folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Hayvan Sever Tahribat Müridlerine Özel %10 İndirim Kedi Köpek Maması

Hayvan Sever Tahribat Müridlerine Özel %10 İndirim Kedi Köpek Maması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    driveshaft bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

17kg lık orijen indirim koduyla birlikte 659 TL bu kadar ucuzunu görmedim ama şu an alacak durumum yok neyseki 2 ay geçerliymiş indirim kodu o zamana kadar hallederiz :) stk sı yakın değildir umarım? 

beyler şaka falan mı yapıyorsunuz ne iş anlamadım. kilosu neredeyse 40 tl ye geliyor. Milletin yemeye ekmeği yok. Madem bu kadar paralar veriyorsunuz gidin 40 tl ye bir kilo kıyma alın kavurun verin hayvanlara.

Milletin yemeye ekmeği yoksa o onların sorunu parası yoksa çocuk yapmasın, evlenmesin. Aç geziyor 3-5 çocuk yapıyor. Beter olsunlar zaten gelecek bok gibi olacak hala it gibi ürüyorlar.

Ben 3-5 çocuğu olanlar için yazmadım onu, dediklerine katılıyorum. Ama bir çocuğu olan veya çocuksuz bir aile bile zor geçiniyor şu devirde. Bende bahçede kedi baktım dişi, hatta çoğu zaman evin içine aldık derken yavruladı iki tane onları da evde bakmaya başladık onlar da dişi. Vicdanlı olmayalım demiyorum ama 30 tl, 40 tl veya 60 tl ye bir kilo mama almak... Ne bileyim bu fiyatlar biraz abartı gibi...

driveshaft tarafından 11/Oca/20 19:25 tarihinde düzenlenmiştir

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    driveshaft bunu yazdı

Ben 3-5 çocuğu olanlar için yazmadım onu, dediklerine katılıyorum. Ama bir çocuğu olan veya çocuksuz bir aile bile zor geçiniyor şu devirde. Bende bahçede kedi baktım dişi, hatta çoğu zaman evin içine aldık derken yavruladı iki tane onları da evde bakmaya başladık onlar da dişi. Vicdanlı olmayalım demiyorum ama 30 tl, 40 tl veya 60 tl ye bir kilo mama almak... Ne bileyim bu fiyatlar biraz abartı gibi...

50-60 TL bence de çok abartı biz her gün pirzola yemiyoruz arada makarna da yiyoruz daha ucuz mama ile daha çok hayvan bakılabilir. Ama o 10 TL'lik mamalar faydadan çok zarar veriyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    myrize bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı

PTT kargo ile gönderme şansınız olur mu acaba eğer olursa elimde ki mama bittiğinde sizden alayım

Tabiki ptt kargo ile gönderi yapıyoruz.

PM attım hocam 

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
Toplam Hit: 4819 Toplam Mesaj: 44
kedi kedi pet shop kedi maması köpek maması köpek