folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Hala Silkroad Oynayan Varmı ?

Hala Silkroad Oynayan Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostgun
    Lostgun's avatar
    Erkek

Beyler hala silkroad online oynayan  varsa veya bilenlere bir sorum olacak.

Bir gün Ferrari alacağım.İnanıyorum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

eskiden oynardım, online oyunların babasıdır. hele birde yabancılardan ortam kurdunmu ingilizcen de varsa süper. ama level kasma açısından çok zor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosaNostra
    CosaNostra's avatar
    Erkek

yaklasik 1 sene oncesine kadar oynardim. yillarca cok deli paralar yatirdim oyun hele son sene aylik 200 dolar civarinda yiyodu.

neyse sorulari alayim?

Yıldızlar unutulmaz. * * * Bizler Cumhuriyetini, taşıyacağız sonsuza, Atam sen rahat uyu, aziz vatan toprağında
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostgun
    Lostgun's avatar
    Erkek

Hocam yeni bir char açıcam ve 1 milyon sp kastırıcam siteden sonrada level kastırıcam fakat hangi charı açacağıma bir türlü karar veremedim str blade ile nuker sword 2 sinde daha çok takıldım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosaNostra
    CosaNostra's avatar
    Erkek

chari sen kamsicaksan sword shield Full STR fire cold. hele ustunde sagalm olursa blueler ve full sos veya nova dadindan yenmez emme 1 milyon sp seni ne kadar goturu bilemicem, 120 kadar goturemice kesin en fazla 80 lv kadar gidersin. ondan sonra tek basina kasamassin. ha dersen ben paranin mna korum Full STR fire - Cold bow ac. ustune saglam garment seti cekdinmi bide eline sos-som-sosun bi bow takdinmi hem hizli kasarsin yuksek lv lerde hemde kolay kolay yatmazsin. 

bow konusunda tecrubeliyim ha dersne ben oyuna oyle ucuk kacik para yatirmam arada bir girer takilirim bowdan uzak dur. 

Yıldızlar unutulmaz. * * * Bizler Cumhuriyetini, taşıyacağız sonsuza, Atam sen rahat uyu, aziz vatan toprağında
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostgun
    Lostgun's avatar
    Erkek

CosaNostra bunu yazdı:
    -----------------------------

chari sen kamsicaksan sword shield Full STR fire cold. hele ustunde sagalm olursa blueler ve full sos veya nova dadindan yenmez emme 1 milyon sp seni ne kadar goturu bilemicem, 120 kadar goturemice kesin en fazla 80 lv kadar gidersin. ondan sonra tek basina kasamassin. ha dersen ben paranin mna korum Full STR fire - Cold bow ac. ustune saglam garment seti cekdinmi bide eline sos-som-sosun bi bow takdinmi hem hizli kasarsin yuksek lv lerde hemde kolay kolay yatmazsin. 

bow konusunda tecrubeliyim ha dersne ben oyuna oyle ucuk kacik para yatirmam arada bir girer takilirim bowdan uzak dur. 

En fazla 250 yatırırım hocam nuker açsam olurmu sence hem skilleri güzel hem unique keser hem kale savaşlarında iyi hem pwp de iyi ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosaNostra
    CosaNostra's avatar
    Erkek

aylik 250 yatiriyim dersen kral bower char cikarisin. serverine gore ortaligin mna koyabilirsin. nuker konusunda. uniq ve kale savaslarinda guzel gider emme velakin pvp de str charlara karsi yerden kalkamassin. ki beni daha kendi lv lerimde hicbir int char yatiramadi. int charin tek dayanagi snow shield(yanlis olabilir uzun zamandir oynamiyorum?) ki snow shield bitince yatarsin buyuk ihtimalle. ha ama nuker char hizli kasar kendindne dusuk lv mooblarda o ayri birr konu. 

ozet gecmek gerekirse; charim saglam olsun pvp de yatmasin, ben oyunun dadini cikarcam diyosan STR S/S veya benim tavsiyem Full STR fire-Bow 

yan skill olarakda cold. 

emme dersen ben uniq kesecem pvp takilmicam hizli kascam nuker uygundur, ancak EU charlarina karsi nuke charlarinin durumu nedir bilmiyorum. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostgun
    Lostgun's avatar
    Erkek

CosaNostra bunu yazdı:

Peki hocam str blade hakkında ne düşünüyorsun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

warlock aç birader.1m sp yetmez ama daha fazla kasman lazım 105 levelde sp görevleri var  o zamana kadar yetecek sp yi kas..sonra o bowlar falan yalan olur karşında.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

ekşın dolu bir oyun ıstıyorsan 4 boyutlu paranın pek önemli olmadığı yeteneğin konuştuğu bir oyun soylıyım sana hatta vıdeolarına fılanda bakabılırsın youtube airrivals dıye arat..yanlız oynarsan skyrivals oyna bu serverde kasmasıda kolay dırek savaşlara katılırsın

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

Lostgun bunu yazdı:

CosaNostra bunu yazdı:

En fazla 250 yatırırım hocam nuker açsam olurmu sence hem skilleri güzel hem unique keser hem kale savaşlarında iyi hem pwp de iyi ?

uniqe keser olayını bi geçicen usta, sen bi nuke atıncaya kadar wizard hem öküz gibi vurur hem senden hızlı vurur,

onu geçtim xbowlar hem krit atıo hem seri seri vuruo, sana kalır mı o uniqe allasen.

tek yakalarsan kesersin de, bikaç kişi varsa onların içinden bitek wizard alabilir uniqe'i

Toplam Hit: 3662 Toplam Mesaj: 22