Hangi Telefon Bilemedim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Selamlar,

Yakın zamanda max 1500 tl bir bütçe ile bir telefon almayı düşünüyorum.

Aklımda uzun süredir bir model vardı. Samsung Galaxy C7 Pro

Fakat yakın zamanda çıkan Samsung Galaxy J7 Pro ya baktım. Bu telefonun Samsung Türkiye garantili olanı mevcut. Ama C7 Pro sadece ithalatçı garantili olarak satılıyor.

Aldıktan sonra 3 sene rahat götürmeli. kamerası iyi olmalı. Metal kasa olmalı vs..

Siz ne dersiniz?

C7 Pro genel olarak J7 Pro dan daha iyi. Sadece J7 Pro da batarya kapasitesi daha yüksek. Bir de Samsung Türkiye garantilisi var.

Bilemedim, siz ne dersiniz??

JOE tarafından 09/Eki/17 11:52 tarihinde düzenlenmiştir

Not late for nothing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Ben olsam J7 Pro'yu alirdim.

https://www.youtube.com/watch?v=f8iLTp0MgYQ

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

xiaomi al hocam

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

xiaomi al hocam

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

1950 tl xiaomi mi note 3 verebilirim sifir kutusunda

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

hocam c7 si olan birisi samsungdan memnun değilim htc alayım diye geçen hafta telefoncuya gitti , HTC U play  64gb aldı, (İranda)

telefon kasa olarak da baya hoş özellikleri de iyi . Bi incele derim .  

edit: Türkiyede resmi olarak satışı yok sanırım , gitti gidiyorda bi satıcı 1 yıl uluslar arası garantili satıyorum demiş.

piradomim tarafından 09/Eki/17 13:15 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    piradomim bunu yazdı

hocam c7 si olan birisi samsungdan memnun değilim htc alayım diye geçen hafta telefoncuya gitti , HTC U play  64gb aldı, (İranda)

telefon kasa olarak da baya hoş özellikleri de iyi . Bi incele derim .  

edit: Türkiyede resmi olarak satışı yok sanırım , gitti gidiyorda bi satıcı 1 yıl uluslar arası garantili satıyorum demiş.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/htc-u-play-32-gb-htc-turkiye-garantili-304381450

Mediatek işlemcili bir telefona 2.250 verilmez. Türkiye'deki GSM frekanslarıyla uyum problemleri var. Yurtdışında ucuzdur vs bir şey diyemem ama gözümde ederi 1.500

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    piradomim bunu yazdı

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/htc-u-play-32-gb-htc-turkiye-garantili-304381450

Mediatek işlemcili bir telefona 2.250 verilmez. Türkiye'deki GSM frekanslarıyla uyum problemleri var. Yurtdışında ucuzdur vs bir şey diyemem ama gözümde ederi 1.500

Bence de 2250 etmez cihaz , Kadıköyde bi telefoncu 1300tl ye 64gb olanı 1 yıl uluslararası garantili satıyor idi benim internette bulduğum. Burada 800₺ gibi komik rakama satılan bi telefon türkiyede nasıl 2250₺ olur onu da aklım almıyor

edit2: yuh hatta 2250 olanlar 32gb modeli yuh 

edit: 

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-htc-u-play-64gb-black-4gb-ram-sifir-kayitli-bogazici-bilisim-485722283/detay

not: satıcı ile alakam yok

piradomim tarafından 09/Eki/17 13:59 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Bütçe 1500 tl civarlarında. Takıldığım şu garanti meselesi. Düzgün bir ithalatçı olsa ithalatçıdan alırım. gg de, n11 de filan özellikle Delta garantili diye belirtilen cihazlar var, nasılsa artık.

Not late for nothing
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung Türkiye garantili cihaz alacaksan garanti için Samsung Resmi servisine götürmelisin. Samsung yetkili servislerine değil. Samsung franchise tarzı bayilik veriyor. Bu servisler garanti kapsamında tamir ettikleri cihazlar için az para alıyor olmalılar ki her şeye kullanıcı hatası deyip müşteriden para istiyorlar. Samsung'a ait olan servisler ise sorun çıkarmadan hallediyorlar.

mkyb tarafından 09/Eki/17 13:55 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

c serisi alma hocam

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
Toplam Hit: 2785 Toplam Mesaj: 27
c7 pro j7 pro