Halkın Partisi: )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Qin bunu yazdı:
    -----------------------------

:D bunlarla tüm giderler karsılan arti arazi ve araç filosumu kurulur hoca içtinmi sen

bilmem delegelerin al varlıkları delegeler aidat verir bence sadece malvarlığını partiye bağışlamaz

hadi yapılanmayı görelim bence chpiktidara gelmek istemiyop zaen

sadece kaos oluşurup kaostan iii gelir elde edyor 40 yıldır böyle olmadımı?

Dayılar Bİ Günde Sinirlenmeden tartışın ya

AKP de temiz değil hoca dokunulmazlığı niye kaldırılmıyo sanıyorsun :) milletvekillerinin çoğu iş adamı devlet ihaleleri f-elan yan kuruluşlarına veriliyo

eskiden akp yiyo az yiyo derdim şimdi akp yiyo felaket yiyo diyorum eğer başka parti iktidar olursa ozaman yüce divanda yargılanan bakanlar felan göreceksiniz dediğimi anlayacaksınız..

Chp de halkın değil tikilerin partisi oldu :) Ama yapılanma olumlu sonuç verirse yıkıcı değil yapıcı politika izlerse olur ama baykal varken biraz zor olur 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    Ben hayatımda Deniz Baykal kadar koltuk sevdalısı bi insan ne gördüm :D  Bi defolup gitse  belki bişiler olur ama o herif o koltuğu bırakmazz .Nasıl bi ego lan bu :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    Qin bunu yazdı:

:D bunlarla tüm giderler karsılan arti arazi ve araç filosumu kurulur hoca içtinmi sen

bilmem delegelerin al varlıkları delegeler aidat verir bence sadece malvarlığını partiye bağışlamaz

hadi yapılanmayı görelim bence chpiktidara gelmek istemiyop zaen

sadece kaos oluşurup kaostan iii gelir elde edyor 40 yıldır böyle olmadımı?

Dayılar Bİ Günde Sinirlenmeden tartışın ya

AKP de temiz değil hoca dokunulmazlığı niye kaldırılmıyo sanıyorsun :) milletvekillerinin çoğu iş adamı devlet ihaleleri f-elan yan kuruluşlarına veriliyo

eskiden akp yiyo az yiyo derdim şimdi akp yiyo felaket yiyo diyorum eğer başka parti iktidar olursa ozaman yüce divanda yargılanan bakanlar felan göreceksiniz dediğimi anlayacaksınız..

Chp de halkın değil tikilerin partisi oldu :) Ama yapılanma olumlu sonuç verirse yıkıcı değil yapıcı politika izlerse olur ama baykal varken biraz zor olur 

jhoca neden kaldırılmıyor biliyormusun aslında ihale mihale fasa fiso bügn ergenekon denen devlet içi örgütlerin istemedikleri  parti istedikleri gibi al şağı yapabilirler bakın bügünün haberlerine sırf kaos yaratmak için genel kurmayı bile bombalamayı düşünmüşler dokunulmazlık kaktığı anda neler gelir baslarına biliyomusun 

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    ergenekon diye bir örgütlenme yok.. tamamen akp nin kendini hakli cikarma is yapmis olma izafiyet teorisinden baska bisi degildir.. genelkurmayi bomba atacak filan spekulasyonu iyice yaymaktan baska birsey degil..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

oo Qin hosgelmissin :)

birkac gun konu acmayinca meraklanmistim,

evet guzel bir yere deginmissin, chp o arazi aldigi paralari nerden aliyor belli degil, amerikali isbirlikcilerinden parayi aliyor gidip halkin arazisini satin aliyor ve adina halk partisi deniliyor :)

yani akp nin bu ulkeyi satmasini gordugun halde susabiliyorsun ama x partisi arazi satin alinca

"vay efendim bu nasil halk partisi" "vay efendim kac tane araban var" 

peki sen burda bi yolsuzluk gorebiliyormusun ?

yetimin hakkini yeme olayi varmi ?  cikip birisi "babalar gibi satin alirim" diyormu ?

chp akp nin ekonomisine guvenmemis parasini degerlendirerek kendi gelecegini guven altina almaya calisiyor.

en azindan ulkeyi satmiyor... 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    axaraylim
    axaraylim's avatar
    Erkek

her partinin bir cıkarı vardır chp yahudi lobisinin uşaklığını yapıyor atatürk yaşasa bunları direk asardı

akp de devlet kadrolarına adamlarını yerleştiriyor  ama içlerinde gercekten vatanını seven iyi insanlarda vardır bence onlara sözümüz yok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek
    hocalar ne olacak,herkes gibi bunlar da arkayı saglama alıyor.Atalar boşa mı demiş,görünen köy yakındadır diye :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

akp nin yaptıklarını eleştirmeyen birinin chp yi eleştirmek gibi bir lüksü olamaz. eleştirirse de olaya objektif değil maljektif bakıyo demektir :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    axaraylim bunu yazdı:

her partinin bir cıkarı vardır chp yahudi lobisinin uşaklığını yapıyor atatürk yaşasa bunları direk asardı

akp de devlet kadrolarına adamlarını yerleştiriyor  ama içlerinde gercekten vatanını seven iyi insanlarda vardır bence onlara sözümüz yok

:)) chp yahudi lobisinin uşaklığını yapsaydı şimdi o koltukta baykal oturuyor olurdu :) sen şimdiye kadar yahudilere çalışan birinin kaybettiğini gördün mü?

kaldı ki yahudiler artık siksen dönmez yüzünü chpye, adamlar almış eline islam ı oh mis gibi oynuyorlar halkımla.. hep kendileri tatmin oluyor islam gibi düşman bir dinin içine ederek, hem de bu dini kullanarak yahudiliğe güç kazandırıyorlar.

yani şu anda yahudilere uşaklık eden chp değil halkımızın "islam" anlayışı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:

akp nin yaptıklarını eleştirmeyen birinin chp yi eleştirmek gibi bir lüksü olamaz. eleştirirse de olaya objektif değil maljektif bakıyo demektir :|

eleştirdiğim ve eleştirmediğimi  biliyomusun 

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
Toplam Hit: 8922 Toplam Mesaj: 74