folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hacktrick '17 | 28-29-30 Nisan 2017 BTK | Eğitim Kayıtları Açıldı

Hacktrick '17 | 28-29-30 Nisan 2017 BTK | Eğitim Kayıtları Açıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merhabalar,

28-29-30 nisan tarihlerinde bu sene dördüncüsünü düzenleyecegimiz hacktrick bilisim güvenligi etkinligine sizleri de bekliyoruz.

aktif katılım cagrısı:

http://www.hacktrickconf.com/cfp/

sunumlar ve egitim listesi yakında acıklanacaktır.

HACKTRICK HAKKINDA

Türkiye'nin en kapsamlı siber güvenlik etkinliği

2014 yılında Ankara Üniversitesi ev sahipliğinde "Üniversiteler arası siber güvenlik zirvesi" sloganıyla başladığımız Hacktrick'te siber güvenlik sektörünün önde gelen kurumlarını üniversiteler ile buluşturmayı hedeflemiştik. Sonraki yıllarda Sabancı Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi'nde düzenlenen Hacktrick, bu iki üniversitede 1000 kişinin üzerinde katılımcıyı ağırlayarak özel sektörün, devlet kurumlarının ve üniversitelerin siber güvenlik çerçevesinde buluşmasını sağlamıştır.

Hacktrick, zeka, eğlence, heyecan ve biraz da mücadele ortamı oluştururken pratik ve teorik güvenlik çalışmalarını da katılımcılarla paylaşmak üzere organize edilmiş bir etkinliktir. Katılımcılarına faydalı eğitimler, ilgi çekici sunumlar ve birbirinden eğlenceli yarışmalarla bilgi dolu ve eğlenceli üç gün geçirmeyi vadetmektedir.

http://www.hacktrickconf.com/

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Guzel bir organizasyona benziyor bizde katılmayı düşünüyoruz.Yalniz öğrenci için kalacak ucuz bir yer var mı?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

agalar şunu istanbulda yapsanız ya nasıl gelelim teee ankaraya neyse kalabileceğimiz yer varmı ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Ücretsiz bir etkinlik olacağı için kişiler kendi konaklamalarını karşılamalı yani bildiğim kadarıyla böyle yanlışsam @Andrei yeşillendirir zaten

Bende İstanbul'dan gidiyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

daha once hic katilmadim. Bilindik ve etkili kisi/firmalar oluyor mu sunum yapanlarda. Katilimci sayisi kalabalik oluyor mu. Gidersem kalamam ya cumartesi yada pazar gidebilirim. Sakaryadan gidecek varsa haberleselim. 

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Destekleyenler kisminda Tahribat'i gormek guzel ama guvenlik alaninda yazi-icerik-bilgi paylasiminda biraz eksigiz gibi. Bilmiyorum hosuma gitti ama bir taraftan da "ah ahh" dedim, yaslandim galiba. (:

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Güzel, işe yarar bi etkinliğe ev sahipliği yapıyor bizimkiler. Kalacak yer muhtemelen ayarlamıyorlardır. Konukevinin kapasitesi olduğunu zannetmiyorum. Otobüsle gelecek olan varsa, AŞTİ'nin hemen arka tarafında yerleşke 10 dakikada yürüyebilirsiniz.

İşin garip yanı o tarihlerde bizim üniversite dönem arası tatile giriyor. Ben katılamayacağım yani :D   

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

hiçbir şey bilmeyenlere yönelik eğitim varsa gelebilirim :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tahribat olarak canyoupwn.me ve octosec'in tüm etkinliklerini destekliyoruz. akşam anasayfaya bannerı koyacaz.

eğer ankara dışından gelen çok olursa 3 günlüğüne ev kiralarsanız uyguna gelir ya da tahribattakilere evini açmak isteyenler üyelerimiz çıkabilir.

konaklama yemek size ait eğitim ve konferans ücretsiz.

not: gelmeyecekler lütfen öylesine kayıt yaptırmasın başkasının hakkını çalmayalım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaslar önce sık sorulan soruları okuyalım, cevabını bulamadıgınız soru varsa öyle soralım.

bu arada cloud computing security (aws) üzerine bir sunum yapacagım, farklı etkinliklerde hic deginilmemis bir konu, sunuma müridleri de bekliyorum.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Sisteme kayıdımızı olduk.

Bakalım, güzel eğitimler olur ise katılıp bilgilenmeye çalışacağım.

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
Toplam Hit: 8311 Toplam Mesaj: 50
hacktrick 17