folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Hayallerim Gerçek Oldu. Gpt 3 Abisi Gpt3.5 Yapay Zeka İle Türkçe Dertleştim. Chatgpt İle Tanışın.

Hayallerim Gerçek Oldu. Gpt 3 Abisi Gpt3.5 Yapay Zeka İle Türkçe Dertleştim. Chatgpt İle Tanışın.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    radres bunu yazdı

tavşanlara takıntılı...
    10 defadır fıkra anlattırıyorum hepsinde tavşan var...

tavşandan bahsetmeden fıkra anlat de bakalım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    radres bunu yazdı

tavşanlara takıntılı...

evet hemde komik değil. komik değil yazdım ben insan değilim diyor :)

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

yok kadeş insan gibi olmamış bu :)

googledan ne farkı var ki . 

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

yok kadeş insan gibi olmamış bu :)

googledan ne farkı var ki . 

2020 yılına kadar veriler mevcuttu sanırım, yani dün olan olayı bilememesi gayet normal.

adamlar mevcut verilerle deniyorlar, tutarsa verileri de güncelleme kısmını çözerler diye düşünüyorum. ancak her gün bi dünya veriyi taraması da uzun bi süreç, kuantum pc falan lazım ona.

bu arada ben hala bi giriş yapamadım bu zamazingoya, hep telefon no istiyor.

LynXMaSTeR tarafından 19/Ara/22 17:14 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Isı transferi filan çözüyor ilginç

arbeit macht frei
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek
    radres bunu yazdı

tavşanlara takıntılı...

tavşan diye diye kafayı yedi :d

Frontend Dev.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Büyük popo nedir?

Büyük popo, insan vücudunda bulunan ve omurga ve bacakları birbirine bağlayan kas dokusunun yoğun olduğu bölge olarak tanımlanır. Büyük popo, genellikle insanların vücut şekilleri arasında dikkat çeken ve önem verilen bir bölgedir.

Büyük popo, genellikle genetik yapıya göre değişir ve bazı insanların doğuştan büyük popolu olması mümkündür. Ancak, büyük popo elde edilmesi de mümkündür ve bunun için çeşitli egzersizler yapılabilir. Bu egzersizler arasında, plie squats, lunges, glute bridges ve sumo squats gibi egzersizler sayılabilir. Bu egzersizler, popo kaslarını çalıştırarak büyük popo elde etmeyi sağlar.

Büyük popo, insanların güzel ve cazip görünmelerini sağladığı kadar, sağlık açısından da yararlıdır. Büyük popo, vücudun dengeli bir şekilde dağılmış kaslarını gösterir ve bu da vücudun dengeli bir şekilde çalışmasını sağlar. Ayrıca, büyük popo, vücutta yağ depolamanın az olduğu anlamına da gelebilir ve bu da sağlıklı bir vücut kitle indeksine (BMI) işaret eder.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

eğlence dışında işe yarayacak bişekilde kullanabilen var mı ? kullanıyosanız nasıl kullanıyosunuz ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

eğlence dışında işe yarayacak bişekilde kullanabilen var mı ? kullanıyosanız nasıl kullanıyosunuz ? 

ben makale yazdırıyorum parça parça bide ihtiyacım olan kodları yazdırıyorum :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Ben karmaşık konuları anlatıp mail hazırlatıyorum. Ana fikri çat diye anlayıp süsleyip yazdırıyor.

Bugün hazırlattığım mailin başındaki şeyi silmeyi unutmuşum. Ahahaha amk.

I hope this email finds you well. Please find the attached invoice in a .doc file. Please take a moment to review it and let me know if any modifications are needed.
    If the invoice is correct, please let me know and I can send a pdf version as well.

Ben işlem vs yaptırıyorum. Mukavemet hesabı, sehim hesabı vs yaptıracam. Taslaklar oluşturuyorum.

Toplam Hit: 5781 Toplam Mesaj: 36
yapay zeka gpt3 gpt chatgpt gpt3.5