folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Harun Yahya Eğitim-Sen İn Sitesini Mahkeme Kararıyla Kapattırdı. ?

Harun Yahya Eğitim-Sen İn Sitesini Mahkeme Kararıyla Kapattırdı. ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Onca dünya meselesi varken halen daha metafizikle uyuşturuyorsunuz beyninizi :) Hala ademle havvadan çoğaldığınıza inanın size madem o mantıklı geliyor :) Bırakın bilimi rehber edinen gençlik bilime inansın. Bahsi geçen zat-ı muhterem için fevkalade güzel sözler söylenir , söyleyeceklerde çoktur. Bakmayın susuluyor , sebebi o zat-ı muhteremin bu sitenin tırnağı kadar değerinin olmamasındandır , site geleceği için locked.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar tartıştığımız şey evrim teorisi değildir. Dikkat çekmek istediğim nokta bu adam site kapattırarak akllı sıra üstünlük sağlamaya çalışıyor. Savunduğu şeyleri ona karşı olan siteleri kapattırarak güya haklılığını gösterecek.

Bu site kapatma olaylarından sonra Harun Yahya insanların gözünde ancak " Baba beni dövdüler" diye zırlayan ve sağa sola saldıran 5 yaşındaki bir çocuktan bile daha geri seviyededir.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    bilmediğim konuya girmem yorumsuz :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kitaplarinda videolarinda national georaphicden aldigi videolarin uzerine "kusun bu sekilde ucmasi Allah in bir hikmeti degilmi", "bu hucrenin bolunmesi, kani soyle temizlemesi Allah in bir hikmeti degilmi" demekten oteye gitmemistir.

Bilim adamlari kusun ucmasinin bilimsel aciklamasini yaparken, bilim adamlari insan vucudunu hucrelerin hareketlerini vs vs cozmeye calisirken mantikli aciklamalarda bulunurken, sadece "Allah in bir hikmeti" demekle bilimin onune gecmeye calisan bir yurdum insani.

bu yoldan guzel rant sagladigi bi gercek, bu rant nerden geliyor orasini kimse bilmez. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 5483 Toplam Mesaj: 35