Halkın Partisi: )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    CIZIRTI bunu yazdı:
    -----------------------------

akp hakkında başsavcı sayfalarca şikayete konu belge sundu mahkemeye. akpnin yaptıkları dururken chp nin yarım sayfa haberi çıkmış ortaya. onlarda ne kadar yolsuzluk içerikli faaliyetlerdir tartışılır ki, bence yolsuzluk değil, çünkü ne halkın sırtından ne ülke topraklarından ne ülkenin ileri gelen firmalarının (örn:türktelekom) yabancılara satılmasından..... elde edilmiş gelirlerle alınmıştır.kaldıki kişilere ne oluyor anlam veremiyorum ne yani akpnin yaptıkları orada dururken asparagas varsayımlarla chpnin yaptıkları çamurlanmaya mı çalışılıyor. madem bu kadar ülkeyi seven hep iyiliğini isteyen kişileriz o zaman herşey ortada chpnin yaptıklarını irdeleyinceye kadar irdelenecek sorgulanacak o kadar çok yapılan var ki... bknz:akp

konu akp değil konu ayrı onada bi baslık açarsınız onuda tartısırız saygı çerçevesinde ok siz konuyu iice bidaha okuyun sona bi akp diye baslık açın onuda tartışalım suan konu chp ok

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bugun benim aptalligim ustumde

bir partinin 80 tane gayrimenkul almasinin nesi yanlis ?

yolsuzluk yaparak mi almis ? yetimin hakkini yiyerek mi almis ? zorla mi almis ?

cikin arazimden ben buraya banka, alisveris merkezi yapacagim diyerek mi almis ?

birisi yillarca hastane yapmak icin yillarca devlet basvurmusta izin verilmemis sonra ayni araziyi okul yaptirmak icin basvurmus yine izin verilmemis de araziyi tasyapiya satinca 1 haftada alisveris merkezi yapmak icin izin cikmista bunun icinmi haber yapilmis ?

ne icin ? burda yolsuzluk mu var ? hirsizlik mi var ? talan mi var ?

digerlerini gormeyip bunu gormek buyuk basari helal olsun  

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

bugun benim aptalligim ustumde

bir partinin 80 tane gayrimenkul almasinin nesi yanlis ?

yolsuzluk yaparak mi almis ? yetimin hakkini yiyerek mi almis ? zorla mi almis ?

cikin arazimden ben buraya banka, alisveris merkezi yapacagim diyerek mi almis ?

birisi yillarca hastane yapmak icin yillarca devlet basvurmusta izin verilmemis sonra ayni araziyi okul yaptirmak icin basvurmus yine izin verilmemis de araziyi tasyapiya satinca 1 haftada alisveris merkezi yapmak icin izin cikmista bunun icinmi haber yapilmis ?

ne icin ? burda yolsuzluk mu var ? hirsizlik mi var ? talan mi var ?

digerlerini gormeyip bunu gormek buyuk basari helal olsun  

peki ozaman erdoğanın oğlu gemi almış derken yolsuzluklamı almış peki??

okadar yüklü mülkü almak için kaynak hocam kaynak nerden anlattığınız kaynaklar parti giderlerini zor karsılar bukadar mülkü almaya yetmez ok

ve halkın partisiyiz dip servetine servet katıyosun neden birazda halkına aktarmıyosun bu kaynaklarını halkın partisi olupda elinde microfon alıp yaygaramı yapmak sadece sizce biraz uyutuldğunuzu hissetmiyormusunuz millet

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Qin bunu yazdı:
    peki ozaman erdoğanın oğlu gemi almış derken yolsuzluklamı almış peki??

okadar yüklü mülkü almak için kaynak hocam kaynak nerden anlattığınız kaynaklar parti giderlerini zor karsılar bukadar mülkü almaya yetmez ok

ve halkın partisiyiz dip servetine servet katıyosun neden birazda halkına aktarmıyosun bu kaynaklarını halkın partisi olupda elinde microfon alıp yaygaramı yapmak sadece sizce biraz uyutuldğunuzu hissetmiyormusunuz millet

hah bak bana bunu de

chp halkin partisi madem niye halka aktarmiyor de niye arazi satin aliyor de.

erdoganin oglu gemi alirken yolsuzluk yapmadi tabiki her milyon dolari olan insan gidip gemi alabilir.  ben soruyorum o gemiyi nasil aldi,

oglu burslu okuyordu, hani hicbirsekilde para harcamadi cebinden,

o zamanlar zaten basbakan "basbakan maasiyla gecinemiyorum" diyordu

yani nasil bir sihirli degnek degdi ki boyle birden hersey yoluna giriverdi ?     

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

Qin hocam chp bu ülkenin en taşşaklı partisidir. Atatürkten bu yana gelmiş bir parti. bırak da o kadar altyapısı olsun.

erdoğanın oğlu gemicik almış yolsuzlukla mı almış diyosun, neden akp başta deilken ağzı kokan bu insanlar akp başa gelince birden bire zengin oluverdi?

neden son model arabaların içinde hep çarşaflı kadınlar görüyorum?

tayyipin kızı neden yurtdışında,türkiyede türbana özgürlük yok diye. peki oğlu da mı türbanlı? onun ne işi var amerikalarda?

kahraman amerikan askerlerine duacı olan baykal mı erdoğan mı?

neden amcam olacak şerefsizin akp ye katılmadan önce sik kadar dükkanı varken şimdi fabrikası var?

eğer şu anda chp devletin başında olsaydı haklısın ama, chp nin devleti soyma gibi bi durumu yok şu anda :|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:

Qin hocam chp bu ülkenin en taşşaklı partisidir. Atatürkten bu yana gelmiş bir parti. bırak da o kadar altyapısı olsun.

erdoğanın oğlu gemicik almış yolsuzlukla mı almış diyosun, neden akp başta deilken ağzı kokan bu insanlar akp başa gelince birden bire zengin oluverdi?

neden son model arabaların içinde hep çarşaflı kadınlar görüyorum?

tayyipin kızı neden yurtdışında,türkiyede türbana özgürlük yok diye. peki oğlu da mı türbanlı? onun ne işi var amerikalarda?

kahraman amerikan askerlerine duacı olan baykal mı erdoğan mı?

neden amcam olacak şerefsizin akp ye katılmadan önce sik kadar dükkanı varken şimdi fabrikası var?

eğer şu anda chp devletin başında olsaydı haklısın ama, chp nin devleti soyma gibi bi durumu yok şu anda :|

:D:D:D

tamam artık yorum yapmıcam sadece sunu sölim

yaw baykalın cocğu yokmu ben nedne hiç göremiyom eşi falan

la yoksa (so) olmasın:D:D:D

harbi la yumuşak falan olabilir bak oğlu dince aklıma geldi bunun ne karısını nede oğlunu cocğunu gören varmı

tamam kesin rahip lan bu :D::D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Qin

sapittin iyice, surda ciddi ciddi tartisirken,  adamin torunu bile var ama devletle is yapmadiklari yolsuzluga bulasmadiklar icin pek kimse tanimiyor bilmiyor,

veya ne bileyim trafik kazasinda birinin olumune sebep olupta babam belediye baskanin ogluyum diyerek olayi ortbas ettirmiyorlar

qin biraz daha ciddi yaz veya konuyu kilitleyecegim 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

Qin

sapittin iyice, surda ciddi ciddi tartisirken,  adamin torunu bile var ama devletle is yapmadiklari yolsuzluga bulasmadiklar icin pek kimse tanimiyor bilmiyor,

veya ne bileyim trafik kazasinda birinin olumune sebep olupta babam belediye baskanin ogluyum diyerek olayi ortbas ettirmiyorlar

qin biraz daha ciddi yaz veya konuyu kilitleyecegim 

:D tamam bişi demedik hocam zaten biliyom beni banlamak için iki kelime bekliyon ağzımdan :D şaka yapıyorum

1. hocam uzlaştığımız nokta olmadığı için ben yorumu kısa kesiyorum o sebepden katılım yapan herkese tşk ediyorum

bi gün nasip olursa yüz yüze konusuruz ozaman daha iyi anlatabilir anlaşılabiliriz eyw

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Büyük şirketler belirli peryotlarla bilançolarını yayınlarken partiler niye gelirlerini giderlerini yayınlamaktan kaçınıyor?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Qin bunu yazdı:

o dediğin 3 yıl içinde alınmış hoca kurulduğundan beri değil

hadi bütün  partilerin  mal varlığını cıkar ozaman karsılastralım : ) hı

Farzet ki aldı, Unakıtan durur mu hiç, orada yolsuzluk var mı yok mu diye, uykusuz geçecek günlerin hesabını yapmaya başlamamış mıdır? 

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
Toplam Hit: 8928 Toplam Mesaj: 74