Hackledim Korkuom :\

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    ehuehue :D martech hacım çok güsel sölemiş , isko da bi ara böle zırtladı forumda sonra gördük icraatlerini :) adam bi de cahil cesareti diyo ya :)

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Hoja Şehri Hemen Terket! interpoL Seni Kırmızı BüLtenLe Arıyooo!!! :|

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seseok
    seseok's avatar
    Erkek
    orasi belli olmaz arkadasim ama bir sey yapmazlar yabanci siteyse  sanirim bir sey olmaz saygilar

seseok
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

türk sitesi abicim..

cookileri alıp kodu md5 de kırıp admin girişi yaptım amk forumuna.. sonra yönlendirme kodu koyup index bastım.. budur :)

neyse :) bizde iskorpitx gibi ünleniriz hehe 

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    jordi bunu yazdı:
    -----------------------------

Merhaba arkadaşlar;

Cahil cesaretinize hayran kaldım yaklaşık 1991 den buyana bilgisayar kullanıyorum ve sizlerin biliyorum dediklerinizi unuttum. Ben hacker değilim olmadım ama web konusunda sistemler konusunda uzmanım. hakkımda yazılan haberleri ve açılan davaları duyanlarınız vardır.

1- internette ip gizlemeniz mümkün değildir nedeni o seviyede bir server bağlantısı yapabilecek dünyada sadece 7 üst var.

2- yakalanmanız çok basittir yeterki ihparcı taraf kararlı olsun acele etsin.

3- hangi sisteme girerseniz girin İp bilgileriniz en az bir hafta büyük sistemlerde bir aya kadar loglanır.

4- Anradaki bilişi suçları polisi tarafından Zone-h kayıtları oldukça sıkı takip edilmektedir.

5- işinde gerçekten uzman yani kendini hacker zanneden ve birkaç defuce ile kendini hacker ilan edenlerden değil sağlam ve kendini yetiştirmiş bilişimcilerden oluşur.

6- Tüm bu bahsi geçenlerden de önemlisi Genel Kurmay tarafından yönetilen bir ekip tarafından tüm bunlar ayrıca izlenmektedir.

7- Yeni bilişim suçlarında en az ceza 1- 3 yıl arasıdır buda sisteme sadece girilmişse, eğer zarar verilmiş ve index basılmışsa en az 3 yıl hapis ve sistemin gördüğü zarara göre para ile cezalandırılır.

diyeceğim iyi avukatlarınız ve kaybedeceğiniz birşey yoksa takılın ama varsa TÜRK SİTELERİNDEN UZAK DURUN.

Saygılar. Jordi Turk Hacker

Not ZUMSUK kardeşime selamlar jordi yine geri döndü

Merhaba,
    birseyi bilmek ayri bunu bilinecek sekilde anlatmak ayri..
    fantastik kurgularini bizlerle paylastigin icin tesekkürler.
    kendi yazin icinde cekilsi yapmissin "hacker" olmayan "haykir" bey...
    alinti:
     "Ben hacker değilim olmadım ama web konusunda sistemler konusunda uzmanım"
    alinti:
    "Saygılar. Jordi Turk Hacker"

Bu söylediklerinden sadece belli bi kismi,evden islem yaparsan gecerlidir...evden yapmayin alla alla..

Bankanin hesaplarindan paralari alirim kimsede beni tikiyamaz iceri, varmisin iddiaya?
    Yerini tespit etmek ayri birde sana karsi kullanilabilinecek kanitlar ayri seyler.
    Kanit olmadan hicbir kimse sana birsey yapamaz.
    Yerin tespit edilsede....

o 7 server neredeymis kardesim?
    kurtlar vadisi vari bi hava takilmissin :)

giderim üniversiteye yüklerim zombiyi,aglardan yayarim tüm datencentere.
    ön hazirligimi yapar gene gider bi yerden istedigimi yaparim.
    Kimsede birsey yapamaz...

kapis?

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maqara
    maqara's avatar
    Erkek
    hoja seni çarmığa gererler yurtdışına kaç hemen

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

olm git bi cafeden salla ya kim bulacak amk :D

ayrıca yakalanırsan ne olacakki iki ağla sızla amk salarlar içeri atacak değillerya.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    bence sen hacklediğinin havasını atmak için böle bi konu açtın :D

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AgiL3
    AgiL3's avatar
    Erkek
    cursedcrow bunu yazdı:

Selam arkadaşlar ben bi forumu hackledim

www.ipnetor.com la girip yaptım bu işi.. cookieleri çalarak yönetici şifresini değiştim sonra index bastım..

başım belaya girermi onu merak ediyorum.. neresi die sormayn :) 

sonunu düşünen kahraman olamaz :P korkma :P 

"bir gün öldürmediğim her bir yahudi için bana sitem edeceksiniz." GosteResim.Net kullanın hocalar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daralgeldi
    daralgeldi's avatar
    Erkek
    harbi ya saf mısın sen? madem korkacaktın nie hackledin saffff... :D

//D@R@L63LD! the Certified Java Architecture...
Toplam Hit: 11017 Toplam Mesaj: 48