folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Hayatımda İlk Simple TV Ve Sınavım !

Hayatımda İlk Simple TV Ve Sınavım !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    BlacKShelD bunu yazd

By_tet hocam ;

Saolasın, Konuyu kapatıyorum o konuyu yanı :)

Jawsap67 Hocam ;

Sendende saolasın Sorunun aslını çözdüm, Çok saçma ve karmaşık,

O simple tvyi aldıgım konuda Simple tvnin versiyonuı 4.7  Olarak geçmektedir.

Bu sürümde yayını önceden yanı yayindan 2-3 saniye çekip biz izlerken aslında yayını 2-3 saniye geriden izleyip ve hiç donmamasına sebepl özellik yoktu. LAKİN ; Var olabilir ve ben bunu görmemiş olabilirim kimsesinin hakkını yemiyim zaten sorun bundan yana değil,

Verilen playlistlerdeki kanal baglantıları verileri direk çekmetedir yanı yayını simple tv 2-3 saniye alıp bize geç vererek donmayı engelleyememektedir.

Bu tanıya nasıl vardım ?

İlk önce dedim ki programda vardır bi sıkıntı dedim VLC  Playeri ındırıp playlisti orada denedim, Şayet aynı sorun VLC'dede Oldu;

Sonra tırlattım ve ben bunu izliycem diyip simple tvnin yenı verisiyonlarını aradım,

Buldım ki ; Simple Tv 4.8. a1 versiyonunu buldum,

Ve bununda yamalı FULL Türkçe içerisinde 1500 Kanallı Tamamı türk ve ayrı yetten adult ve yabancı kanallarda ekstra halde.

Kurdum programı, Açıldı güzel yanı kasma yaparsa rest çekip program baştan açılıyo .)

Yanı bu sadece gördüğüm ufacık bişi :) Velhasıl kelam ;

Kurdum programımızı ara yüzü muhteşem, Kanallar 10number şekılde Gruplara listelere ayrılmış,

Açtım kanalları bir baktım Wep yayınıyla aynı yayın  ( Görüntü kalitesi )

Gayet iyi HD kanallar dahil bu listede + Bir güzellik Örnk ; TRT 1 varsa ; TRT 1 SEÇENEK 1, TRT 1 SECENEK 2, TRT 1 SECENEK 3

Halınde bir kanaldan yayının patlalması olasılıgına denk 3 ayrı kopru kanal mevcutmuş şahane bişi :)

Sonra Player pencerersinde ilerleme çubu fark ettim birde baktım ki ; Önce yayını alıyo sonra 2-3 veya 3-4 saniye farkla yayıyını arkadan götürüp

Yayının donma riskini ortadan kaldırıyo.

Öbür konu açan arkadaşın playlistini girdiğimde oradakı kanalların hd yayın çekmesinden dolayı playerin altındaki ilerleme çubugu gözükmüyordu.

İşte Ozaman Herşeyi Anlamıştım :)

O konuyu açan elencor üstadtan Allah Razı Olsun :)

Bir Gecede Simple tv'nin am-na koydum Thank You Tahribat.Com :P :D

Bulduğunu paylaşıp piç etmeyen bizden değildir,bi paylaş bakıyım sorunsuz halini indirdiğin adresi

_ICEMAN_
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    hallederi_55 bunu yazdı

Bulduğunu paylaşıp piç etmeyen bizden değildir,bi paylaş bakıyım sorunsuz halini indirdiğin adresi

ahahha :) Sen yeterki iste hocammm :) ama amına kodumun linkini gene bulamıyorum up yapıp link paylaşıyım az bekle :)

EDİTTT : Buldum hocam ; http://turbobit.net/wtxy6621v5ls.html 

EricNorthman tarafından 24/Eyl/14 22:13 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

herşey iyi hoşta şu güzel kanalların linkleri çabuk patlıyor beee, o kötü işte..

bkz: lig tv (dün verdiğim programda mis gibi çalışıyordu bir kaç saate link patladı)

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BlacKShelD bunu yazdı
    hallederi_55 bunu yazdı

ahahha :) Sen yeterki iste hocammm :) ama amına kodumun linkini gene bulamıyorum up yapıp link paylaşıyım az bekle :)

hacı bu versiyonu nerden buldun kendi sitesinde bile yok bu versiyon, ayrıca indirir indirmez benim eset anında paketledi dosyayı haberin olsun.. Birde katılımsız versiyon olarak hazırlamışlar, şahsen bu katılımsız programlara pek sıcak bakmıyorum..

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    elcondor bunu yazdı
    BlacKShelD bunu yazdı
    hallederi_55 bunu yazdı

hacı bu versiyonu nerden buldun kendi sitesinde bile yok bu versiyon, ayrıca indirir indirmez benim eset anında paketledi dosyayı haberin olsun.. Birde katılımsız versiyon olarak hazırlamışlar, şahsen bu katılımsız programlara pek sıcak bakmıyorum..

Hocam yamalanmış hali virüs totalde 4 antide hata verdi onun haricinde arka planda falan veri cekısı falan hepsini kontrol ettim bi sıkıntı yok

şuanda kullanıyorum ama allah rızası için bana şu e2 kanalının ip siniver hocam :D

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    BlacKShelD bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı
    BlacKShelD bunu yazdı
    hallederi_55 bunu yazdı

Hocam yamalanmış hali virüs totalde 4 antide hata verdi onun haricinde arka planda falan veri cekısı falan hepsini kontrol ettim bi sıkıntı yok

şuanda kullanıyorum ama allah rızası için bana şu e2 kanalının ip siniver hocam :D

http://176.43.0.131/PLTV/88888888/224/3221227166/03.m3u8 

Rica ederim ne demek görevimiz

_ICEMAN_
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

Derbi için ip paylaşacak var mı?

Vasıflı Çömez!..... Artık Amatör:).. Nihayet normal...:D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar