Hakkaride Neler Oluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocalar kimi diyor meydanın ortasına pkk bayrağı asmışlar kimi diyor pkk oraya toplu saldırmış şehir merkezinde çatışıyorlar hayır bu sansürleme yetkisini kendilerinde nerden buluyorlar para milletin asker milletin niye bilgi vermiyorlar enson gazetecileride almamışlar yokmu aranızda oralardan biri

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı

hocalar kimi diyor meydanın ortasına pkk bayrağı asmışlar kimi diyor pkk oraya toplu saldırmış şehir merkezinde çatışıyorlar hayır bu sansürleme yetkisini kendilerinde nerden buluyorlar para milletin asker milletin niye bilgi vermiyorlar enson gazetecileride almamışlar yokmu aranızda oralardan biri

"E hani insan hakları" demesinler diye...

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

verilene değil verilmeyene bakalım

parçalanma süreci usuldan ilerlemekte

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Hala bir bütün olduğumuzu düşünen varmı allah aşkına doğuda elektirk su faturasının parasını biz ödüyoz ödedik yıllarca haram zıkkım olsum hala hakkari elden çıktı çıkmadı kavgası var lan benim param cepten çıktıktan sonra hakkari çıkmış çıkmamış ne fayda neyse herşey para için zaten toprak için savaşmış pehh  sen toprak için niye savaşırsın ekin ek para kazan eee bütün yollar paraya çıktıktan sonra koy ver gitsin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KopukKopca
    KopukKopca's avatar
    Erkek

suriyenin kuzeyinde bir parçalanma olurda oralarda sözde kürdistanın eline geçerse sen o zaman gör çatışmaları o zaman işte sıra bize geliyor demek.RTE esad'ın sonunu hazırlarken bunu düşündüğünü sanmıyorum ama artık istediği kadar yırtınsın dönüşü ağır ve zor süreçler Türkiye'yi bekliyor olucak kanaatım bu yönde.Bakalım izleyip görücez ne olup ne bittiğini.

2 x pi x re x pi x pi x mi x 7
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar bugün bi rüya gördüm dahada kimseye anlatmadım bir okuldayım öğrenciyim benim gibi öğrenci olan bir çocuk pkk yandaşlığı yapıyor onu savunuyor bende sinirlenip bir iki tane vuruyorum sonra bırakıyorum sonra bayrak töreninde ortalık karışıyor millet birbirine giriyor bana kötü taraf kazanıyor gibi geldi nese belki saçma bulacaksınız ama ben bu rüyadan öyle 2tane vurupta bırakmamak devamını getirmek gerektiği mesajını aldım

rüya dakki okul hayatım boyunca gittiğim  bütün okullar artı daha başlamadığım ünüverrsitenin karışımı gibi bişeydi bide millet harry poter gibi mübirbirine büyüyle daldı ha bide lisedeki müdür yardımcısı sinan hocayı gördüm bir ara bunuda burda anlatmış oldum

dead_march tarafından 10/Ağu/12 20:43 tarihinde düzenlenmiştir

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ne Oluyomuş Hakkaride Biri Adam Akıllı bir Anlatabilecekmi Bana..... Diyarbakırdan Çıkalı daha bir ay olmadı. Bölge Karmakarışıkmı oldu nedir.

Kimi TBT den Arkadaşlar. Polisler Dışarı Çıkamıyo diyo.... Neler Oluyor Memlekete anlayamıyorum. Ters Giden bişeyler var galiba.?

Hakkaride Toplu Terörist Saldırı mı var.?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

şaka bi yana öncelikle avrupa birliğini ta a.q girecez diye verilmeyen taviz kalmadı

araplara yaranacağız diye görünüştete olsa müttefik sayıldığımız usa v.s ülkerlerle ters düştük.noldu suriye,ırak,iran sırtımızdan vurdu

ordunun eli kolu bağlandı.özellikle yapılanma içersine alınan ordu bence halen tam gücünde deil.

bu satır önemli - yıllarca barzani gibi i*nelere taviz verildi oda el altından pkk ya destek verdi sürekli

sonuç:henüz kaybedilmiş birşey yok çok önemli bir noktadırki türk ordusunun gücü sorgulanmakta burda

kanuni ve yavuz selim dönemlerinden sonra kaybetmeye mahkum görünen türk ulusu kurtuluş savaşından sonra

kendisini ispatlamıştır deniyordu.şimdiyse 2 çapulcu gelip vatan toprağında cirit atıyor.bence jitem gibi adamlara kurumlara ihtiyaç var teröristlerin

a.q için

alexfarrow tarafından 10/Ağu/12 22:00 tarihinde düzenlenmiştir

mademki türksün systeme göster ürksün
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

yahu dayanamıyorum türk ordusu dediğin iran toprağına,ıraka suriyeye girerdi

belgesellerde gördük şimdi ne olduda bu ülkelerin bir tarafları kalktıda kafa tutmaya başladılar

aslında bir gösteri şart ama gerçek bir gösteri

mademki türksün systeme göster ürksün
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ohal ilan edilmedi ama yapılan uygulama ohal, özel harekatçılar, komando timleri, mayın temizleme ekipleri hepsi orada, asker sokakta kimlik kontrolü ve arama yapıyor, iha lar 24 saat aralıksız uçuş yapıyor, ev ev arama yapılıyor, hane halkından olmayanlar götürülüyor, mahallelerin araları ve boş araziler aranıyor, önümüzdeki 1 ay bu uygulamanın sürmesi bekleniyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek

haberlerde izledim geri zekalı emekli generalin biride "hakkari artık elden gitmiştir" demiş lannn ne kaptırdım adama varyaa. tayyip de çok iyi laf soktu adama walla... o sınır ilimiz orda sıkı yönetim olmalı. gidişhat onu gösteriyor.

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
Toplam Hit: 2642 Toplam Mesaj: 22