folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hamam Böcekleri:((

Hamam Böcekleri:((

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

bu böcekler trake solunum yapar

oksijeni ve co2 yi kanlarında taşımaz direk trake sistemiyle vücudun içine alırlar bu onlara hız kazandırır

bir hamamböcünü öldürmek istiyosanız böcek ilacını üstüne değil sadece götünün oldugu yere yürüdüğü yerin arkasına falan sıkın

çünkü o solunumunu götteki trake boşluğundan yapıyor

ayrıca çoğu yalan kanımca.

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    hamam böcekleri evriminin büyük bir kısmını tamamlamışlardır ve radyasyondan etkilenmezler.Vücudunun dış yapısını saran kitin öylesine dayanıklıdır ki radyasyonu geçirmez ve trke solunu yaptığı içinde oksijenle direk temas halindedir bu yüzden çok hızlı hareket ederler.

http://yigitdemirag.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    Seninki tuvallette çıkmış iyi yine :) bizimkiler tavanlarda, bilgisayar klavyemin altında dolaşıyorlar... :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    Atom bombasının fayda etmediği tek canlı.

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CipriX
    CipriX's avatar
    Erkek
    geçen gece pc basında otururken içeri vızır vızır bişeyin girdiğini duydum bi baktım kapkara 4-5 cm boyutunda bi böcek içeri kaçayım derken üstüme kondu kafayı yedim herkes uyuyodu ayak seslerime kalktılar ışığı yaktım baktım hayvan gibi hamam böceği hatta hayvan az kalır yanında boğa gibi koduum şeyi :D peder saolsun yakaladı koduum şeyini ezdi attı ama yatamadım gece bidaha gelir die :D ulan ne iğrenç bişey ya o kadar dağda kampta kaldım o kadar böcek gördüm bu hamam böcüğünü görünce sıyırıom :D

if else while vs.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    asla bir haşereyi evinizde öldürmeyin bir kağıtla alıp dışarı atın yoksa onun yaydığı koku diğer haşereleride çeker yapmanız gerekenler ise basit evi temiz tutucaksınız camlara sineklik teli takıcaksınız mutfaktan başka yerde yemek yememeye özen göstericeksiniz yerlerde ekmek kırıntısı vs olmiyacak bunları yaparsanız heralde hiçbir haşere evinizde barınmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    arkadaşlar detanın ilaçlarıdan alıp deniyeceğim artık tabletde alıcan spreyde ikisinide denerim tşkler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    harbi bu sene coğaldı bunlar noluyo amk bizm evdede gördüm bu itlerden öldürüverdim hemen .

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    benim ödüm kopuyo bu böceklerden. resmen korkulu rüyam.

Adsense Gelirli Siteler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    tataramazan ve ben msnde çok muhabbeti yapmıştk bunların, yeni stretejiler kazanıyorduk.

....
Toplam Hit: 6388 Toplam Mesaj: 32