Hacklenen ADSL Account İle Neler Yapılabilir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

Eyvallah hoca ;)

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

bişey soracam laptopların tümünde wifi warmıdır nasıl erişebilirim ttnet wifiye?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ttnet wifi.

O da bir halta yaramaz..

Ulan bu hemşirenin yaptığı iğne yeri hala acıyor bu arada ya.. :S

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

8mm bunu yazdı:
    -----------------------------

Ttnet wifi.

O da bir halta yaramaz..

Bi karar verin hacılar :| işe yararmı yaramazmı ????

Aşı domuz grbi aşısımı ??? Eğer oysa bir süre acıması normalmiş. 

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yılda kaç defa oturup wifi ile bağlanacaksın? Bu soruyu sor kendine.

Benim sadece havalimanında işime yarıyor o da yarıyor diyemem. Elimdeki netbook un sarjı 9 saat rahat gidiyor,kullanmıyorum.

Geri kalan her zaman zaten bağlantım oluyor.

Aşı domuz gribi aşısı değil nowalgin. Ama nasıl yaptıysa ruhuspu acayip acımakta..

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

Dengbej bunu yazdı:

8mm bunu yazdı:

Ttnet wifi.

O da bir halta yaramaz..

Bi karar verin hacılar :| işe yararmı yaramazmı ????

Aşı domuz grbi aşısımı ??? Eğer oysa bir süre acıması normalmiş. 

işe yaramaz anca wirelessı varsa belki yarar.oda sen ona yakınsan yarar.Onuda gectım enkotu adsl sifresini degistirirsn nete baglanamaz o kişi sonra telekoma başvurur sonra sifresini geri alır sonuc=0 bos bi iş...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ttnetin tüm servisleri hizmet verdiği kullanıcının ipsine yönelik oluyor bir tek mail açma özelliği böyle değil hacklediğin adsl accountun müşteri numarasınıda bir şekilde öğrendiğin vakit ücretsiz 5 adet ttnet.net.tr ve ttmail.com uzantılı mail açabilirsin

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

ttnetin tüm servisleri hizmet verdiği kullanıcının ipsine yönelik oluyor bir tek mail açma özelliği böyle değil hacklediğin adsl accountun müşteri numarasınıda bir şekilde öğrendiğin vakit ücretsiz 5 adet ttnet.net.tr ve ttmail.com uzantılı mail açabilirsin

Eyvallah hoca ama başuna hacklemişiz anlaşılan :), mailler ne işime yarayacakki .

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ttnetmüzik ttnetvitamin vb servisler ip bazlı olmasaydı çok güzel olurdu da işte onlarıda account  ip sine göre ayarlamışlar  ama ttnetvitamin hakkında pek emin değildim hacklediğin hesaplar dan ücretsiz ttnetvitamin şifresi alıp 30 tl lik ücretide adama 12 ay taksik taksiy kakalatabilirsin ne yapacağım ben ttnetvitamin şifresini dersen dersen yarı fiyatına belki alıcısı bulunabilir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

ttnetmüzik ttnetvitamin vb servisler ip bazlı olmasaydı çok güzel olurdu da işte onlarıda account  ip sine göre ayarlamışlar  ama ttnetvitamin hakkında pek emin değildim hacklediğin hesaplar dan ücretsiz ttnetvitamin şifresi alıp 30 tl lik ücretide adama 12 ay taksik taksiy kakalatabilirsin ne yapacağım ben ttnetvitamin şifresini dersen dersen yarı fiyatına belki alıcısı bulunabilir

Haca biraz araştırdım şimdi, olabiliretesi var dediklerinin ama uğraştırır. Eğer alıcı olan olursa Accountları satabilirim. 

Toplam Hit: 6900 Toplam Mesaj: 33