folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Hakkari De Askeri Üsse Havan Topuyla Saldırı

Hakkari De Askeri Üsse Havan Topuyla Saldırı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek
    TBT içindeki pkk sempatizanı onun bunun çocukları inlerinden çıkmaya başlamışlar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek
    mobydick64 bunu yazdı:
    -----------------------------
    gizli-kod bunu yazdı:
    koçum artık kafanı  yorma kimse inanmaz artık bu yalandan haberlere millet akıllandı.bu tür yalan haberler demokratik açılımın önünü kesmek içindir ancak kimse yemez
     bu arkadaş konuya cevap gelmeyince kendini bi açılım kompleksi içinde görmüş..saate bakarsan 23,37 de gönderdim konuyu.. bazı arkadaşlar düşüncelerini yazmadıysa bu açılıma destek verdiklerinden değil konuyu görmemelerinden ve geç saatte olayın meydana gelmesindendir..

unutmaki bu vatan için her bir damla kanı akan askerime ben bin kere vurulurum. her gelen bir teröristide içindem bin defa öldürmek geçer..şunada söz veriyorum herkese.. eğerki bu teröristlerden biri benim bu dünyada karşıma çıkarsa gözümü kırpmadan caddede bayırda dağda taşta kafasını taşla ezmessem bende Türk değilim..

helal olsun...

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uglyking
    uglyking's avatar
    Erkek
    bilinen bi gerçek warsa oda pkk nın profesyonel bi örgüt olduğu ve ne kadar açarsan aç, silahlı çatışma bitse bile toprak ve özerklik hatta bağımsılık isteyeceklerini inşallah herkes anlamışdır.Türkiye bağımsızlığını kazanırken Mudanya da İsmet İnönü şöle demiştir:Beyler ben buraya Sakaryadan geldim ( bahsedilern sakaraya meydan muharebesi ) Şimdi ise pkk TC ye biz kandilden geldik gerekirse dönelim imajı verio altında da barış, sevgi , kardeşlik denio....Bende diorumki ne olacak şehitlerin kanı ve ailelerinin acısı boşuna mı 30.000 kişi öldü....tmm şavaş olmasında bu gelen gerillaların bir zamanlar askerimze kurşun sıktığını unutmayalım,dünyanın neresinde war böle bir durum...

bugün ise hayat ,dünün de geleceğin de amk !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:
    TBT içindeki pkk sempatizanı onun bunun çocukları inlerinden çıkmaya başlamışlar...

Dünyaya geldikleri yere sokmasını biliriz hoca,takma kafana.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

açılıma destek verene tepki gösteriliyor destek vermeyene tepki gösteriliyor..

açılımı yapanlar kim ? buna ihtiyaç duyanlar kim?

destek vermeyenler terörün 30 yıldır neden bitmediğini anlatabilirmi?

yada açılımsız nasıl bir barış sağlanacağını izah edebilirmi?

pkk kaç hükümet gördü?

kaç genelkurmay başkanı gördü?

pkk ye kızıp Kürtlere tepki gösteriliyor.

sanki kürtler çok memnun..  dağa neden çıkılmış halk ne istemiş bunlarla uğraşılsa gerek kalırmıydı tüm bu olanlara?

içinizde kaç kişi biliyor Ahmet Türk ün bir zamanlar meşhu bir sol partide milletvekilliği yaptığını?

bilen konuşuyor bilmeyen küfür ediyor ..

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

açılım diyenlere peki tamam ama açılım ne demek önce bi onu anlatır mısınız diyorum

terör bitmesi içinse kardeşilk içinse eyvallah buysa tamam 

ama pkklıların elini kolunu sallaya sallaya üstelik pişman değilim diyerek dolaşmasıysa kimse açılımın "a"sını söylemesin bana 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

ONEMINUTE bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

xz bunu yazdı:

gizli-kod bunu yazdı:
    koçum artık kafanı  yorma kimse inanmaz artık bu yalandan haberlere millet akıllandı.bu tür yalan haberler demokratik açılımın önünü kesmek içindir ancak kimse yemez

dalga mı geçiyorsun ciddi misin ?

Allah İyiliğinizi Versin, Güldürdünüz beni. :))

Yahu Adam Sanırım Diyo Kışkırtmaya Uraşan Medya var. :D Ama Haber Gerçek. İki Gün Önceden biliyorum bunu. Evet Havan Toplu Saldırı Olmuştur. Enteresandırki Olmuştur. Ve Örgütten Her hangi Bir Haber yok Konu hakkında.!

Bu Saldırıyı Yapan Kim, O Konuda varmı Bir Kaynak, Pkk Olduğu Kesinleşmişmi.?

kaç gündür dikkat ediyorumda yazdığın mesajları sürekli editliyorsun bi çelişki içindesin...

OneMinute O Kadar Dikkat etmene Değecek biri değilim... Editlerim yada editlemem bu benim keyfim, yazıma ekleme yaparım hata ayıklarım falan filan. İşine Bak sen...  Çelişki Hmm Enteresan bir Nokta yakaladığını sanıyorsun ama dayanağın yok..!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sibyl
    sibyl's avatar
    Dişi
    Haber yalan değil. Kızımın arkadaşı orada görev yapıyor ve bu saldırıdan kızımın hissedip çektiği mesaj sayesinde kurtuldu. Daha fazla açmak istemiyorum konuyu. Sadece neden hemen yalan diye yaklaşıyorsunuz şaşıyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishmydonoz
    turkishmydonoz's avatar
    Erkek

uglyking bunu yazdı:
    bilinen bi gerçek warsa oda pkk nın profesyonel bi örgüt olduğu ve ne kadar açarsan aç, silahlı çatışma bitse bile toprak ve özerklik hatta bağımsılık isteyeceklerini inşallah herkes anlamışdır.Türkiye bağımsızlığını kazanırken Mudanya da İsmet İnönü şöle demiştir:Beyler ben buraya Sakaryadan geldim ( bahsedilern sakaraya meydan muharebesi ) Şimdi ise pkk TC ye biz kandilden geldik gerekirse dönelim imajı verio altında da barış, sevgi , kardeşlik denio....Bende diorumki ne olacak şehitlerin kanı ve ailelerinin acısı boşuna mı 30.000 kişi öldü....tmm şavaş olmasında bu gelen gerillaların bir zamanlar askerimze kurşun sıktığını unutmayalım,dünyanın neresinde war böle bir durum...

Lütfen yazarken biraz daha dikkat edelim.Şimdi pkk bir terör örgütüdür ve kahpedir.Gerilla özgürlük için direnen ve kahpe olmayandır.
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kahpelerin söylediği gibi T.C Diye kısaltmayalım, hiç yoktan bu ruhumuzu kaybetmeyelim.

La vittoria sara nostra !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PowerfuL
    PowerfuL's avatar
    Erkek

gizli-kod bunu yazdı:

Demokratik açılım nedir. Önce bize açıkla hele. Eğer ortada böyle bir açılım varsa tabi. Bilmiyorsan da ne diye at sineği gibi ortaya laf atıp kaçıyorsun. 

Toplam Hit: 4790 Toplam Mesaj: 23