folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hamam Böcekleri:((

Hamam Böcekleri:((

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bizim bi kedi vardı 1 haftada hepsini yemişti yavşak bi tane bulamazdım şimdi o  gitti arada sırada gece görüyorum 1 kaç tane kedi al derim kedi :D

DOM..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek
    gece terliği giyiyom aniden banyonun ısını acıyom sağa sola zıplıyom en az 2-3 tane ölüo  :D  cesetleri orda bırakıyom ibret olsun diye  karıncalarmı alıyo kendilerimi gidiyolar sabaha 1 tane yada 2 tane kalıyo diğeri mechul :D

(:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kerim bunu yazdı:
    -----------------------------
    gece terliği giyiyom aniden banyonun ısını acıyom sağa sola zıplıyom en az 2-3 tane ölüo  :D  cesetleri orda bırakıyom ibret olsun diye  karıncalarmı alıyo kendilerimi gidiyolar sabaha 1 tane yada 2 tane kalıyo diğeri mechul :D
    -----------------------------

bende öldürdüğümde sabaha kadar ibret olsun diye bırakıyorum orda :D

DOM..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

http://www.nascomarket.com/images/Baygon%20sineklere%20karsii.jpg

buda kullanım talimati :D

http://www.youtube.com/watch?v=oAulbDJfapw&feature=channel_page

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    http://www.detan.com.tr/mucadele.aspx    + Tabletler var |: böcek yemi Raid in 5,95 tl 3 tane tablet en çok nerden çıkıosa ibneler oralara koy.zehirli yemi yiyip gidiolar.Ondan sonra amuda kalkık vaziette bulabilirsin böcekleri : D  ters dönmüş gebermi$ oluolar.

EDit : http://www.detan.com.tr/bocek_imha.aspx 3 adımda yoketme :F + şu resmi kaldırın aq :/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Aslında hamam böcekleri muhteşem hayvanlardır, üzerine basarsınız ama o ayakları ertesi güne kadar hareket eder :D. Ben de çok tiksinirim bu hayvanlardan. Teyzemin evinde çok vardı bir ara, gece mutfağa su içmeye giderken ha bastım ha basacam diye seke seke gidip hemen lambayı yakıyordum ve hepsi yuvalarına kaçıyordu. Hiç tereddüt etmeden öldürdüğüm iki hayvan hamam böceği ve sivri sinektir, onun dışındakilere ben "yazık lan" derim kendi kendime :D.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

bu ilaçtan al

büroda ve evde kullanıyorum. 1 sene boyunca etkili. kökünü kurutuyor. tavsiye ederim. 

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek
    Üzerine basıp, ortada bırakırsınız yavrulamasını engellemezsiniz. Bu arkadaşların görüldüğü yerden alınıp derhal evin dışına atılması gerekir. Bunlar ilaçla genelde ölmez. En etkili yöntem ise görüldüğü yerde üzerine kaynar su dökmektir. Anında ve kesin çözüm!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk_sahin
    faruk_sahin's avatar
    Erkek

o fotodaki senin eleman diil dimi?

Hayat Senin Başkalarına Bırakma!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

hocam felaket derecede hızlı ürüyorlar.Böcek fobisi aşırı derecede olan birisi olarak hayatımda görmedim.Pansiyonda halıda karafatma görüp 1 kaç saat yere basmadığımı biliyorum.

eğer buna benzer bir olay daha yaşarsan gördüğün böceklerden sonr sende kaşıntı başlıcak üstünde geziniyormuş gibi olcak.İlaçlattırıcaksın yoksa bitmez :D

Konumu silenlere inat kürdüm
Toplam Hit: 6389 Toplam Mesaj: 32