Hakem Heyeti Para İade Kararı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı

Aynı sorunu vatan ile bende yaşadım.

Kardeşime aldığım telefon 2 yıl dolmadan arızalandı garantiye verdik yapamadılar, 20 iş günü içerisinde de yeni telefon gelmedi.

Bizde önce vatan bilgisayara gittik, söyledik böyle böyle, yok bizde öyle birşey nasıl alırsanız alın diye bildiğiniz kovdular, 444 lü numaralarını aradım, kovulduk resmen diye bizi sallayan olmadı tabi.

Tüketici hakem heyeti kararı çıktı, bu 15 günlük süre vardı, aynı şekilde sana dedikleri gibi lg ye gönderecez onlar %25 kesinti yapacak 2. yılınızda arızalanmış dediler, hakem heyeti kararını aldım, ben sizi icraya veriyorum, seve seve verirsiniz icrada dedim çıktım.

1 gün sonra mağaza müdürü aradı, itiraz etmeyecez, gelin protokol uygulayalım, paranızı verelim diye, tüm parayı tek seferde kartıma iade ettiler.

O gün bugündür vatan bilgisayardan böyle beni sarsmayacak derecede uygun fiyatlı şeyler alırım, telefon falan mı asla.

Ya ben bu yazıları niye hep geç görüyorum. 2-3 hafta önce telefon aldım onlardan güveneceğimiz tek yer ora diye. 

Amk napacaz memlekette bilmiyorum. Ondan önce hepsiburada dan almıştım 2 hafta uğraştım iade paramı almak için. lanet ya sinirlendim yine aklıma geldi.

Anıl
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Şimdi mesaj geldi akşam gidecem sonuç nasıl olacak bakalım :))

Antalya'da Emlakçı parçası :)
Toplam Hit: 3135 Toplam Mesaj: 23
hakem heyeti karar para iadesi