atabilirler :)

yav adam hala akp diyor yok artık ya.... kafayı yiecem=)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek

datacenterlara selam cakiyoruz birsey olmuyor,forumdanmi olacak ;)
    takma kafana bak dalgana :)

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Korkuyorsan Yapmıcaksın Arkadaşım.. Lisans vs ŞeyLeri Yoksa Bir Bok YapamazLar.. Zoombi Vardı Dersin. eheuhe:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    White_AnGeR
    White_AnGeR's avatar
    Erkek
    hackermemo bunu yazdı:

yabancı site ise bişey olmaz mahkemeye verseler bile seni vermeyiz türk milleti olarak :) tabi işbirlikçi akp teslim ederse orasını bilemem :)

eğer türk sitesi ise mahkemeyle işin olmaz ama sokakta yakalayıp eşek sudan gelinceye kadar dayak atabilirler :)

--------------------------

Helal Olsun Varya Yine Bağladınız Ak Partiyle Ne Alakası Var Anlamadım Ama 

Bugünü Yaşadın Yarının Varmı. Gençligine Güvenme Ölen Hep İhtiyarmı... (Hz. MEVLANA)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

lan ta$$ak geçmiş adam a.k party e laf atmamı$ :)

Bişiy olmaz hoca forum sitesiyse hele :) Dawa mı açıcak sana dandik f0rum için :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jordi
    jordi's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar;

Cahil cesaretinize hayran kaldım yaklaşık 1991 den buyana bilgisayar kullanıyorum ve sizlerin biliyorum dediklerinizi unuttum. Ben hacker değilim olmadım ama web konusunda sistemler konusunda uzmanım. hakkımda yazılan haberleri ve açılan davaları duyanlarınız vardır.

1- internette ip gizlemeniz mümkün değildir nedeni o seviyede bir server bağlantısı yapabilecek dünyada sadece 7 üst var.

2- yakalanmanız çok basittir yeterki ihparcı taraf kararlı olsun acele etsin.

3- hangi sisteme girerseniz girin İp bilgileriniz en az bir hafta büyük sistemlerde bir aya kadar loglanır.

4- Anradaki bilişi suçları polisi tarafından Zone-h kayıtları oldukça sıkı takip edilmektedir.

5- işinde gerçekten uzman yani kendini hacker zanneden ve birkaç defuce ile kendini hacker ilan edenlerden değil sağlam ve kendini yetiştirmiş bilişimcilerden oluşur.

6- Tüm bu bahsi geçenlerden de önemlisi Genel Kurmay tarafından yönetilen bir ekip tarafından tüm bunlar ayrıca izlenmektedir.

7- Yeni bilişim suçlarında en az ceza 1- 3 yıl arasıdır buda sisteme sadece girilmişse, eğer zarar verilmiş ve index basılmışsa en az 3 yıl hapis ve sistemin gördüğü zarara göre para ile cezalandırılır.

diyeceğim iyi avukatlarınız ve kaybedeceğiniz birşey yoksa takılın ama varsa TÜRK SİTELERİNDEN UZAK DURUN.

Saygılar. Jordi Turk Hacker

Not ZUMSUK kardeşime selamlar jordi yine geri döndü

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jordi
    jordi's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar;

Cahil cesaretinize hayran kaldım yaklaşık 1991 den buyana bilgisayar kullanıyorum ve sizlerin biliyorum dediklerinizi unuttum. Ben hacker değilim olmadım ama web konusunda sistemler konusunda uzmanım. hakkımda yazılan haberleri ve açılan davaları duyanlarınız vardır.

1- internette ip gizlemeniz mümkün değildir nedeni o seviyede bir server bağlantısı yapabilecek dünyada sadece 7 üst var.

2- yakalanmanız çok basittir yeterki ihparcı taraf kararlı olsun acele etsin.

3- hangi sisteme girerseniz girin İp bilgileriniz en az bir hafta büyük sistemlerde bir aya kadar loglanır.

4- Anradaki bilişi suçları polisi tarafından Zone-h kayıtları oldukça sıkı takip edilmektedir.

5- işinde gerçekten uzman yani kendini hacker zanneden ve birkaç defuce ile kendini hacker ilan edenlerden değil sağlam ve kendini yetiştirmiş bilişimcilerden oluşur.

6- Tüm bu bahsi geçenlerden de önemlisi Genel Kurmay tarafından yönetilen bir ekip tarafından tüm bunlar ayrıca izlenmektedir.

7- Yeni bilişim suçlarında en az ceza 1- 3 yıl arasıdır buda sisteme sadece girilmişse, eğer zarar verilmiş ve index basılmışsa en az 3 yıl hapis ve sistemin gördüğü zarara göre para ile cezalandırılır.

diyeceğim iyi avukatlarınız ve kaybedeceğiniz birşey yoksa takılın ama varsa TÜRK SİTELERİNDEN UZAK DURUN.

Saygılar. Jordi Turk Hacker

Not ZUMSUK kardeşime selamlar jordi yine geri döndü

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

sikindirk bi forum sitesi için devlet uğraşırmı ?

yani saçma konuları olan. hacklediler beni falan filan.. öyle ünlü bi site değil.. dandirikten bi forum işte.. phpbb..  

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Jordi 1991 den Beri Bilgisayar Kulllanıyorsun Çift Mesaj Gonderıyorsun.. birde jordi turk hacker falan.) iskoyumu örnk alıyosun ?
Toplam Hit: 11016 Toplam Mesaj: 48