folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Haydi Tahribat Villa Tatiline 3

Haydi Tahribat Villa Tatiline 3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı

Ben üniversite öğrencisiyim, hayatımda hiç tatil yapmadım. Yüzmeyi de bilmiyorum. Yakında İTÜ'den dereceyle mezun olacağım gibi görünüyor, kendi kendime artık tatil yapmayı hak ettim diyorum bazen.

Evde dura dura canım sıkıldı, 1 veya 2 kişilik uygun havuzu olan yüzmeyi tek başıma öğrenebileceğim bir yer var mı? 1.5 - 2 haftalık bütçe 8000 TL'ye kadar çıkabilirim sanırım. Siteden de baktım ama burada belki samimi olarak yorum yapılır diye düşünüyorum.

Hiç anlamadığım için en verimli aylar ne zaman oluyor? Ve Antalya - İzmir hangisi daha iyidir?

https://www.heryervilla.com/kiralik-villalar/suit-sumbul . Burası mesela manzarası güzel aynı zamanda ekonomik gibi görünüyor. Ancak burada yüzmek için denize mi gidip gelmek gerekiyor? Araba olmayacağı için çok mantıklı değil gibi.

@Shephard mesela Ağustos ta kalmak istersek en ideal ne zaman olur rezervasyon için? Fiyatlar en çok ne zaman artıyor?

Haziran 15 - Eylül 15 fiyatların en yüksek olduğu sezon hocam, Suitlerden tercih ederseniz havuzsuz jakuzili evlerin fiyatları villalara göre daha uygun oluyor. Havuzlu apartlarda mevcut. Merkezden uzaklaştıkca fiyat düşüyor. Yine soruların olursa yazmaktan çekinme hocam.
    Ağustosta konaklamak için şimdiden rezervasyonu yapman lazım güzel yerler uygun fiyatlı yerler şimdiden yüksek sezon tarihlerini doldurdular.

Shephard tarafından 27/Mar/21 10:40 tarihinde düzenlenmiştir

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Fatih54 bunu yazdı

Ben üniversite öğrencisiyim, hayatımda hiç tatil yapmadım. Yüzmeyi de bilmiyorum. Yakında İTÜ'den dereceyle mezun olacağım gibi görünüyor, kendi kendime artık tatil yapmayı hak ettim diyorum bazen.

Evde dura dura canım sıkıldı, 1 veya 2 kişilik uygun havuzu olan yüzmeyi tek başıma öğrenebileceğim bir yer var mı? 1.5 - 2 haftalık bütçe 8000 TL'ye kadar çıkabilirim sanırım. Siteden de baktım ama burada belki samimi olarak yorum yapılır diye düşünüyorum.

Hiç anlamadığım için en verimli aylar ne zaman oluyor? Ve Antalya - İzmir hangisi daha iyidir?

https://www.heryervilla.com/kiralik-villalar/suit-sumbul . Burası mesela manzarası güzel aynı zamanda ekonomik gibi görünüyor. Ancak burada yüzmek için denize mi gidip gelmek gerekiyor? Araba olmayacağı için çok mantıklı değil gibi.

@Shephard mesela Ağustos ta kalmak istersek en ideal ne zaman olur rezervasyon için? Fiyatlar en çok ne zaman artıyor?

Oncelikle tebrik ederim. Derece olmasada tatili hak ediyorsundur. Asil demek istedigim kendi kendine ogrenmeye kalkma.

Suan yuzme kurslari serbestledi. Pandemi dolayisiyla bu duruma nasil bakarsin bilmiyorum ama istanbuldan kurslara bakip bir hoca ile ogrenmeni tavsiye ederim. Allah korusun bogulursun.

Bilincli biri degilse sen atla ben seni tutarim kafasinda bir arkadastan ogrenmeye calisma. Ölürsünüz. 

Ben belime gelen havuzda bir arkadasima ogreteyim derken az daha boğuluyordum. Korkup beni suyun icine batirdi. 

Sonra yemin ettim daha kimseye ogretmeye calismam. Zaten super bildigim yok. Kendimi kurtaririm.ancak. 

Bende yuzme kursuna gittim. Hem asamalarini biliyorsun hem profesyonel daha guzel yuzuyorsun.

Bazen goruyorum her kulacta kafasini saga sola ceviren ayagini suya cok vurdugu icin cevresindeki herkes suya boguluyor. Goruntu cok cirkin. 

Yuzmeyi hallettikten sonra denize tatile gidersin yoksa millet yuzerken ogrenmekle gecer vaktin.  paranda bosa gider. Biraz bilki tadini cikarasin. 

Tavsiyem bu sen bilirsin. Suyla saka olmaz.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

İçerikleri ben yazim , bak nasıl dolup taşıyor villaların :D hayırlı işlerin olsun hocam =) TBT indirimin güzel bir dayanışma örneği

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı

Tebrik ederim kardeşim imkanım olsa seni tatile ben yollamak isterdim. Allah yolun açık etsin.

@Shephard arkadaşa bi güzellik yapıver :) villa + rus kızlar falan :D

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    Fatih54 bunu yazdı

...

..

...

Ben belime gelen havuzda bir arkadasima ogreteyim derken az daha boğuluyordum. Korkup beni suyun icine batirdi. 

Sonra yemin ettim daha kimseye ogretmeye calismam. Zaten super bildigim yok. Kendimi kurtaririm.ancak. 

Ben_de yuzme kursuna gittim**. Hem asamalarini biliyorsun hem profesyonel daha guzel yuzuyorsun.

Bazen goruyorum her kulacta kafasini saga sola ceviren ayagini suya cok vurdugu icin cevresindeki herkes suya boguluyor. Goruntu cok cirkin. 

Yuzmeyi hallettikten sonra denize tatile gidersin yoksa millet yuzerken ogrenmekle gecer vaktin.  paranda bosa gider. Biraz bilki tadini cikarasin. 

Tavsiyem bu sen bilirsin. Suyla saka olmaz.

bildiğin havuzda öğrendim, ufak bi yardımla.

bel'e kadar gelen havuzda nasıl boğuluyordunuz? 

en kötü, havuzun kenarından elleriyle tutunup omuzdan aşağısı Su içinde kalacak şekilde, Su yada Boğulma korkusunu atlatabilirdi. Suyun kaldırmak kuvvetini tanırdı.

Hiç bilmeyen birinin, lappadanak , cop  diye Su'ya atlamasına izin verilir mi, 

ne bileyim, havuzun kenarından tutunurken, bütün Beden ve Kafa suyun altındayken, Nefes Tutma egzersiz'i yapılabilirdi. en uzun ne kadar süre suyun altında kalabiliyor vs. suyun içinde kendini tanır, kendine güveni gelirdi. (kalp atışlarını dinlemek ayrı bi değişik gelmişti. havuzun dibinde bağdaş kurup, oturmuştum. ^^D` )

Suyun içinde Ayakları çırpmayı öğretirsin, sonra  koltuk altına alınan köpüklerle vs Kolları kullanmayı öğretebilirdin

suyun içinde Bacakları ve Kolları kullanarak sabit kalmayı öğretebilirdin

en kolayı da, SırtÜstü  yüzmek heralde. kramp girdiğinde bacaklara, sırtüstü yüzüyorum. Tahta Gibi durunca, su'yun üstünde kalıyorsun.

büyük Akıntılı ve Dalgalı sularda yüzmedim, o ayrı. Denizde,lagün'de yüzdüm de, nehirde yüzmedim. 

bir de Olimpik havuzda, bir kulvarda, kulvar'ın ucundan girip denizaltı gibi öteki ucundan çıkmak için de akciğer egzersiz'i çalışmak lâzım, bunu hiç denemedim. 

suyun içinde birini de kurtarmak istiyorsan, arkasından yaklaşman lâzım heralde, ki kollarını dolamasın. sırtından yaklaşıp, tek kolunla koltuk altı'na, onun boyun ve koltuğuna çengel atman lâzımdı heralde. 

halka açık havuzda ve deniz kenarında Su içinde yüzüyorsanız da, Gözlük, kulak tıkaçı, burun mandalı kullanın , yani bence. adam alenen toto'suna yakın balon bırakıyor ^^` örneğe uygun değil ama., büyüğünü-küçüğünü yapanı görmedim. ^^`

~@~

** ne anlattılar, yada yaptırdılar,anlatsana? (gerçi yeri değil ama ) 

RitmFarbRacourci tarafından 28/Mar/21 13:51 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

Fakir mürit/müride yok herhalde, haftalığı 3 milyar en ucuz :D

Site güzelmiş hocam ama hızlandırma ve iç seosu yapılabilir, yazarsan halledelim Google'da yükselsin biraz müşteri kazan; belli mi olur bi ara sen ısmarlarsın :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

villalara geçen sene ye göre % kaç zam yaptınız 

ortalama % 20 ? 

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

villalara geçen sene ye göre % kaç zam yaptınız 

ortalama % 20 ? 

tefe tüfeye göre %5 %10 gibi zamlanıyor, bazıları hiç zamlamıyor. Villa sahipleri belirliyor fiyatları zaten. 

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.