folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Hakkari De Askeri Üsse Havan Topuyla Saldırı

Hakkari De Askeri Üsse Havan Topuyla Saldırı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    http://www.turkolmak.org/images/stories/hakkaride_catisma.jpg

Hakkari'nin Çukurca İlçesindeki askeri üs bölgesine teröristlerin havan topuyla saldırısında 1 asker yaralandı. Teröristlerin askeri üs bölgesine 10 havan topu mermisi attığı bildirildi.

Çukurca ilçesinin Irak sınırında bulunan 3. Jandarma Komando Taburu'na bağlı askerlerin görev yaptığı Dağbaşı üs bölgesine bir grup terör örgütü mensubu, Irak sınırından havan topuyla saldırdı. Teröristlerin üsse 10 havan topu atışı yaptığı belirtildi.

Mehmetçiğin anında karşılık vererek teröristlerin geri püskürtüldüğü, yapılan saldırıda 1 askerin yaralandığı öğrenildi.

Yaralı asker helikopterle Hakkari'de bulunan Fatih Kışlası'na getirilerek buradan ambulans ile asker hastanesine kaldırıldı.

Kaynak

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizli-kod
    gizli-kod's avatar
    Erkek

arkdaşlar bu ülkede herkes kardeştir

no sex no hayat
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    gizli-kod bunu yazdı:
    -----------------------------
    koçum artık kafanı  yorma kimse inanmaz artık bu yalandan haberlere millet akıllandı.bu tür yalan haberler demokratik açılımın önünü kesmek içindir ancak kimse yemez
    birazdaha açarmısın şu konuyu kim kimin demokratik açılımın önünü kesmeye çalışıyor ve dedigin açılımda açıklarmısın bi bana.

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

edit

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:

gizli-kod bunu yazdı:
    koçum artık kafanı  yorma kimse inanmaz artık bu yalandan haberlere millet akıllandı.bu tür yalan haberler demokratik açılımın önünü kesmek içindir ancak kimse yemez

dalga mı geçiyorsun ciddi misin ?

Allah İyiliğinizi Versin, Güldürdünüz beni. :))

Yahu Adam Sanırım Diyo Kışkırtmaya Uraşan Medya var. :D Ama Haber Gerçek. İki Gün Önceden biliyorum bunu. Evet Havan Toplu Saldırı Olmuştur. Enteresandırki Olmuştur. Ve Örgütten Her hangi Bir Haber yok Konu hakkında.!

Bu Saldırıyı Yapan Kim, O Konuda varmı Bir Kaynak, Pkk Olduğu Kesinleşmişmi.?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

xz bunu yazdı:

gizli-kod bunu yazdı:

Yahu Adam Sanırım Diyo Kışkırtmaya Uraşan Medya var. :D Ama Haber Gerçek. İki Gün Önceden biliyorum bunu. Evet Havan Toplu Saldırı Olmuştur. Enteresandırki Olmuştur. Ve Örgütten Her hangi Bir Haber yok Konu hakkında.!

kaç gündür dikkat ediyorumda yazdığın mesajları sürekli editliyorsun bi çelişki içindesin...

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

xz bunu yazdı:

gizli-kod bunu yazdı:

örgüt bebek öldürürken bunu haber olarak veriyormuydu ? şu dediğin o kadar saçma bir lafki sen örgütemi inanıyosun bizim haberleremi ? sanırım sen örgütün haberlerine çok inanıyosun.Birde PKK olduğu kesinleşmişmi diyosun bizim dağlarda el kaide mi var ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bu Ara Nedir Böyle Uyuz Uyuz Konuşuyorsunuz Benimle, Ne Var Değişen Ne..? Sorun nedir. 

Yok Bebek Öldürürkenden Geçmişinden Bilmem nesinden Girip Çıkmanın Anlamı ne.?

Soru Sordum Varsa Bildiğin Bir yanıt verirsin. Yoksada Bana Yandan Üstten Alttan Gelmek Neyin nesidir.? Barış Bilmem ne diyorlar Pkk Olmayabilir diyorum.  Son Derece yerinde bir Soru Sordum Bence.!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

Bu Ara Nedir Böyle Uyuz Uyuz Konuşuyorsunuz Benimle, Ne Var Değişen Ne..? Sorun nedir. 

Soru Sordum Varsa Bildiğin Bir yanıt verirsin. Yoksada Bana Yandan Üstten Alttan Gelmek Neyin nesidir.? Barış Bilmem ne diyorlar Pkk Olmayabilir diyorum.  Son Derece yerinde bir Soru Sordum Bence.!

valla benim uyuz konuştuğum yok doğruları konuşuyorum.neden dediklerim doğru değilmi ? senin karşında terör örgütü var terör örgütünün haberlerinemi inanmamızı bekliyorsun ? küçük kızı öldürürler asker yaptı derler doğuda şehirde bomba patlatırlar biz yapmadık devlet yaptı derler askere kurşun sıkarlar biz kürtlerin savunucusuyuz derler orda burda bomba patlat suçu devlete at.ayrıca kim olabilirmiş hakkarinin bi dağında havan topuyla bu terör örgütünden başka ? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    gizli-kod bunu yazdı:
     bu arkadaş konuya cevap gelmeyince kendini bi açılım kompleksi içinde görmüş..saate bakarsan 23,37 de gönderdim konuyu.. bazı arkadaşlar düşüncelerini yazmadıysa bu açılıma destek verdiklerinden değil konuyu görmemelerinden ve geç saatte olayın meydana gelmesindendir..

unutmaki bu vatan için her bir damla kanı akan askerime ben bin kere vurulurum. her gelen bir teröristide içindem bin defa öldürmek geçer..şunada söz veriyorum herkese.. eğerki bu teröristlerden biri benim bu dünyada karşıma çıkarsa gözümü kırpmadan caddede bayırda dağda taşta kafasını taşla ezmessem bende Türk değilim..

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Avira bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

valla benim uyuz konuştuğum yok doğruları konuşuyorum.neden dediklerim doğru değilmi ? senin karşında terör örgütü var terör örgütünün haberlerinemi inanmamızı bekliyorsun ? küçük kızı öldürürler asker yaptı derler doğuda şehirde bomba patlatırlar biz yapmadık devlet yaptı derler askere kurşun sıkarlar biz kürtlerin savunucusuyuz derler orda burda bomba patlat suçu devlete at.ayrıca kim olabilirmiş hakkarinin bi dağında havan topuyla bu terör örgütünden başka ? 

Tamam O Zaman Konunu Çerçeve içine alırsın Bana Yöneltmek istediğin Bir Soru ise Yöneltirsin Bende Güzelcene sana yanıt veririm. Gerilmene yada beni Germene Bence Hiç ama Hiç Gerek yoktur. Nihayetinde Hepimiz burada Az çok Birbirimizi Tanır biliriz Haksızmıyım.?

Terör Örgütününde, Ülkeye Zarar Düşünen Vatanistinde, Ülke İnsanının Kanını Emeninde Topunun ....................... Uzuncasından. Ama Ben Böyle Ucuz Söylemlerin Adamı değilim, Benide Anlamalısınız. Küfürbazlık ile Tartışma Bir Arada olmaz Arkadaşlar...

Toplam Hit: 4756 Toplam Mesaj: 23