folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hasta Olan Kaç Kişi Var?

Hasta Olan Kaç Kişi Var?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

arkadaşlar bende öyleydim ama çok dirençliyim reçetemde 8 sayfa dolu 2 si grip diğerleri hep diş.İlaç falan kullanmayı sevmem.Az hasta olurum.Halsizlik, ishal grip kırgın mide bulantısı gibi acayip bir hastalık geçirdim 1 günde bitti ancak bir çok kişi bu dertten yakınıyor.

Sadece benim olduğum yer değil istanbul,düzce, erzurm, samsun, izmir konuştuğum ve böyle derdi olan insanlar var.Şu anda ordalar hal hatır için aradım sizdede varmı?Ayakta duramıyordums onra düzeltim.Aslına bakarsanız çok ciddi süpelerim var komplo teorileri biyolojik bir savaş tarzı.

Gerçekten merak ettim çünkü sanırım bu sulardan şundan bundan geçti.Aynı suyu içmeyen insanla, aynı yemeyi yemediğimiz kişilerle aynı hastalığı aynı gün gördük(onlar erikli ben kendi şehrimin suyunu içiyorum).Yani şunu sormak istyiyorum hasta olan varmı bu saydığım belirtiler gibi.

Büyük bir salgın var yada gelecek..Benim direncim iyi 1-2 günde en kötü gribi atlatıyorum herkez 1 hafta yataklara düştüğünde ben 2 günde atlatıyorum herkezin 2 günde atlattığını ben burun akıntısı ile yaşıyorum fakat böyle bir oay çok endişelendirdi çünkü gerçekten hayatımda böyle bir hastalık geçirmedim..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ravage
    Ravage's avatar
    Erkek
    Tüm Hastalara Octodan geçmis olsun dilekleri...

Buralar bizden sorulur... Ravage@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek
    Zumsuk baba yeminle bende coook direncliydim, yillardan sonra ama bak yillardan sonra oyle pis bi gribe yakalandim ki gecen haftalarda, lenfler sisti, vicudum coktu, hertarafim bitti, bogazlarim feci agriodu ALLAH'TAN bugun duzeldi :):):):)

I find your lack of faith disturbing.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    ben tas gıbıyım hıc sorun yok sadece su ıddaa macları bıtse ii olcak yoksa kalpten gıdecegım

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    ben tas gıbıyım hıc sorun yok sadece su ıddaa macları bıtse ii olcak yoksa kalpten gıdecegım

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    yaw ben dah agecen persembe acile kaldırdılar

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    Manisalıyız la ötesi varmı :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Benimde Baş AğrıLarıyLa Derdim Var VaLLa:S Yedi Bitirdi Beni

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    Allah'a şükür 5 yaşında ayağım çatlaması hariç hiç doktora gitmedim :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    uzman jandarma sınavından cıktım beynim ebesinin amı gibi agrıyo tuşla basarken bile çatlıyo uykum var yatamıyorum aq üniversitesi sikti belamı o kadar cok basım agrıyoki sinriden sürekli küfür ediyorum aq

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

1-) Bel Fıtığı (20 seans ayaktan Fizik tedavi devam ediyor.Haftada ortalama 2-3 kere acil serviste dikloron-muscoril karışımı yapıyorlar.)
    2-) Tendinit (Omuzun ön tarafından iğne yapıldı.Ağrılar hala devam ediyor.)
    3-) Mide ağrısı, Yanma (Durup dururken yediklerimi çıkarıyorum.Sebebini daha bilmiyorum.Doktora gitme fırsatım olmadı.)
    4-) Sol el bileğinde zedelenme
    5-) Sırt ve omuzlarda ağrı (Aşırı bilgisayar kullanmaktan olduğunu söyledi doktor.)
    6-) Psikiyatriye gidecektim doktor kabul etmedi. (ben senin derdine çare olamam dedi :) Zaten kendisi ayrı bi manyak...)
    7-) Göğüs kısmında ağrılar (Büyük ihtimalle kas ağrılarıdır.Yakında geçer)
    8-) Yine sürekli bilgisayar kullanmaktan yakında carpal tunnel olacak gibi.
    9-) Sinüzit
    10-) Boyun fıtığı başlangıcı gibi bi şey var.(Bu sadece benim tahminim.Pazartesi bizim doktorlardan birine gidip sorarım.Sonucu yazarım buraya.)
    11-) Kan şekerim düşer bazen.Ellerim falan titremeye başlar.
    12-) Ara sıra şiddetli baş ağrısı tutar. (500 mg majezik içince bişey kalmıyo.)
    13-) Geceleri sürekli sayıklıyomuşum. (Psikiyatristin muayene etmeyi kabul etmediğini daha önce yazmıştım :) )
    14-) Son zamanlarda da uykusuzluk çekmeye başladım.

Şimdilik bu kadar yeter. Aklıma geldikçe yazarım yine :))

(Not : Bu kadar hastalık var ama işin garip kısmı ben hastanede çalışıyorum...)

Naber la?
Toplam Hit: 5745 Toplam Mesaj: 33