folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Hafta İçi Çalışıyorum, Kpss Ye Nasıl Başvurucam?

Hafta İçi Çalışıyorum, Kpss Ye Nasıl Başvurucam?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Günaydın, hafta içi ancak saat 19:00 da müsait olabiliyorum. Kpss ye başvuru yapacam, internet bankacılığından para yatırılabiliyormuş ama sonrası? Ösym den şifremi kurtarmaya çalıştışımda "there is not row on position()." gibisinden bir hata alıyorum hep. Ne yapmam gerek?

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

"there is not row on position'' = pozisyonda satır yok (çevirebildiğim kadarıyla)

hocam işten izin alıp yapman en uygunu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek
    hocam bende ayni durumdayim izinde alamiyorum öğlen 12-13 arasinda yapmiyorlarmiş.is yerine en yakil okulu bulacaksin telefonla arayip rica edeceksin 12.10-15 gibi gelsem diye,artik işten çikinca taksiyle falan bascan parayi yapcak bisi yok

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

bende dün yaptım 2 dklık iş parayı birine yatırttırabilirsin

iş yerine en yakın okula da bilgilerini vereceksin önceden yada biri verecek sen 5 dk gelip fotoğrafçekilip onaylayıp geri gideceksin en iyi ihtimal bu

şifre veriyorlar zaten bende 2 sene önce Öss de değiştirmiştim ama yeni verdiler sıkıntı olmaz yani

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

dün sordum. zaten başvurular şahsen olacak dediler. internet üzerinden olmayacak dediler. bende daha sonra uğrucam. 11 temmuza kadarda başvuru süresi uzamış. bilginize.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

hocam netten başvuruyu bende denedim fakat bizzat herhangi bir osym bürosu yada liseden yapman gerekiyor 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

hocam lisans için istanbulda liselerden alıyorlardı bende çalıştıgımdan bide son gune bıraktıgımdan giremedim bence sabah erkenden git nereden başvuru yapılabileceğinede bak ösymnin sitesinden

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

2010 KPSS sınavına ön lisans düzeyinde girmiş ve sınav sonrasında öğrenim düzeyi değişmemiş olan adaylar kayıt işlemlerini Aday İşlemleri Sistemi'ni kullanarak yapabilirler.

Başvuru kaydı işlemleriniz için "Genel Açıklamalar" ve "Bireysel Başvuru" sayfalarını kullanmalısınız. Başvuru kaydınız tamamlandığında "Aday Bilgilerim" sayfasından bilgilerinizi görebilir ve bu bilgilerin dökümünü alabilirsiniz.

Başvuru kaydınızı gerçekleştirmek için aşağıdaki işlemleri adım adım takip ediniz.

1. Bireysel Başvuru bölümünde görüntülenen formu doldurunuz. Kayıt işleminizi tamamlamak için Başvuru İşlemine Devam Et düğmesine basınız.
    2. Çıkan ekranda başvuru bilgilerinizi kontrol edip Başvuru İşlemini Tamamla düğmesine basınız.
    3. "Başvurunuz sistem tarafından başarıyla tamamlanmıştır. Başvuru bilgilerinizi incelemek ve yazıcıdan çıktısını almak için soldaki 'Aday Bilgilerim' bağlantısına girebilirsiniz." mesajı görüntülendiğinde kaydınız sorunsuz gerçekleştirilmiştir.
    4. Aday Bilgilerim bağlantısına tıklayarak başvuru bilgilerinizi görebilir ve bu bilgilerin dökümünü alabilirsiniz.

Notlar:

• Başvuru İşlemini Tamamla düğmesine basarak kaydınızı yaptığınızda, sınav bilgilerinizi değiştiremeyeceksiniz. Lütfen verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olarak işlemlerinizi gerçekleştiriniz.
    • Başvuru yapabilmek için banka ödemesini yapmış olmanız gerekmektedir. Ödemeyi yaptığınız halde banka ödemesi yapmadığınıza dair bir uyarı alıyorsanız, adına ödeme yaptığınız T.C. Kimlik Numarasını kontrol ediniz.
    • Banka ödemeleri, yapıldığı anda sisteme işlenmekte ve kayıt yapılabilmektedir. 
    • şimdi giriş yaptım dün gece kapalıydı.
      mecbur ösym şubesine gideceksin. 2 saat izin al.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    İzin almaktan başka çare yok yani =/. Beyinlerine tuz ruhu döktüklerim bunu neden düşünemiyorlarki.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

aynen cumartesi günü de açık olması gerekiyor saçmalık

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

zaten çalısıyorsan kazanamazsın :)

Boş İşler Uzmanı..