folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Hala Silkroad Oynayan Varmı ?

Hala Silkroad Oynayan Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek

CosaNostra bunu yazdı:
    -----------------------------

chari sen kamsicaksan sword shield Full STR fire cold. hele ustunde sagalm olursa blueler ve full sos veya nova dadindan yenmez emme 1 milyon sp seni ne kadar goturu bilemicem, 120 kadar goturemice kesin en fazla 80 lv kadar gidersin. ondan sonra tek basina kasamassin. ha dersen ben paranin mna korum Full STR fire - Cold bow ac. ustune saglam garment seti cekdinmi bide eline sos-som-sosun bi bow takdinmi hem hizli kasarsin yuksek lv lerde hemde kolay kolay yatmazsin. 

bow konusunda tecrubeliyim ha dersne ben oyuna oyle ucuk kacik para yatirmam arada bir girer takilirim bowdan uzak dur. 

1 m sp ile 80 level mi ? 

hahah :D

ben küçükken 5 yaşındaydım lan bu kadar açık ve net.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

artık sarmıyor hiçbir online oyun ya.

zaten oyun dönemini felanda bıraktım böyle hiçbir oyunu oynamak istemiyor canım.

zamanında bayaa oynadım silkroad ama gerçekten reel paranın önemi olmayan ve el becerisinin konuştuğu bir oyun olmadığından sıkıyor bir yerden sonra.

reel para ile oynanan hiçbir oyunu sevmiyorum. WoW hariç :D daha doğrusu free 2 play dediğiniz oyunlara para yatırmak aptalca geliyor.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek

DarkFall bunu yazdı:

eskiden oynardım, online oyunların babasıdır. hele birde yabancılardan ortam kurdunmu ingilizcen de varsa süper. ama level kasma açısından çok zor.

Lütfen bu sözü her yerde söyleme 'online oyunların babasıdır' gülerler sana Ultima online'a saygısızlık bu.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

ultima online'ın üstüne oyun tanımam...parasal sıkıntıdan dolayı millet oynayamıyor şimdi..server acılacakta parası verilecekte..kimse veremiyor o parayı.nie versin zaten..ultima yaa..baska bir oyundu.

maya server +95 clana alım var.. 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

ultima online'ın üstüne oyun tanımam...parasal sıkıntıdan dolayı millet oynayamıyor şimdi..server acılacakta parası verilecekte..kimse veremiyor o parayı.nie versin zaten..ultima yaa..baska bir oyundu.

maya server +95 clana alım var.. (pm)

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

silkroad bağımlılık yapar ve kalitelidir. bir oyunu kıyaslarken her yönüyle kıyaslayın. oyun vardır, her ay biton para yatırmadan zevkli olmaz, oyun vardır paran yoksada oynarsın.

silkroadda level itemden daha değerlidir. ve itemler ucuzdur. kişisel açıdan oyunların babasıdır. tabi herkesin tarzı farklı olduğundan, knight, ultima gibi oyunlardan çıkanlar beğenmez.

bow olayına gelince. 1.2m sp ile 78 lvl full farm bow yaptım, şuan 400 k sp si duruyor. yaklasık 6-7 aydır girmiyorum.

ayrıca, oyun oynuyorsunuz. aylık 250 tl yatırmak nedir? ne zevki kaldı ki ozaman. aylık max 30-50 tl arası her işini görürsün bu oyunda, fazla abartmaya gerek yok işi hastalığa çevirmeyin hocalar. ( premium hariç )

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek

Sayın DArkfall görüşüne ve silkroad'a saygım sonsuz sonuçta ortada bir emek özveri var ama mmorg'un atası,babası,kralı Ultima online'dır.UO'dan sonra WoW,silk,knıght vb. oynyanların %90'nın ortak görüşü ULTİMA ONLİNE'dır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

angelofhope bunu yazdı:

artık sarmıyor hiçbir online oyun ya.

zaten oyun dönemini felanda bıraktım böyle hiçbir oyunu oynamak istemiyor canım.

zamanında bayaa oynadım silkroad ama gerçekten reel paranın önemi olmayan ve el becerisinin konuştuğu bir oyun olmadığından sıkıyor bir yerden sonra.

reel para ile oynanan hiçbir oyunu sevmiyorum. WoW hariç :D daha doğrusu free 2 play dediğiniz oyunlara para yatırmak aptalca geliyor.

demişsin ama ilk mesajımı okumadın herhalde tam olarak istediğin gibi bir oyunu yazdım ılk postumda,karşıdakı adamlardan bikaç bin tl para harcayıp ıtem yapmış olmasına rağmen rahatça madara ettiğim adamları biliyorum :) adam zengin,dıger onlıne oyunlarda parayla koltuguna yaslanıp adam kesen tipler, söylediğim oyunda maymun oluyorlar.. eğer cidden yeteneğine güveniyorsan mutlaka ındirip bir dene derim skyrivals'ı. youtube de eski serverlerden airrivals veya acerivals dıye aratırsan ekşın dolu savaşları veya teketek yapılan vs leri izleyebilirsin

Örnek video : Linke tıkla

Not: 720p hd seçip izleyin

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostgun
    Lostgun's avatar
    Erkek

Hocalar konu biraz sapmış ama ben hangi oyun olursa olsun en fazla ayda 30 lira harcarım ve bende Sro da sağlam bir char kasmak istiyorum.Amacım 15 tatile kadar bot ile sp bota vermek bir siteye hocalar 15 tatilde de takılmak nuker ile blade favorilerim wiz kastım 67 ye kadar unıq ten baska bır boka yaramıyorlar.Wiz-blade-nuker sro da açacağım charlardır ve bi char açıp sonra pişman olmak istemiyorum ondan araştırıyorum.

Bir gün Ferrari alacağım.İnanıyorum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesutb
    mesutb's avatar
    Erkek

evet beyler konu hortladı :)

eski oyuncusu olarak bu ara tekrar sarmayı düşünüyorum oynayanlar veya boşta charı olan varmı ??

Gözlerin kapaliyken hayati yaşamak kolaydir.
Toplam Hit: 3690 Toplam Mesaj: 22