folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Hayvan Sever Tahribat Müridlerine Özel %10 İndirim Kedi Köpek Maması

Hayvan Sever Tahribat Müridlerine Özel %10 İndirim Kedi Köpek Maması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myrize
    myrize's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

https://www.petzzshop.com/proline-adult-tavuklu-renkli-taneli-yetiskin-kedi-mamasi-15-kg

benim evdeki canavarlara sürekli şundan alıyorum hocam. Stoklara sokarsan tekrar senden almak isterim. 

bir de mırmır kedi kumu kullanıyoruz. bunun kalitesine yakın kum hangisidir sizin sattıklarınızdan?

https://www.petzzshop.com/pisi-pisi yada https://www.petzzshop.com/sanicat alabilir siniz.
    sanicat markalı ürünlerde https://www.petzzshop.com/sanicat-active-sabunlu-topaklasan-kedi-kumu-kalin-2x10-lt-4915 bu tür kanpanmız var hocam.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

hocam birde nd yaş mamalarda 5li 10lu paketler falan yapma şansın varmı

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myrize
    myrize's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

hocam birde nd yaş mamalarda 5li 10lu paketler falan yapma şansın varmı

hocam şu anda nd ürünlerini türkiyede en düşük fiyata biz zatıyoruz bütün sitelerde inceleye bilirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

PTT kargo ile gönderme şansınız olur mu acaba eğer olursa elimde ki mama bittiğinde sizden alayım

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myrize
    myrize's avatar
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı

PTT kargo ile gönderme şansınız olur mu acaba eğer olursa elimde ki mama bittiğinde sizden alayım

Tabiki ptt kargo ile gönderi yapıyoruz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

hocam ben mito kullanıyorum ykalaşık 1 yıldır.hep 15 kg balıklı tavuklu alıyorum.önce bir başka markanın 15 kg lik aldım hiç bir sokak kedisi aç olmasına rağmen yememişti.aynı sorunu yaşamamak için hep deneme ürünü olan yerleri kullanıyorum.
    benim gibi çevrem de bunlara dikkat ediyor.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

hocam ben mito kullanıyorum ykalaşık 1 yıldır.hep 15 kg balıklı tavuklu alıyorum.önce bir başka markanın 15 kg lik aldım hiç bir sokak kedisi aç olmasına rağmen yememişti.aynı sorunu yaşamamak için hep deneme ürünü olan yerleri kullanıyorum.
    benim gibi çevrem de bunlara dikkat ediyor.

Bende Mito alıyorumda bir mürid mamaya çok tuz katıyorlar ondan hayvanın hoşuna gidiyor deyince çekindim. A101'den 15 kiloluk şunu aldım.

https://www.a101.com.tr/ev-yasam/ecocat-tavuklu-yetiskin-kedi-mama-15-kg/

Bunuda affetmiyor namussuzlar. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

17kg lık orijen indirim koduyla birlikte 659 TL bu kadar ucuzunu görmedim ama şu an alacak durumum yok neyseki 2 ay geçerliymiş indirim kodu o zamana kadar hallederiz :) stk sı yakın değildir umarım? 

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

17kg lık orijen indirim koduyla birlikte 659 TL bu kadar ucuzunu görmedim ama şu an alacak durumum yok neyseki 2 ay geçerliymiş indirim kodu o zamana kadar hallederiz :) stk sı yakın değildir umarım? 

beyler şaka falan mı yapıyorsunuz ne iş anlamadım. kilosu neredeyse 40 tl ye geliyor. Milletin yemeye ekmeği yok. Madem bu kadar paralar veriyorsunuz gidin 40 tl ye bir kilo kıyma alın kavurun verin hayvanlara.

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    driveshaft bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

beyler şaka falan mı yapıyorsunuz ne iş anlamadım. kilosu neredeyse 40 tl ye geliyor. Milletin yemeye ekmeği yok. Madem bu kadar paralar veriyorsunuz gidin 40 tl ye bir kilo kıyma alın kavurun verin hayvanlara.

40 TL değil ama ben de kilosu 30 TL'lik mama alıyorum. Durumum çok mu iyi değil. Hatta şöyle söyleyim kendimi yok edip yeni bir hayata başlasam anca kurtarır o kadar kötü. Sokaktan yaralı kedi aldım iyileşince hem alıştığımdan hem de başına tekrar kötü bir şey gelmesin diye bırakamadım. 3 de yavru yaptı ikisini müşterilere verdim 1'i bende kaldı ana oğul dükkanda takılıyorlar.

Milletin yemeye ekmeği yoksa o onların sorunu parası yoksa çocuk yapmasın, evlenmesin. Aç geziyor 3-5 çocuk yapıyor. Beter olsunlar zaten gelecek bok gibi olacak hala it gibi ürüyorlar. Hayvanlar bilinçsiz olarak çoğalıyor neyin ne olduğunun farkında değiller. Ayrıca onların yaşam alanını işgal etmişken bakmak zorundayız. Biz de 10 TL'lik mama almak isteriz ama iyilik yapalım derken kötülük yapmış olmak istemiyoruz. Biz olmasaydık onlar bakıma muhtaç olmayacaktı. İşin kötüsü bizim yüzümüzden tüm canlılar telef olacak ona üzülüyorum. Son birkaç yıldır insana hiç acımıyorum 30 sene acıdım acıdım kazık yedim artık yerde ölmek üzere birini görsem kılımı kımıldatmam o kadar nefret ettim. 

Toplam Hit: 4820 Toplam Mesaj: 44
kedi kedi pet shop kedi maması köpek maması köpek